Şimdi Ara

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.657
Cevap
77
Favori
200.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsungun sarımtrak problemi yok ki, pembeleşme var ve amoled ekranlarında pentile dizilişinden dolayı temiz beyaz rengi elde etmek her zaman çok zordu.
    Apple IPS ekranlarını kullanıyor, orda beyaz daha temizdi her zaman, ama son ürünlerinde (2015 yılı imac, ipad pro, iphone7) wide color gamut ekranlarına geçmeye başladı. Bu ekranlarda daha sıcak renkler hakim olduğu için de yeni ekranlar kullanıcılara daha sarımtrak geliyor.
    Seçim kullanıcıların keyfine kalmış artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    hocam benim gözler iyi görmüyor olabilir ama eklediğim fotoğraf bayağı bir pembe :).
  • Yeni note7 lerden de patlayan olmuş, Bu note 7 yi komple rafa kaldırıp yeni seriye geçmesi lazım ismi lekelendi bir kere. Zaten Samsungların fiyatı çabuk düşüyor note7 daha hızlı düşecektir o kadar para veren adamda kısa süre sonra fiyatı düşünce büyük zarar edecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cagdaaktan C kullanıcısına yanıt
    Eklediğiniz fotografta parlaklık seviyeleri bile aynı değil. Videoyu biraz ileriye sardırıp screenshot çekseydiniz ya.
    ben var olan bir fotoyu kullandım. bir oynama varsa benimle ilgili değil. ama mesala siz paylaştığınız note 7 fotosunda Mavi Işık Filtresi açık mı değil mi onu biliyor musunuz?
    Filtre kapalıydı, dünkü mesajımda yazdım.
    yok anladım da, siz mi çektiniz fotoyu yada birebir aynı ortamda mıydınız?
  • Bir aydan önce paran hesaba yatmaz diyen Samsung bayisine selamlar olsun buradan. Tansu bey sağ olsun, bu gün hesabıma para yattı. Telefonumun iade parası. Artık s8'de görüşmek üzere :)
    Fotograf bana ait değil. Rus forumdaki bir arkadaştan alıntıdır. Kendisi eski telefonu teslim etmeden değişimden yenisini aldı ve karşılaştırma yapıyordu.
    hımm yani çok güvenilir ve 40 yıllık dostunuz ve herhangi bir hile söz konusu olamaz. peygamber gibi, akredite bir kuruluş gibi güvenilir ve garanti :). anladım, teşekkürler.
  • Note 7'den iPhone'a geçenler iyi ki bu telefonu kullanamamış. Note 7'nin alternatifi Note 5'tir. Apple'ın hiçbir modeli değildir.

Anlaşılan beni forumdan pek tanımıyorsunuz.
    Birincisi, Ben herhangi bir markayı kötülemek veya fanboyluk yapmak için burda bulunmuyorum. Hatta çok sadık bir Note kullanıcısıyım ve Samsunga, bu sene beni iphone'a ittiği için açıkçası kızgınım.
    İkinicisi, evet her zaman sadece bana inandırıcı gelen, güvendiğim haberleri ve paylaşımları burda aktarmaya çalışıyorum. Yani evet, o fotografı paylaşana güveniyorum.
    Son olarak da hadi belki ruslara inanmıyorsunuz da, o zaman Samsungun anavatanındaki kullanıcılara kulak verin:http://bbs.ruliweb.com/news/board/1004/read/2105016
  • Samsung Ege Bolge Yetkilisi ve Merkez beni aradi Tansu Beye attigim maile istinaden, biraz sonra tekrar arayacaklar detayli konusacagiz, forumda gecen tum sorunlari aktaracagim.

• jinjin kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Dünkü mesajınızda yeni serilerilerin bir an önce satışa çıkacağından söz etmiştiniz. Bugün sitelere 28 ekim olarak düşüyor haberler. Bir de bu konuyu sorarmısınız? Size zahmet.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinalden alıntı: HazretiSamiDayi

Tam olarak 21.05'te şarjdan yüzde yüz olarak çıkardığım telefonun saat 3.50 itibariyle pil durumu arkadaşlar.
    Yalnızca Wifi açıktı. Senkron da aktif. Parlaklık otomatikte.

Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ ★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

bizde ust kısımlar ayarlarda vs hep beyazken sizde nasıl böyle arkadaki duvar kagidi cikiyor hep.

Ben koyu tema kullanırım genelde. Ondan :)

• Teşekkür ederim. Darısı hepinizin başına diyeyim. :)

• Sonuçlar ilk yüzde yüzlük şarjda bunlar.
    Dün saat 21.05'te yüzde yüz olan şarj şu an bu. 21'den sabah 05.30 kadar aktif olarak kullandım. Saat 5.30 civarı telefonu bırakıp uyudum. 20 dakika önce uyandım ve şarj yüzde 17 idi. Yalnızca Wifi kullandım. Otomatik senkron hep açık. Parlaklık otomatikte.
    Batarya performansını beğendim arkadaşlar.

Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★ ★★★ Samsung Galaxy Note7 Ana Konu ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HazretiSamiDayi -- 28 Eylül 2016; 12:25:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: navyy

Güç tassrrufuda açık değil sanırım. Gayet iyi bence

Evet. Hiç güç tasarruf moduna almadım.

• Bende az önce Tansu bey'e Twitter üzerinden DM attım. Kendi e-mail adresini verip iletişim numaramı ve konuyu oraya da aktarmamı talep etti. Bakalım bir gelişme olacak mı
  • ya arkadaş note3 den sonra bi note modelini almak istedik oda patlıyor , revizyon bekliyorduk bi umutla oda patlamış sansıma :D kalem istiyorum yoksa s7 edge bakıcam :D
  • 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.