Şimdi Ara

MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
420
Cevap
18
Favori
24.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Makibes ID107 Akıllı Bileklik Ana Konu – İnceleme

Xiaomi MiBand 1S almak isterken (kalp ritmi ölçümü nedeniyle) ekranı olmaması nedeniyle araştırmalara giriştim. Uzun araştırmalarım sonucunda AliExpress’te yorumlara, özelliklere ve tasarımı hoşuma gitti. En sonunda YouTube videolarını da izleyince aklıma yattı.
    AliExpress’in Nisan 2016 mobil uygulama indirimleriyle 20$’a UNIPRO isimli satıcıdan aldım. Tedarik süreci 8-9 gün sürdü, 14 Nisanda kargolandı Singapur Post ile 24 Nisanda Kayseri’de sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Singapur Post ile geldiğinden teslim alana kadarki tüm süreci takip edebildim. ChinaPost ile gelse göremezdim bu detayları ve bunun için ek para vermedim, satıcının gönderim tercihiydi tamamen.

Ürünün özelliklerine gelirsek;

Makibes ID107 Özellikleri:
    • Çalışma Voltajı: 3.6~4.2v
    • Adımsayar: 0-9999 Adım
    • Mesafe Gösterimi: 0-9999 KM
    • Kalori (yakılan): 0-9000 kcal
    • Kalp Ritim Ölçer: SÜREKLİ
    • Alarm: Evet (Telefondan bağımsız)
    • Arama Bildirimi: Arayan Adı/Bilgisi (Caller ID)
    • Pil Göstergesi (Ekranda ve VeryFit 2.0 uygulamasından da görülebilir)
    • Uyku Görüntüleme
    • Cihaz Kayıp Önleyici
    • Uzaktan Kamera Yönetimi
    • Uzun Süre Oturma Uyarısı (Titreşim ile)
    • Kol Hareketi Algılayıcı
    • Fiziksel Tuş (Bilgiler arası geçiş/açma-kapatma için)

Donanım Özellikleri
    • CPU: Nordic nRF51822
    • Sensor: Kionix KX022-1020
    • HR Sensor: Silicon Labs Si1142
    • Ekran Boyutu: 0,49” OLED
    • Bluetooth: BLE 4.0
    • Hafıza: 32KB RAM + 256KB ROM
    • Kordon Malzemesi: TPE
    • Kordon Ölçüleri: 260 x 21 x 12.5mm
    • Ağırlık: 69gr
    • Pil: 70 mAh Li-Polimer
    • Bekleme Süresi: 5-10 gün
    • Şarj Süresi: Yaklaşık 1 saat
    • Şarj bağlantısı: 2 noktalı bağlantı ile USB
    • Veri Saklama: 7 Gün
    • Paket İçeriği: 1 Akıllı Bileklik – 1 Şarj Kablosu – Kullanım Kılavuzu
    Uyumluluk: Android 4.4 ve Üzeri / Apple IOS 7.1 ve Üzeri

Ürünü ilk açtığımda şarjı yoktu. Powerbank ile yaklaşık 30 dakikada tam şarj oldu. Daha sonra kullanmış olduğum iPhone 5s ile Bluetooth bağlantısını yaptım, otomatik olarak tarih (Gün/Ay) ve saat ayarını yaptı. Ürünün yanında fiziksel bir tuş bulunuyor. Uzun süresi (8 saniye) bastığınızda kapatıp açabiliyorsunuz. Tek bastığınızda ekran açılıyor ve ortadaki dokunmatik tuş ile özellikler arası geçiş yapabiliyorsunuz.

Ekran sıralaması şu şekilde;
    1. Tarih (Gün/Ay) – Pil – Bluetooth simgesi – Saat
    2. Kalp Ritmi
    3. Adımsayar
    4. Mesafe (km/mil)
    5. Kalori
    6. Alarm

AŞAĞIDAKİ FOTOĞRAFLARDA EKRANDAKİ YAZI-İŞARETLER MAVİ RENK GİBİ GÖRÜNEBİLİR AMA NORMALDE PARLAK BEYAZ, NET OKUNABİLİR ŞEKLİNDEDİR. IŞIKTAN MAVİ VEYA SOLUK GİBİ GÖRÜNMESİ SİZİ YANILTMASIN...!!!!

