Şimdi Ara

Asus 21.5'' VX228H mı VP228H mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İkisi arasında kaldım yaklaşık 600 lira bütçem var. Hangisini tavsiye edersiniz VX228H mı VP228H mı? Yada tavsiyeniz nedir?

• İkiside aynı birinde 2x hdmi var diğerinde hdmi+dvi var ama boyut olarak çok küçük geldi bana
  • baktıgın mönitörlerın ıkısıde bende mevcut sıfır sekılde fıyat olarak da sana uygun olacagını dusunuyorum.göruselebılırız karlı cıkarsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: UJager

İkisi arasında kaldım yaklaşık 600 lira bütçem var. Hangisini tavsiye edersiniz VX228H mı VP228H mı? Yada tavsiyeniz nedir?

merhaba hdmı sizin için önemli değilse dvı çıkışı ve 23,6" olan VP247Thttp://www.vatanbilgisayar.com/asus-236-vp247t-1ms-full-hd-gaming-monitor.html linkte ki ürünü inceleye bilirsin.

Vatan linki 607tl bütçene uygun bir ürün.
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-236-vp247t-1ms-full-hd-gaming-monitor.html

Firma linki.
    http://www.asus.com/tr/Monitors/VP247T/

• VX Olan yeni serisi bazı degişiklere gidildigi söyleniyor bende VX239H Olan modelini aldım memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VP'ye bugün baktım markette pikselleri seçebiliyordum beğenmedim. Panel kalitesiyle mi alakalı bilmiyorum ama temiz görünen monitörler 800+ gözden çıkarmak gerek sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dipsit54 kullanıcısına yanıt
    Sonuç olarak ben de bunu beğendim.Bunu alacağım galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UJager

İkisi arasında kaldım yaklaşık 600 lira bütçem var. Hangisini tavsiye edersiniz VX228H mı VP228H mı? Yada tavsiyeniz nedir?

VP239H, incelemesi imzamda, en ucuz Eksen'de olması lazım.
  • hangi monitör daha iyi acaba ? fiyatlar aynı varsa birinde bir fazla artısı onu alalım
  • bilgisi olan ?
  • ADAM IKISININ ARASINDAKI FARKI SORMUŞ BİLEN YOKMU?

BENDE İKİSİ ARASINDA KALDIMDA VX228 KULLANAN VARSA GÖRÜŞLERİNİ
    ALABİLİRMİZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: che888

ADAM IKISININ ARASINDAKI FARKI SORMUŞ BİLEN YOKMU?

BENDE İKİSİ ARASINDA KALDIMDA VX228 KULLANAN VARSA GÖRÜŞLERİNİ
    ALABİLİRMİZ

VX slim kasa ve VESA yok, VP biraz daha kalın kasa ve VESA ile duvara asılma desteği var.
  • Hocam viewsonic vx2257 yi öneririm. Dün bu monitörü aldım. Cok memnunum. Görüntü kalitesi ve oyunlarda verdigi performans cok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desmond23 -- 17 Aralık 2016; 9:56:34 >
  • VP228H
  • meraba arkadaşlar eğer hala asus alacak varsa ben vx248h aldım çok memnunum 24 inç sizede tavsiyemdir daha küçüünü almayın büyük ekran avantaj herzaman için oyun için kare ekran olsun derseniz zaten oyun moduna alınca ekranı yanlardan daraltabiliyosunuz kare ekran oluyo en iyi özelliği bence o sanırım vp248h de yok o özellik ne olsa bi kere alıyosunuz oyun oynayanlar için söylüyorum ekranı yanlardan daraltmanın çok faydası var düşünmeden vx248h alın pişman olmazsınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.