Şimdi Ara

Fatih'in yeni sinema odası. (Kurulum aşamasında) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
7
Favori
3.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Fatih'in yeni sinema odası. (Kurulum aşamasında)
     Fatih'in yeni sinema odası. (Kurulum aşamasında)

• beyazfatih B kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim dostum güle güle güzel günlerde kullan THX sistem bir ayrıcalıktır
    Cok şık olmuş hocam Allah keyifle oturmayi nasip etsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şık görünüyor Keyifle kullanmanız dileğiyle.
  • Etrafın beyaz olması projeksiyon un renk patlamasına sebep olcak siyah derinliği imkansız tamam hanım korkusu var ama genede siyah tercihler olmali bence Fatih :)

TV nin arkasında ki siyah taslar neden eksik çok kotu bir goruntu olmus

Surround lara giden kablolar kanal değilde tam yerinsen ciksa çok daha hoş olcak

Arkadaki perde ile gündüz film izlenmez ortamı karartacagina inanmıyorum ek tedbir lazım

Birde hic bir Hoparlor ayni yükseklikte degil bu problem olmaz mı biri yerde biri havada

PC hic olmamış onu da htpc kasaya çevirip o dolaba soksan çok temiz olcak Goruntu

Dolap içinde ki Hdd Ler satıp bir tane nas koymak çok daha akıllı ve güven li rahat bir sistem oluşturup derli toplu durmasını da sağlar

Birde madem bu kadar uğraşıldı perdeyi içeri gömerdim kasası görünmez Di

Bunlari saymaz sak guzel oldu gule gule kullan (bu saydıklarım da benim kişisel takıntılarım)

Zaman la oturur insaallah daha da iyi olur

Ağız tadı ile kullan insaallah

• Güzel olmuş, keyifle kullan Fatih hocam
  • Farih bey keyifli günler olsun

Bir konu kafama takıldı mikrofonun ölçüm yaptığı sweet spot ta sehpa mı olacak ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel olmuş hayırlı olsun. Surroundback hop. ler arka duvara pencerenin sağına ve soluna asılsa daha iyi olmaz mı ?
  • Tüm hoparlörler aynı hizada ve yükseklikte sadece arka iki hoparlör diğerlerinden 10 cm aşağıda. Kulak hizasına yakın olması için öyle ayarladım. Perde geçici perde ve yinede zebra perde olacak. Ayrıca balkonuda renkli camla kapatıyorum. Yani gündüz bile zifiri karanlık. Tv arkasındaki taşlar ne yazıkki halen yolda. Bugün yarın gelir tamamlanır. Yanlız tek bir söz söyleyim klipsch thx yemşn eserim bambaşka. Yani denildiği kadar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazfatih

Tüm hoparlörler aynı hizada ve yükseklikte sadece arka iki hoparlör diğerlerinden 10 cm aşağıda. Kulak hizasına yakın olması için öyle ayarladım. Perde geçici perde ve yinede zebra perde olacak. Ayrıca balkonuda renkli camla kapatıyorum. Yani gündüz bile zifiri karanlık. Tv arkasındaki taşlar ne yazıkki halen yolda. Bugün yarın gelir tamamlanır. Yanlız tek bir söz söyleyim klipsch thx yemşn eserim bambaşka. Yani denildiği kadar var.

5.0 sete 15000 lira nin uZerinde ödeyin Ce hepsi güzelleşiyor. Fatih

Senin sistem guzel oldu gule gule kullan

• Oda gayet güzel, eksikler zamanla tamamlanır,
    sinemaya ve kişiye özel bir mekan yaratmışsınız.
    güle güle seyretmek ve dinlemek nasip olsun inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Ali Karakaya

Ben teşekkür ederim dostum güle güle güzel günlerde kullan THX sistem bir ayrıcalıktır

Thx neden bu kadar önemli sizin için. Grand utopia be den oluşan 7.0 krell pre power sistem kursan htpc'li thx olmazsa olmuyormu ? Sonuçts bu thx z623 gibi takosda bile var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Apache Air Fighter

quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Ali Karakaya

Thx neden bu kadar önemli sizin için. Grand utopia be den oluşan 7.0 krell pre power sistem kursan htpc'li thx olmazsa olmuyormu ? Sonuçts bu thx z623 gibi takosda bile var.

