Şimdi Ara

YENİ PEUGEOT 3008 ANA KONU (115. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
62.449
Cevap
637
Favori
2.483.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada söylemeden edemeyeceğim. bir web sitesi bu kadar kullanışsız yapılır.

Ne model ne motor karşılaştırması yapabiliyorsun ne renkleri görebiliyorsun. Dergi reklamı gibi site yapmışlar. Motorları tanıtıyor 1.6 benzinli bilgisi yok. donanım karşılaştırması için başka yere gidip pdf indiriyosun.

Biraz sağına soluna bak nasıl olmalı diye. Sosyal medya yönetimine hiç girmiyorum bile...
  • Ben de kapora yatırmış ama henüz onaylamamış olanlardanım. Yarın detaylı test sürüşüne çıkacağım tekrar.
    Kapora yatıranlar kadar ilk etapta araç getirildiği bunların da tükenmek üzere olduğunu belirtiyor satış temsilcisi.
    Satmak için mi böyle söylüyor yoksa gerçekten satıldı mı bilemiyorum:)
    Ama bayideki yoğunluğa bakarsak gerçek olma ihtimali var gibi.
    Özellikle GT line daha az geldiği için tükenmek üzere dedi gt line tercih ederseniz şuan artık bulamayabilirmişim:)
    Allure ise daha çok getirilmiş.
    Kapora vermeyenlere ise daha ileri tarihli teslimat söylüyorlar. Ben istersem önümüzdeki hafta teslim edebiliriz dedi.
    Hala daha kararsızım açıkcası. Yarın detaylı bir test sürüşü ile kararımı belirleyeceğim.
    Alan arkadaşlara tekrar hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin inş.
  • ultrAslanOzZzY kullanıcısına yanıt
    Kadjar ın full ü ki peugeot a yaklaşmaz, 118.000 tl icon 110.000 tl jant büyük isterseniz, 2000 tl 19 için ekran değişmiyor sadece renk değişiyor. Sunroof özelliğide yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • söylenene göre 1400 civarı araç Satılmış. doğrumu acaba..? büyük rakam Pug için. bakalım önümüzdeki ay verilerde gözükür. yalansa Daha kötü olur Pug için..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkincele düsmedi mi daha bekliyoruz

• Bu pejonun yuksek fiyattan girmesi diger araclarin fiyatini da yukari cekermi

• tilki1234 T kullanıcısına yanıt
    Yeni 3008'den sonra mevcut rakiplerinin içi bencede tat vermez , yeni 5008 Allure belki opsiyonlu hali ile 150 bandına yakın olur çünkü crv bile bu fiyatlarda, hatta executive plus 160 diye bilyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posetcay -- 25 Ekim 2016; 13:31:31 >
  • S@#!|\| S kullanıcısına yanıt
    kadjarın ekranı 4 farklı tipte seçilebiliyor.
    5 farklıda renk seçeneği var.
    iyi forumlar

• MaD85 M kullanıcısına yanıt
    isterse 55 farkli renkte secilsin kadjarda o igren ic dis tasarim ve ic malzeme kalitesi olduktan sonra..otopark test surusunu izlemediyseniz izleyin 0 aracta trim sesleri var bu nasi olur diyo govde salinimida cabasi o arac olmamis reno zatrn d segment sedan ve c segment suv bi turlu tutturamadi 5 yilda birde isim degistirio laguna latitude talusman kadjar bugun yarin atjar falanjar bide d segmentindede gelecek oda tutmaz kodiaq xtrail ve crv varken

• Kadjar gitsin az ötede oynasın,

Şu kokpite karşılık :

Bu varken :

Şekilden şekile sokulabilen 12 küsür inçlik şu göstergelere karşılık :

Rengi değiştirilebilen şu varken :

"aynısı Kadjar'da da var"

Güldürmeyin Allah aşkına...

Tamam fiyat elbette eleştirilebilir, bence de eleştiriye açık fakat örneklendirmeler biraz daha mantık temeline oturursa daha iyi olacak Nasıl bir "aynısı" anlayışı bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rst78 -- 25 Ekim 2016; 14:43:40 >

• Ben bu başlıkta, sadece aracın fiyatını eleştirdim. Aracı eleştirmedim. Aracı ise gittim gördüm. Detaylı bir şekilde her yerini inceledim.

