Şimdi Ara

Superonline +turkcell 89 lira (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
24
Favori
28.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ist küçükçekmece
  • Gecmek istedigin paketini sec ve musteri hizmetlerini ara ve o paketi iste.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SOLF

Gecmek istedigin paketini sec ve musteri hizmetlerini ara ve o paketi iste.

Merhaba hocam ,

Şimdi ben Turkcell platinum 79TL olan paketteyim. Evde Superonline var ama ayrı paket. Evdeki internet annemin üstüne , Kendi hattım benim üstüme. Yine de geçebiliyor muyuz bu kampanyaya?
  • Oyle olmuyor.superonline aboneligini kendi uatune al. Daha sonra birlestir

• Superonline Fiber'e 59 TL ödüyorum.
    Turkcell hazır kart ile aylık 35 TL'ye 4GB internetli paket (Super Üçlü) alıyorum.
    79 TL iyiymiş ancak 24 ay taahhüt çok gibi geldi.
  • Superonline, TV+İnternet Retention Kampanyası kullanıyorum(fiber)

Geçiş yapabiliyormuyuz.
  • Ben geçtim. 2 aydır kullanıyorum. Hız ttnet ile aynı. Tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiber falan hepsi hikaye beyler.AKK olduğu sürece diğer internetlerden farkı yok benim nazarımda.Ben oyun falan indiren biri değilim.Sadece film ve dizi izlerim.Her ayın 12sinde 75 gb kotam bitiyor.Anlamak mümkün değil

• 3 aylık fatura bedelinin hediye edildiği TV+ a yazın geçmiştim. İki tane telefon hattı getireceğim dedim yok dediler.Yeni hat alayım dedim.Olur ama diğer aboneliğinizin yanında ayrıca olur dediler.Mevcut kampanyamdan geçiş yapamıyormuşum.Aferim TRCell

• Panthér kullanıcısına yanıt
    Yaparsin

• metinnitem1 kullanıcısına yanıt
    Yok oyle birsey ya. Musteri hizm. Ara ve 5i1 yer paketine gecmek istiyorum de. Cep numarasi sorarsa istedigini ver girisini yapsinlar.

• Tvli paket 100/150 99tl
    Tvli 50/100 79 tl
    Tvsiz 25/akksiz 99 tl

Olmadi joker akk al bittigi anda ay sonuna kadar

• SOLF kullanıcısına yanıt
    Aradım.Görüştüm ve olanı yazdım.
  • metinnitem1 kullanıcısına yanıt
    5i 1 yerde paketini soyledin dimi?

• 3 gün önce geçtim.
    Evde 25 mbit fiber vardı 55-TL'ye,
    Faturasız turkcell 19-TL 500dk 2gb idi, toplam 74*TL veriyordum.

Şimdi, 50mbit fiber + 500dk 4gb 79-TL oldu gayet memnunum.
  • bende fiber yok türktelekomdan geçiş yapacağım turkcele eve ınternet bağlatmak amaclı
    türktelekomda 10 gb var 45 ödüyorum ama cekmıyor ne konusabılıyorum telefonda ne ınternet cekıyor 4 gb düşerim ama evde ınternetım olur aklıma takılan fiber geldiğinşiz varsayarsak bulunduğumuz bölgeye adsl den fibere geçiş yaparlarmı aynı kampanya kapsamında aynı ücrete ?
  • Önerilerin için saol kardeşim.Fakat benim değinmek istediğim şey internet sağlayıcıların fiber adı altında internet hızı vaat ederek verdiğin paranın karşılığı olarak %1'ini bile vermiyor.100 mbps diyorsun.100 mbpsyi kim alır dostum ? Oyun indiren film izleyen video uplod eden arkadaş alır.
    100 mbps demek saniyede düz 12 mb/s demek.Bak düz bir hesap yapayım.12*60:Saniyede 720 mb indirebiliyorsun.60 dkda 43 gb.Yanı sen 4 saat veri indirirsen kotanı bitiyorsun ve kalan 29 gün 20 saat boyunca 3 mbps ile devam ediyorsun.Buna verdiğim 100 liraya deyecekse söyle alayım.
  • Rezalet. 13 gün oldu ADSL'e geçmek istedim. Hala internete bağlanamıyorum. Telekom gelecek dee sinyal verecek dee..

Fiber varsa geçin ama ADSL varsa 3-5 fazla verin TT'ye geçin. Superonline çekilmez.

Bugün de bağlanmazsa başvurumu iptal edeceğim.
  • Dj_CooL kullanıcısına yanıt
    4x4 lük adsl paketlerden birini seçersin.
    fiber geldiği zaman ücretsiz ürünler arası geçiş yapabilirsin.
    bu arada fiyatlar aynı olmayabilir.bilgin olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLF -- 29 Kasım 2016; 10:6:55 >
  • Ben fiberden mecburen adsl e geçtim ve 25 mbps kullandığım internetten 5-6 mbps düşünce isyan eder oldum. rakamlar olmadan konuşuyorum.
    ama dediğin de kesinlikle haklısın.akk problem oluyor her zaman.akksiz paketler 99 tl 25 mbps hız ile ama kesinlikle öneririrm.
    sahda çok fazla speed test yapıyorum ve 25 mpbs hızın altında 100 kişiden 2-3 kişiyi görümüşümdür şimdiye kadaronlarda 19-23 arasıdır.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.