Şimdi Ara

trafikte münakaşa ve sonuç (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
4.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha dun para mevsusuna otopark gorevlisine cikartip kursun sıkıldı! El bombasi atsaydin?
    Nedir bu ya? Anana bacina kufur ettiyse in arabadan ne yapacaksan yap, simdi bir kez geldigi ve 40 senesini dolu dolu yasayacagi hayatindan bilmem kac senesini sevdiklerinden uzakta hapiste bir insanin canini alma vicdaniyla gecirecek.Öbur tarafini Allah bilir.

Hic gerek yok kimin ne hali varsa görsün, birileri icin yasiyoruz.
  • Böyle durumlarda sakin olun kavga etmeyin iknaları bana çok boş geliyor. Siz trafikte öküzlük yapana bir şekilde haddini bildirmezseniz yarın daha çok kişiye yapacak ve kendini hep haklı görecektir.
  • batkent B kullanıcısına yanıt
    Aynen 155 i arayacaksın tartışmaya girmeyeceksin. Ben bir kere beni taciz eden araç vardı 155 i aradım hemen plaka ve istikameti sordular. Belki bi kenara çekip kontrol yapmışlardır. Ama o i.nelere yeter en azından azda olsa gözleri korkar. Ortalık katil dolu tartışmaya girip b.k yoluna gitmeye gerek yok
  • Lews Therin Telamon kullanıcısına yanıt
    iyi ki size denk gelmemişim.
    verilmiş sadakam varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derememo

iyi ki size denk gelmemişim.
    verilmiş sadakam varmış.

3 gün önce başıma benzer bir olay geldiğinde dediğimi yaptım da
  • legendboxer kullanıcısına yanıt
    yüzde yüz, bizim bildiğimiz yüzde yüz mü?
    % 100?
    benzer olay?
    sizi uyaran birisini mi dövdünüz?
    size bağıran birsini mi?
    sizi takip eden birisini mi?
  • quote:

benzer olay?
    sizi uyaran birisini mi dövdünüz?
    size bağıran birsini mi?
    sizi takip eden birisini mi?

Bağıran birini.
  • quote:

yüzde yüz, bizim bildiğimiz yüzde yüz mü?
    % 100?

dayagı yesen 90 ı 100 ü şaşırırdın hocam
  • legendboxer kullanıcısına yanıt
    şaşırdım da adaletsizliğine şaşırdım biraz.
    mesela dörtlüleri amacı dışında kullandıkları için,
    benim nezaketle uyarmama karşılık kötü davrandıkları için,
    bağırışma anında küfrettikleri için,
    onlarında bu yüzde içinde biraz suçları olması lazım diye düşünüyorum.
    şaşkınlığım bundan.
    uyaran birisini dövmemenize sevindim,
    çünkü ben uyarı ile başladım, sonra devamı geldi.
    belki sizde uyarı da kalır daha ötesi gelmezdi ve dayak yemezdim belkide. :)
  • quote:

uyaran birisini dövmemenize sevindim,
    çünkü ben uyarı ile başladım, sonra devamı geldi.
    belki sizde uyarı da kalır daha ötesi gelmezdi ve dayak yemezdim belkide. :)

Islak yolda yokuş aşağı iniyorduk arkadaşımla. Yan yoldan bir araba ona kırmızı yanmasına rağmen geçti. Biz de duramayıp çarptık ama arabalarda ciddi bir hasar yok. Karşıdaki adam inip bağırmaya başladı. Başta abi sakin ol falan dediysek de üstümüze yürüdü.

Sonrasında çevredeki insanlar ayırmaya geldi. Yoksa hastanelik olacaktı. Arabasına binip kaçtı.
  • geçen benim başıma geldi eleman yolumu kesti bıçak çekti falan iki tane çaktım. neyse olay yerinden ayrılırken camı patlattı polis çağırdım gelmedi bile... Polis bitmiş... Artık silah taşıma vakti geldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sissil -- 28 Mart 2016; 13:15:17 >
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    özet geçemem, kusura bakma.
    yol çok güzeldi hakkaten, hiç yormadı.
    tartışma gereksiz oldu, allahtan kötü bitmedi.
  • Tuvnera senmisin
  • DAha önce dayak yemediyseniz bu şekilde devcam ederseniz yakında olması muhtemeldir. Size iyi ders olmuş, bizimle paylaşarak o dersi biz de almış olduk, Sağ olun
  • anyhill kullanıcısına yanıt
    ne demek zaten forumun amacı bu,
    tecrübe ve deneyimlerden faydalanalım ki olumsuz şeylerle karşılaşmayalım
    ya da karşılaşırsak çözüm kolay olsun.
  • Hiç kavga etmeyi bilmeyipde 3 kişiye artislik taslamak meydanda beni dövünn diye bağırmaktan farksızNeyse yinede birşey olmamış boşverin.Zaten şuanki gençlik(bende gencim)sadece laf atışması yapar.Bir kısmıda Spor hayatı ve getirdiği karakterden ötürü(yine ben)Kavgaya vs girmez kim ne derse ''Tamam kardeşim sen haklısın özür dilerim''der devam eder.He ama anamızın bacımzın kız arkadaşımızın yanındada ana avrat sövülürse eyvallah kimse çekmez.O zaman külllahlar değişir

• ailen çocukların aklına gelseydi gazlayıp evin yolunu tutardın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 29 Mart 2016; 11:10:57 >
  • dün kadıköy minibüs caddesinde gece 01 sullarında bir pejo 207 galiba tam hatırlamıyorum bir araç yolda sağ arka jantı kırık ilerliyordu janst baya bildiğiniz dışarı da fırlayacak diye uyarmak için korna yaptım baktı camı aç dedim kaçtı. neyse kovalamayın öyle kimseyi haklı değilsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.