Gördüklerim şunlar: Bu aracın sanki daha çok içine özenmişler. Estetik anlamda ben dışını da güzel bulsam da, aracında dışında kullanılan parça kalitesi bana zayıf geldi. Özellikle ama özellikle arka bagaj kapağı saçı incecik resmen. Biri arabaya yaslansa sanki bükülecekmiş gibi duruyor.

Tasarım ve teknoloji anlamında çok güzel bir araç ama sağlamlık ve sürüş konforu açısından ciddi şüphelerim var. Ayrıca ilk sayfalarda belirttiğim gibi, 2. el piyasasının olgunlaşmasını beklemek gerekiyor.
    Bu arabanın 2. eli zayıf kalırsa, isterse çok şeker olsun yine de tutmaz.

Ama hakkını da vereyim. Ülkemizdeki diğer SUV'lar da bu aracın yanına bile yaklaşamazlar. Hatta şöyle diyebilirim. Mesela 3008 varken, bir Tuscon,bir Kadjar, bir Mokka vs almak ciddi anlamda saçmalığın daniskası olur.
    Her şartta SUV pazarını domine eder. Ama 2. el piyasası için tek belirleyici çok satmasından ziyade çok tutulmasıdır. (2. elde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BalistikBomba -- 25 Ekim 2016; 14:25:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mand1ra_Hekimi

Kapit altında amortisör kullanılmaması sadece maliyetten dolayı değil arkadaşlar kaputlar artık hafif malzemeden üretiliyor amortisör kaput ayarını bozabiliyor bu nedenle tercih edilmiyor

Ne alakası var. Kaputun ağırlığına göre basınca sahip amortisör takar olur biter. Tamamen işçilik ve maliyetten kısma tekniği bunlar.

• Arkadaşlar hala 2. El değeri düşük diyorsunuz! Eski kasa düşük olabilir, yeni kasa bu kadar konuşulurken, 2. Ele düşmesini dört gözle bekleyenler varken, bu tasarımla bu aracın 2. Eli tutmaz demek veya ima etmek saçmalık.

• MaD85 M kullanıcısına yanıt
    Kadjar nere 3008 nere! 3008 estetik açıdan kadjarla kıyas bile edilemez.

• eğer uzun vadeli binilecekse bu araç hertürlü alınır 2.el kaygısı olmadan..ama 1-2 sene ben sıkılırım(hoş bu araçtan da kolay kolay sıkınılmaz ama) diyorsanız gidin başka seçeneklere bakın..ama bir aracın 2.eli o araca olan taleple doğru orantılıdır..herkes aaa adamlar yapmış ama 2.eli çok kötü derse ve başka seçeneklere yönelirse tabiki kötü olur..ama eger bayilerde ki diyaloglar doğruysa talep gerçekten iyi gibi..buda haliyle 2.eline yansır..ama en az 5 sene binerim derseniz o çok bilindik ww olsada aynı değeri hertürlü kaybediyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

quote:

Orijinalden alıntı: Mand1ra_Hekimi

Kapit altında amortisör kullanılmaması sadece maliyetten dolayı değil arkadaşlar kaputlar artık hafif malzemeden üretiliyor amortisör kaput ayarını bozabiliyor bu nedenle tercih edilmiyor

Ne alakası var. Kaputun ağırlığına göre basınca sahip amortisör takar olur biter. Tamamen işçilik ve maliyetten kısma tekniği bunlar.

Hafif cehalet ılımlı mental retardasyon en iyisi hocam mutlu mesut yaşamaya devam

• S@#!|\| S kullanıcısına yanıt
    Ayenn hocam sayfa olmuş 115 düşünün artık demekki çok beğenildi...off birde azcık uygun olsa. Şu arabalar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana333

Kadjar nere 3008 nere! 3008 estetik açıdan kadjarla kıyas bile edilemez.

hem estetik, hem konfor, hem motor açısından diyelim
  • Yalnız arabanın hız sabitleme kolu ve cam açma tuşları pug 206dan kalma ya niye öyle yapmışlar şaşırdım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: S@#!|\|

Hocam beyez allure- elegans paket. Siz ne düşünüyorsunuz, alacakmısınız?

bana dar geldi benim eski sportagedan daha geniş yada ferah değil. 5008 -kodiaq bekliycem .
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.