Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah hocam.. Birkaç mesaj yukarıda şimdiye kadar sızan özellikleri sıraladım. Görünüşe göre bayağı üstüne koyacak gibi duruyor. Hayırlısı bakalım. Sanırım telefon tanıtımdan 1 hafta sonra falan global olarak piyasaya çıkacak. Elimize alıp uzunca incelemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 25 Temmuz 2016; 22:12:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spen yeniliklerini merak ediyorum ve yazılımsal yeniliklerini. Keşke Samsung kamerayı değiştirseymiş. Note5 teki gibi 16 mp kullanıp 1.7 diyafram ayarlayabilselermiş. Bende note 5 var bakalım üstüne çok koyacak mı?

• Yazılımsal olarak S7 Edge'te bulunan Edge panellerini Note 7'de de göreceğiz. Bir de bugün sızan bir haberde yeni S-pen menusune eklenen ekranın istediğiniz kısmını kayıt altına alarak gif resim oluşturma özelliği gelmiş. Yeni arayüzüde düşünürsek birkaç faydalı özellik daha gelmiş olabilir.

Kamera kayda değer bir şekilde daha iyi olacaktır Note 5'ten. Çünkü aynı kamerayı S7 serisi kullanıyor ve çok başarılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 25 Temmuz 2016; 22:27:29 >
  • Çıksın alacağım m

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Çıksın alacağım m

Bende alırım büyük ihtimalle. Şuan S7 kullanıyorum. Ekranı küçük geliyor :)

• Kamera güzelde gündüz çekimde çok fark yok gibi.note 5 in mp si yüksek olduğundan bir foto ya yakınlaştırıp bakınca bozulma daha az oluyor mp den dolayı
    Fiyat farkı çok olmasa geçmek isterim note7 ye yoksa note 8 gibi değiştirmek note 5 mi

• quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

quote:

Çıksın alacağım m

Hocam telefonda kusur yoksa 2. Elde çok zarar etmeden satmak mümkün mi

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

quote:

quote:

Çıksın alacağım m

Hocam telefonda kusur yoksa 2. Elde çok zarar etmeden satmak mümkün mi

Hocam 2. el olunca ne olursa olsun zarar ediyorsun malesef. Yani telefonun çok temiz olması biraz fark eder ama çok farketmez hocam.

Sahibinden sitesine baktım az önce Note 5 ikinci eller için. 1700 ile 1850 tl arasında satışa koymuşlar bilginiz olsun...

• Batarya dahili mi acaba onunla ilgili bilgi yok mu hocam?

• quote:

Kamera güzelde gündüz çekimde çok fark yok gibi.note 5 in mp si yüksek olduğundan bir foto ya yakınlaştırıp bakınca bozulma daha az oluyor mp den dolayı
    Fiyat farkı çok olmasa geçmek isterim note7 ye yoksa note 8 gibi değiştirmek note 5 mi

Hocam günümüz telefonlarının gündüz çekimlerinde neredeyse artık kötü çeken yok. Önemli olan düşük ışık performansı. Bu konuda da en iyi telefon S7 serisi. Ve aynı lens kullanılacağı için Note 7 olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: lovely_man1986

Batarya dahili mi acaba onunla ilgili bilgi yok mu hocam?

Evet hocam batarya değiştirilemez olacak.

• Bu arada hocam spigen tr nin sitesinde note 7 kılıfları çıkmış note7 de biraz gözüküyor

• quote:

Bu arada hocam spigen tr nin sitesinde note 7 kılıfları çıkmış note7 de biraz gözüküyor

Teşekkür ederim hocam haber verdiğiniz için. Zaten birçok Note 7 sızıntısı paylaşıldı konuda. Fazlasıyla Note 7 gördük :)

Yalnız spigen.tr gayet güzel kampanyalar yapmış. Note 7 alacak olan arkadaşlar bence değerlendirmeli...

http://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-7,LA_198-2.html

• quote:

quote:

Bu arada hocam spigen tr nin sitesinde note 7 kılıfları çıkmış note7 de biraz gözüküyor

Teşekkür ederim hocam haber verdiğiniz için. Zaten birçok Note 7 sızıntısı paylaşıldı konuda. Fazlasıyla Note 7 gördük :)

Yalnız spigen.tr gayet güzel kampanyalar yapmış. Note 7 alacak olan arkadaşlar bence değerlendirmeli...

Rica ederim hocam. S7 edge ve note 5 karışımı tasarım note 7 in tasarımı. Tasarım tuttu devam ediyorlar bende beğeniyorum tasarımı ama kılıfsız kullanınca kırılacak korkusu olmasa:)

• quote:

quote:

quote:

Rica ederim hocam. S7 edge ve note 5 karışımı tasarım note 7 in tasarımı. Tasarım tuttu devam ediyorlar bende beğeniyorum tasarımı ama kılıfsız kullanınca kırılacak korkusu olmasa:)

Tasarımı çok güzel hocam bende beğeniyorum ama dediginiz gibi arka kısım cam kaplama olunca malesef kırılma riski de var haliyle. Sağlam bir kılıfla kullanmak şart. Bir de Note 7 ekranı kavisli olacağı için uygun ekran koruyucu bulmakta zor malesef. Bu sıkıntıyı S7 Edge kullanırken çektim ve kırılmaz cam taktırmadan kullanmak zorunda kaldım.

• Note 2'den S7 ye geçeyim diyordum ama aradaki 20 gr için değmez dedim (S7 ile Note 7 arasında 20 gr var sızıntılar doğru ise)

Note 7'yi bekliyorum ben de. Büyük bir geçiş olacak benim için...

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Note 2'den S7 ye geçeyim diyordum ama aradaki 20 gr için değmez dedim (S7 ile Note 7 arasında 20 gr var sızıntılar doğru ise)

Note 7'yi bekliyorum ben de. Büyük bir geçiş olacak benim için...

Büyük geçiş olacağı garanti hocam hayırlı olsun size şimdiden :)

• Aynen öyle olacak.

Cilalı taş devrinden geliyorum
  • Note 2'ye saygısızlık etmeyin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Aynen öyle olacak.

Cilalı taş devrinden geliyorum

:) Hocam olsun ya ne güzel idareli kullanmışsınız işte. Keşke bende sizin gibi olabilseydim. İnanın bendeki hastalık olmuş sırf denemek için alıyorum her çıkan cihazı. İnşallah Note 7 son olur ve uzun süre bende kullanabilirim..

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.