Abi dur ne yaptın o bahsettigin Hoparlor un bırak çiftini teki bu 7.2 Den pahalı

Mukayese edecek bir sey degil bunlar bahsettigin lig devler ligi bu bizim olduğumuz bu lig amatör lig

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eraycelik80 -- 22 Temmuz 2016; 21:55:13 >

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Olmazsa olmaz aşırı önemli gibi biley sezimlediğim için yazasım geldi. Yoksa tabiki sırf tek çifti parası sistem yok forumda.

Klipsch sitesinde yazılana göre bütün hop. ler otururken kulak hizasından hafif yukarıda olmalı diye önerilmiş. Sizdeki gibi farklı yükseklik yanlış oluyor gibi, üstelik bu kadar kulak yakınında olması da o kanalın gereğinden fazla duyulmasına neden olabilir. Zaten yine sitesinde arka duvara yerleştirilmesi tavsiye edilmiş.
    Gayet şık ve güzel bir sistem kurmuşsunuz. Güle güle kullanın.

Bunun dışında o sub duvar içinde gömülü olunca performansı olumsuz etkilenmiyor mu? Sub konularında çok cahil olduğum için gerçekten merak ettim.

• hocam istanbuldaysaniz dinleme imkanimiz var mi veyahut youtube a video atabilirsiniz sistemlerin boyutlarini durusunu vs videodan daha guzel anlariz..

daha oncede klipschle ilgili konu acmistim olaylar karisti yonelemedim..insallah r28f li 5.1 i yuksek ihtimal alacagim gerci fiyatlar ne durumda arttimi bilmiyorum gerci euro da yukseldi ama stoklarindaki mali euro 3 iken aldilarsa bir indirim yapacaklardir herhalde..hayalimse sonrada 7.1 e cikarmak ekstra surround alip..

sisteminiz masallah cok guzel cekici olmus.odanin ebatlarida hos bence iscilikde guzel iste seside siz soyluyorsunuz bambaska diye..Allah gule gule kullandirsin insallah
    .

merak ettigim diger konu bu sisteme sahip oldugunuz halde hala hadi sinemaya gidelim yapma istegi geliyormu yoksa artik hersey evde dahada gitmem mi diyorsunuZ?

• On numara olmuş. Tek gözüme batan odayı komple halı yapsaydınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: dandanakan44

hocam istanbuldaysaniz dinleme imkanimiz var mi veyahut youtube a video atabilirsiniz sistemlerin boyutlarini durusunu vs videodan daha guzel anlariz..

daha oncede klipschle ilgili konu acmistim olaylar karisti yonelemedim..insallah r28f li 5.1 i yuksek ihtimal alacagim gerci fiyatlar ne durumda arttimi bilmiyorum gerci euro da yukseldi ama stoklarindaki mali euro 3 iken aldilarsa bir indirim yapacaklardir herhalde..hayalimse sonrada 7.1 e cikarmak ekstra surround alip..

sisteminiz masallah cok guzel cekici olmus.odanin ebatlarida hos bence iscilikde guzel iste seside siz soyluyorsunuz bambaska diye..Allah gule gule kullandirsin insallah
    .

merak ettigim diger konu bu sisteme sahip oldugunuz halde hala hadi sinemaya gidelim yapma istegi geliyormu yoksa artik hersey evde dahada gitmem mi diyorsunuZ?

Bu ve benzeri sistemlere sahip insanlar zaten iyi izleyicidir sevdiği tarzı sinemada izler evdeki keyfi almasa bile sinema Bi kültür bu evdekiler Bi hoby

• hocam peki her zaman sinemadaki gercek sistemlerin marka model dizilim ve ebatlarini merak etmisimdir ayrica perdenin arkasindakileri.gerci gittigim salonlarda bakiyorum hep jbl ama onu tozluk ile kapali goremiyorum..bunlar hakkinda bilginiz varsa anlatabilirmisiniZ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.