Bu arada spor salonundaki 2-3 farklı aletteki nabız ölçerlerle ve spor esnasındaki mesafe ölçerlerle bilekliği kıyasladım birebir aynı değerleri gösterdi. Mesela koşarken koşu bandı 158 i gösterirken bileklik de 158 i gösteriyordu. Deneme amaçlı toplam 2 km koştum, bilekliği geç başlatmıştım o da 1,98 km olarak ölçtü. Sadece spor salonunda bisiklette kalori-mesafe değerlerini göstermedi ki bu da normal ama yine kalp ritmini yine doğru gösteriyordu. Yani gerçek zamanlı mesafe-kalori-kalp ritmi ölçümlerini doğru yapıyor

Daha sonra ürünün ayarlarını yapmak için App Store’dan (iPhone kullandığım için-Android kullanıcıları Google Play'de uygulamayı bulabilirler) VERYFIT 2.0 uygulamasını indirdim. Uygulamayı da ayrıntılı olarak anlatacağım. Uygulamanın henüz Türkçe dil desteği yok ama kullanımı çok kolay. Ayrıca ürünün ekranına bildirim geldiğinde Türkçe karakterli harfler düzgün şekilde görünüyor.
    Ürünün malzeme kalitesi ve görünümü gerçekten çok iyi. İşyerindeki arkadaşların tamamı hayran kaldı. Hatta anında 3 kişi “bana da alır mısın” diye sordu. Gerçekten kolunuzu hiç sıkmıyor, çok hafif ve kordonu yumuşak plastikten oluşuyor.

Uygulama üzerinden neleri kontrol edebileceğinizi ve neyin ne anlama geldiğini anlatacağım.

1-ANA EKRAN (Mainpage)

Ekranın sol üstünde kalp ritmi (bluetooth açık olduğunda anlık olarak görünebiliyor) gösteriliyor. “Today” yazısına dokunduğunuzda günlük/aylık/yıllık olarak adımsayar ayrıntısını görebilirsiniz. Ortadaki kırmızı kısımda ise büyük rakamlarla mevcut adım sayısını ve hemen altında günlük belirlediğiniz adım hedefi ile tamamlanma yüzdesini göstermektedir.

Ana ekranı sola kaydırdığımızda uyku bilgilerimizle ilgili ayrıntılar yer almaktadır. Büyük rakamlarla toplam uyuma süresi belirtilmekte, hemen altında derin uyku (deep sleep), hafif uyku (light sleep) ve uyuma-uyanma (awake sleep) süreleri ayrıntılı olarak gösteriliyor. Hangi saatler aralığında derin uykuda, hangi saatlerde hafif uykuda veya uyandığımızı da net bir şekilde uygulama bize gösteriyor.

2-AYRINTILAR (Details)

Burada da yürüme-koşma mesafeleri ile uyku zamanlarının ortalama değerleri ile günlük, aylık, yıllık istatistiki diğer bilgiler yer alıyor.

3-CİHAZ (Device)

Burası en ayrıntılı ayarları yaptığımız ekran. Üst kısımda en son veri eşleştirmesi, yazılım sürümü, kalan pil ömrü ve uygulama sürüm bilgileri yer alıyor.
    Aşağıda liste halinde özelliklere girersek epey ayar var.

A. Arama Uyarısı (call alert): Açık konuma getirdiğimizde 3 ile 30 saniye arasında bir değer seçip gelen aramanın uyarısı kaç saniye sonra bandın ekranına düşeceğini seçiyoruz ve arama geldiğinde belirlenen sürede bant hem titriyor hem ekranda arayan adını gösteriyor.

B. Oturma Uyarısı (sedentary alert): Arama uyarısı gibi bunda da 15 ile 180 dakika arasında belirlenen süre aralığında titreşimle size “fazla oturdun kalk dolaş” uyarısı veriyor sağlıklı yaşam açısından. Ayrıca hangi günlerde ve hangi saat aralıklarında bu uyarıyı yapacağını da seçebiliyorsunuz.

C. Alarm Uyarısı (alarm alert): İstediğiniz gün ve saatte sizi titreşimle uyarıyor. Gerçekten hissedilir seviyede titreşimi var. Çok ağır uykusu olanlara çözüm olur mu bilmem ama normal düzeyde uykusu olanı bile uyandırır düşüncesindeyim.

D. Bildirim Uyarısı (SNS alert): Facebook, WeChat, Twitter, Whatsapp, Linkedİn, İnstagram, Facebook Msg uygulamalarının bildirimleri titreşim ve ekran uyarısıyla (kayan yazı ile) bildiriliyor. Bunu kullanmanız için telefonun Bluetooth özelliği açık olmalıdır.

