Şimdi Ara

/// FIFA 17 ANA KONU (PS4) \\\ (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.055
Cevap
91
Favori
462.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blaze07 -- 23 Ağustos 2016; 18:34:45 >
  • blaze07 B kullanıcısına yanıt
    Kaynak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diwanji

tam sürümde çalışır umarım

Acaba önceki betalarda da ds4 çalışmıyor muydu?
  • eylül 13 ne alınmış malesef demo :

http://shiftdelete.net/fifa-17-demo-detaylari-aciklandi-73078
  • blaze07 B kullanıcısına yanıt
    3 gun az degilmi indiremeyiz bile:)

• sorma hocam ben de aynısını düşündüm. bu arada pes demo çıkınca pesciler bıraktı bizim forumun peşini :) oyunu oynadım. çok abartıyolar. o kadar iyi değil. fifa sağlam toparlarsa demoya kadar. yine aslanlar gibi oynanır.
  • Arkadaslar TV cok farkettiriyor FİFA nin renkleri soluk diyenlere gelsin bu fotolar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• haber pek inandırıcı değil, oyundan bi haber birisi haber yapmış sanırım shiftdelete de.. 19 eylülde raflarda olacağını söylüyor oyunun

edit: birde 3 gün süre koymaz demoya ea. çok saçma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 23 Ağustos 2016; 19:53:14 >
  • Hayirli olsun usta. Bende ucuz sadece konsol icin kullanmalik ariyorum kaca gelir kucuk versiyonu varmi ?

• 40 inch aldim ben samsung 2 sene once. Benim tavsiyem samsungtan sasma en güzel goruntuyu o veriyor. Oturma odasinda lg var saha mat canlilik yok. 32 inch samsung bulabilirsin uygun fiyata

• Betada çalışmama sebebi betanın tamamen psn hesaba tanımlı olması. Fifa 16 betada da ds4 sistemi çalışmıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: AndrewRayel

40 inch aldim ben samsung 2 sene once. Benim tavsiyem samsungtan sasma en güzel goruntuyu o veriyor. Oturma odasinda lg var saha mat canlilik yok. 32 inch samsung bulabilirsin uygun fiyata

gecikme süresi kaç ms

input lag kaç

bende plazma var cayır cayır akıyo plazma özelliklerinde cihaz varmı
  • 200hz sadece onu biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: blaze07

eylül 13 ne alınmış malesef demo :

http://shiftdelete.net/fifa-17-demo-detaylari-aciklandi-73078

Demoyu hiç indirmez bir hafta daha bekleyip ea access ile tam oyunu denerim daha iyi saçmalamışlar.

• Harbi saçmalamışlar. 3 gün nedir yahu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndrewRayel

40 inch aldim ben samsung 2 sene once. Benim tavsiyem samsungtan sasma en güzel goruntuyu o veriyor. Oturma odasinda lg var saha mat canlilik yok. 32 inch samsung bulabilirsin uygun fiyata

3 sene önce 40F8000 aldım bende bir öncekide Samsung'du. Arkadaşlarımda farklı markalar var hiç birisini bendeki görüntüyü yakalayamıyor kesinlikle Samsung çok farkettiyor.

Yalnız bir sonrakinde Sony alacağım tepkime süresi en düşük LED TV Sony serisinde şuan Online oyuncuysanız bi yerden sonra görselliğe değil ping, ms süreleri daha önemli oluyor sizin için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScRyedd -- 23 Ağustos 2016; 22:32:31 >
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Bende de Samsung Led Tv var görüntü kalitesi gayet iyi.Diğer tvlerden daha guzel gözükmesinin sebebi oyun modunda daha canlı,parlak renkler sunmasi.Yakin mesafeden oynuyorsanız goz icin rahatsız edici olabilir tek sıkıntısı bu.Oturma odasinda Sony var ona taktıgım zaman renk tonları mat ve karanlık bir goruntu veriyor kötu anlaminda soylemiyorum bunu olumlu yanı gözü daha az yorup input lag değerinin daha düsük olması dediğiniz gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FenerliEsnaF -- 23 Ağustos 2016; 23:08:12 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JazHoyt

Millet şu filelere laf ediyordu oyun daha alpha değilken bile, mis gibi yapmış adamlar işte betada

• Beyler cook guzel frikikte ibra geliyor vuruyorntopun gidisini goruyoruzz ama cat goruntu gidiyor kameranacisi degisiyor bole olmaz ki topun aglarla bulusmasini nasil gorebiliriz tps modu gibi ? :(((

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.