Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.266
Cevap
3
Favori
955.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nokia 6610i nin fiyatı nedir bilen varmı doğubank'ta
    almayı düşünüyorum da...
  • tahminen 350 milyon civarı
  • biraz daha para veririm garantili alırım

aktamer cevabın için saol.
  • öyle düşünüyosan garantili için vereceğin farka 6600 kaçak alırsın onun sonu yok gider öle o sonsuza kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: van_hoijdonk

galiba 250-300 arası...

bu kadar ucuz mu yaww
  • ngage hakkında pek bilgim yok ilgi alanımada girmiyo üzgünüm ama van hoijdonk diosa dorudur
  • walla haklısın
    garantili mi kaçak mı alacaksın ilk önce ona karar verecen
    ondan sonra tel alcan başka çıra yok...
  • quote:

öyle düşünüyosan garantili için vereceğin farka 6600 kaçak alırsın onun sonu yok gider öle o sonsuza kadar

walla haklısın
    garantili mi kaçak mı alacaksın ilk önce ona karar verecen
    ondan sonra tel alcan başka çıra yok...
  • bence spot almak en mantıklısı şuana kadar spot kullandım ve bi sorunla karşılaşmadım allaha şükür
  • acaba sıkı bi pazarlıkla sx1 veya 6600 ı en son kaça bırakırlar duğubankta? Çünkü anladığın kadarıyla garantili ve spot arasında bi 100 milyon fark var. Yüz milyon daha veririm adam gibi kutulu garantili içim rahat alırım di ye düşünüyorum... bilmem siz ne dersiniz?
  • binbaşım bak şahsen ben garantili telefon alıpda garantisi bitene kadar kullananı görmedim (sözüm meclisten dışarı) istisnalar olabilir
    ama bence gereksiz çünkü aldığın yer bi 90 gün garanti veriyo bir de şunu anlamakda fayda var diye düşünüyorum bu telefonların farklı bir yerde yapıldığı atıyorum nokia sa nokia fabrikasından çıkmadıı falan yok üretici aynı tek farkı kaçak yollardan vergisiz orjinal yan parçalarsız şarj cihazı+pil+cd v.s. gibi şeylerden yoksun olarak gelmesi ve garantisini türkiyede kimsenin üstlenmemesinden kaynaklanan bi hadise bence spot almak daha akıllıca diğer fikirlere saygım sonsuz sonuçta bu bütce işi zenginim dien param var dien alır 100 milyona kaçak daha üst bi model alırım die onu alır tercih meselesi kimseyi yargılamak doru olmaz 6600 ı 350 400 arası bulursun siemens ler 2. elleri yok alırsan patlar onu bil nokia bi şekilde gider kaçakda olsa olmasada cümleten hayırlı ramazanlar bu arada

• 6600ların yenisimi 350-400?
  • yaw bide motorola c350 yi doğubankta versem ne kadara alırlar?
  • 6600 ların 2. elleri okadar 0 ları da 450 - 500 dür tahminim valla onu bilemiyorum doğubankda 2. el telefon satmak akıllı bi işdeildir bunu aklınızda tutun normal piyasada daha pahalıya gider özellikle direk alıcıya satarsan yada takas a vericeksin üstüne bi miktar verip telefon alırsan daha iyi rakama gider
  • bence dogubanktan en az normal fiyatıyla 250 milyon oynuyosa alınır ... 100 milyon için faland eğmez pili bir kere kesinlikjle sahte oluyo telefon made by nokia yani parçaları gelip burda birleştiriliyo falan bir sürü rezillik hepsi böyle diyil ama %90 böyle bende spotcuydum ama artık garantili daha mantıklı geliyo.
  • parça parçamı geliyo??? nasıl yani anlamadım?
  • parça derken telefon gelir sadece pili çıkarılmış çıplak bi telefon düşün o şekil
    pil ve diğer aksesuarlar burdan verilir
  • bazı spotların ekranı tuş takımı ve kapağıda sahte oluyo bunu en belirgin nokia 6610da yaşamıştım
  • ama ben yinede spot alırım...
  • arkadaşlar doğubankta 512 mmc 140 milyon. ben isteyene 100 milyona getirttirebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.