E. Fotoğraf Çekme (take photo): Uygulamada bunu açtığınızda, bandın dokunmatik ekranına dokununca telefonunuz fotoğraf çekiyor. Güzel ve hızlı bir şekilde cevap veriyor.

F. Band Güncelleme (Device Uprgrade): Cihazın fabrika sürümünün güncellemesi burada yapılıyor.

G. Kol Hareket Algılayıcı (Wrist Sense): Bu özellik etkin hale geldiğinde kolunuz yandayken saate bakar gibi hareket ettirdiğinizde ana ekran açılıyor ve Saat-Tarih görüntüsü geliyor. Kolunuzu indirdiğinizde ekran kendiliğinden kapanıyor. Hareket algılaması gerçekten güzel. Sadece Uyurken bu özelliği kapatmak pil açısından faydalı olur.

H. Kayıp Cihaz Uyarısı (Anti-Lost Alert): Henüz tam çözemedim nasıl çalıştığını :)

İ. SMS Uyarısı (SMS Alert): SMS aldığınızda, Bluetooth açıkken gelen SMS’in nereden geldiği ve içerik ekranda görünüyor.

J. Telefonu Bulma (Find Phone): Bu özellik açık konumdayken, bandın yanındaki fiziksel tuşa 2 saniye basılı tuttuğunuzda telefonunuz titremeye ve sesli uyarı vermeye başlıyor. Böylelikle telefonunuzu kaybettiyseniz hemen bulabiliyorsunuz.

K. Bağlantıyı Koparma (Unbind): Bandın telefonla bağlantısını kesmek için kullanılır.

4-KULLANICI (User):

Bu ekrandan hedefleri belirleme, kişisel bilgiler ve sistem ayarları yapılabiliyor.
    A. Hedef Belirleme (Goal Setting): Üst kısımdan günlük adım hedefinizi, alttan da günlük uyuma hedefinizi belirleyip tamam diyorsunuz. Örneğin ben günlük 5.000 adıma ayarladım ve günlük 5.000 adımı geçtiğimde bileklik beni titreşim ve ekran uyarısıyla hedefini tamamladın diye bilgilendiriyor.

B. Kişisel Bilgiler (My Info): Buraya adınız soyadınızı, boy-kilo bilgilerinizi yazıyorsunuz.

C. Sistem Ayarları (System Settings): Buradan da ölçü birimi olarak metrik-mil gibi ayarları ve bandı yeniden başlatmayı yapabiliyorsunuz.

Üründe 24 saat sürekli kalp ritmi ölçme özelliği bulunuyor. Xiaomi Mi Band 1S’teki gibi kısıtlı süreli olarak ölçmüyor. Bu açıdan gerçekten güzel bir özellik.
    Bandı kullandıkça daha çok seveceksiniz. Ben hem günlük hareketlerimi izlemek, hem de spor yaparken ki hareket, kalori ve kalp ritmi gibi bilgileri görebilmek için aldım. Henüz spor etkinliklerinde kullanamadım bu aralar biraz rahatsızım. Ancak günlük kullanımda gerçekten çok faydasını görüyorsunuz.

Mesela ofiste gün boyu bilgisayar başında oluyoruz çoğumuz. Bazen saatlerce kalkmadan iş yapıyoruz. Bandın “Hareket Et-Sedentary Alert” özelliğinin bana çok faydası oldu. 45 dakikaya ayarladım, süre dolunca ekranda “koltukta oturan adam” simgesi çıkıyor ve titriyor, ben de hemen kalkıp 5 dakika dolaşıyorum. Hem sağlık açısından hem de işe odaklanma açısından bu uyarılar çok önemli.

Ürünün güncel fiyatı AliExpress’te 20-25 dolar arası değişiyor. Almayı düşünenlere tavsiyem, ürünün hızlı ulaşmasını istiyorsanız satıcılara hangi posta yoluyla ürünü gönderdiklerini sorun. China Post en yavaş ve takibi olmayan seçenek. En iyileri SingPost ve PostNL’dir. Hem Türkiye içi hareketlerini takip edebilirsiniz hem de 7-10 gün arasında teslimi yapılabiliyor.
    Uygun bir zamanda inceleme videosunu da ekleyeceğim.

MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu** MAKİBES ID107 AKILLI BİLEKLİK KalpRitmi-Bildirimli-Ekranlı–İNCELEME**Ana Konu**

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWolt38 -- 9 Mayıs 2016; 11:53:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emou

Gördüğüm en ayrıntılı akıllı bileklik incelemesi diyebilirim. Elinize sağlık.

Rica ederim teşekkürler.

@expireme

Hocam ben ayın 25 inden beri kullanıyorum, bugün 6.gün oldu ve çok fazla kurcaladım, titreşim vs hiç durmadı her türlü bildirim uyarısında falan; şuan %48 gösteriyor ki bence çok iyi. 24 saat kalp ritmi ölçmesine ve sürekli bildirim vermesine rağmen iyi geldi bana. Kaliteli bir powerbank ile yaklaşık 30 dakikada doldurmuştum ilk seferde. Kısaca ilk şarjdan beri şarjım henüz bitmedi.

http://www.idoosmart.com

Üreticinin sayfasından diğer modellere de bakabilirsiniz.

@kenank89

Hocam aldığım satıcının sayfasına yorum yazdım aldıktan sonra ama henüz yayınlanmamış Aliexpress'te yorumum. Zaten ürün yeni olduğundan diğer satıcılarda da çok fazla yorum bulamazsın. Olanlara da bakarsanız eğer kötü diyeni görmedim ben.

• An itibari ile, UNIPRO adlı kişinin ilanından bende Siyah rengini sipariş vermiş bulunmaktayım. Bakalım ne zaman ulaşıcak elime :) Ulaştığında bende kısa bir değerlendirme yaparım.

http://www.aliexpress.com/item/Makibes-ID107-Bluetooth-4-0-Smart-Bracelet-smart-band-Heart-Rate-Monitor-Wristband-Fitness-Tracker-for/32624352670.html
  • Merhaba bende hanıma aldım
    http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_335971.html

14 nisanda sipariş verdim 2 mayısta geldi. Daha tam kurcalayamadım :)
  • Gearbest'te şu an $15.99. Almayı düşünenler kaçırmasın çok iyi fiyat. Ben geçen hafta $17.49'dan satın almıştım.

• Arkadaşlar e bay da bir satıcı buldum sizce güvenilir mi?http://m.ebay.com/itm?itemId=361551797740&varId=630935292307

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bampi kullanıcısına yanıt
    Bende "bağlandı" şeklinde görünüyor, belki bileklikte sorun olabilir.
    http://www.idoosmart.com/
    üreticinin sayfasından destek almaya çalışın, belki soruna çözüm bulabilirler.
  • Linkte iki gün boyunca indirim var almak isteyen olursa aşağıya linki bırakıyorum.

• Ben artık hanıma takı-tokaları buradan alıyorum. Sosyete pazarı denilen yerlerde 5-10 tl arası satıldığını söylediği takıları AliExpress'ten 0,3$'a alıyorum. 1 ayı buluyor gelmesi ama sıkıntı olmuyor. Ürün gelmez ya da zamanından geç gelirse de 2-3 gün içinde para iadesi kesin yapılıyor. Gayet güvenilir ve uygundur AliExpress.

@zorlar
    Yani hocam dediğim gibi, mutlaka eksikleri var ama fiyatına göre başarılı bence. Ne kadar ekmek o kadar köfte misali, bu markanın akıllı saatleri de var.
    http://www.idoosmart.com/
  • dvd3151 kullanıcısına yanıt
    bampi kullanıcısına yanıt
    Hemen kargoya verirse 10 güne gelir. Ortalama 15 günde falan geliyor.

@bampi
    Güzel bir çözüm olmuş, ileride kablo sıkıntısı çekebileceklere fikir vermiş oldunuz.

Bu arada satıcı bana mesaj attı. Makibes in yeni akıllı saati çıkmış. Forumdaki arkadaşlarına iletirsen diye mesaj atmış ve bize özel 10 dolar indirim aynı şekilde geçerli dedi. Ürün nasıldır bilmiyorum ama düşünen varsa bakabilir.

http://www.aliexpress.com/item/Makibes-Wear-HR-Bluetooth-4-0-Smart-Watch-MTK2502C-Heart-Rate-Monitor-With-Function-Gesture-Control/32657761181.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWolt38 -- 1 Haziran 2016; 8:49:16 >

• satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Atakan. -- 27 Temmuz 2016; 23:17:22 >
  • 22 dolarmış bu modeli, E07 , çok güzele benziyor.

http://www.aliexpress.com/item/E07-Waterproof-Smart-Wristband-Passometer-Fitness-Tracker-Bluetooth-Sync-Bracelet-For-Android-IOS-Smart-band-Wearable/32664072006.html?ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_4_10017_405_507,searchweb201603_10&btsid=02a799cd-25da-45ea-9d28-b6c9f781b35a

Bu arada Mi Band 2 20 gün civarı pil süresi ile gönlümü kazandı, sanırım mi band 2 daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerospace -- 27 Haziran 2016; 7:31:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Son durum nedir arkadaşlar,
    Mi band 2 alacaktım fakat bu konuyu gördüm, buna kayıyor gibiyim.

Güncelleme ile neler eklenmiş deneyen arkadaş var mı

Bu satıcı Singapur post ile 18.19$ a veriyor, diğerine göre kısmen ucuz

Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_virüs -- 7 Ağustos 2016; 15:38:08 >

• @gunman233 Hocam otomatik güncelleme yapmıyor sanırım ekran görüntüsü aşağıda, belki çihaz daha yeni açılalı 4-5 saat olacak, update uzun sürüyorsa belki ondan diye düşündüm ama tekrar sarj edene kadar bekliycem.

@MegaWolt38 Hocam cihaz bağlandıktan sonra ekran görüntüsü aşağıda, otomatik update olarak programlamışlardır belki cihazı olarak düşünüyorum ama açma kapama gibi bir şeyde yok sanırım.

link (Resim eklenmiyor yine siteye)

• quote:

Orijinalden alıntı: fersizhayal

quote:

Orijinalden alıntı: muhoi

quote:

Orijinalden alıntı: fersizhayal

Evet yanlış yazmışım i6 pro diyecektim.

Hocam sizce i6 pro ile miband 2'yi kıyaslasak?

İ6 pro çok daha önde ama stabillik ve şarj süresi mi band daha iyi.

Hocam stabiliteden kastınız, donma vs mi, yoksa verilerin yanlış olması mı?
    Birde cihaz ulaştı mı elinize?

http://www.geekbuying.com/item/IWOWNFIT-i6-Pro-Heart-Rate-Monitoring-Smart-Wristband---Black-371302.html

Şu sitede satıyor cihazı. Fiyat nasıl sizce?

• belki su geçirmezlik sertifikası yok amahttps://www.youtube.com/watch?v=SKOcLYSH320 bu videoda hiç bir şey olmuyor gibi gözüküyor.
  • eternalsun kullanıcısına yanıt
    Teknostore'de 99 TL şuan. İyi fiyat Tr için stokta varsa. Bu ürün için yaptıkları inceleme videosunu izlerken rastlamıştım. Link:https://www.teknostore.com/products/veryfit-id107-akilli-bileklik
  • 19 dolar'a aldım EIISON Tech. Store'den siyah ve mavi kayışla beraber. Bugün geldi. 27 gün sürdü gelmesi. Takip edilebilir kargoydu...

Spor için aldım kronometresi var diye. Kronometreyle aynı ekranda kalp ritimini de gösteriyor olması çok hoşuma gitti. Antremanda saat arıyordum set aralarında resmen. Bildirimler geliyor, sıkıntı yok. Veryfit 2.0 uygulamasını indirdim. Beğendim ürünü şuan için,gayet iyi bu fiyata.http://s.aliexpress.com/v6NFJnM7

@megawolt38 hocam Allah razı olsun. Teşekkürler, cidden aydınlatıcı oldu başlık.

Edit: Kutudaki barkodu okuttum QR reader uygulamasıyla ve "veryfit for heart rate" uygulamasına yönlendirdi beni. Onu da indirdim. 2.0 ibaresi onda da görünüyor uygulama açılırken. Onu kullanıyorum şuan. Tek sorun anti-loss alert açıkken bağlantım kopunca (yan odadan deneme yaptım) hiçbir uyarı vermemesi bilekliğin. 2 uygulamada da geçerli. Sil-yükle etki etmedi. Doğal bir durum değil heralde bu? Gerisi sorunsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ttow -- 18 Şubat 2017; 0:55:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de bundan sipariş verdim vericem ama karar veremedim bir türlü. 2 damla su değmesiyle bozuldu yazan yorumlar var falan.
    Bir de şöyle bi bileklik gördüm ne dersiniz ?
    https://www.aliexpress.com/item/V66-Bluetooth-Smartwatch-Sport-Smart-Watch-Heart-Rate-Monitor-Pedometer-Smart-Wristband-Smart-Health-Bracelet-for/32788424156.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.