Şimdi Ara

FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
1
Favori
11.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: herospa

kusura bakma abi. pc hastaydı. anca taburcu oldu :)
    paranın kıt zamanı almak için acele etmişsin gibi abi.bi kaç sezon sonra takım kurulmuş olurdu. o zaman alırdın.

Gecmis olsun

Aslinda gecen sezon ocak ayinda alacaktim fakat Bjk birakmadi. Parada olmayinca ertelemistim.

Takimda ve oyunda kaliteli Turk oyuncu cok az.
    Cengizde 183 potansiyeli gorunce parasi neyse basip aldim. Yoksa ilerde hic alamayacaktim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türk oyuncu olunca para pek önemli değil demi :) helede potansiyeli varsa.
    biraz acele etmişsin gibi.bi kaç sene bjk bişirseydi.sonra moral bozup daha ucuza alırdık :D
  • Eğer acele etmeseydim bu sene sonu yada önümüzdeki sezonda mutlaka Avrupa'dan büyük takımlar transfer etmeye çalışacaktı.
    21 yaş altında oynuyor şuan, ligin son 10 haftasında kendisini yavaş yavaş takıma monte edecem.
    Şuan için 21 yaş altında 10 maçta 8 gol, 7 asisti var Ortalaması 7.99
  • - Avrupa Fatihi Galatasaray -

FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

Şampiyonlar Liginde adeta Avrupa'yı salladık. Napoli ve Tottenham karşısında harika futbolumuzu oyuna yansıtarak,
    Türk Futbol tarihinde yine bir ilki başardık!

FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

- Şampiyonlar Ligi Grupları Puan Tablosu -

Avrupa'yı titreten Galatasaray, ligde de mükemmel formunu devam ettirerek, en yakın takipçisi ile puan farkını yavaştan açmaya başlıyor.

Önümüzdeki maç bir derbi. Kadiköy'de Fenerbahçe'nin rakibi oluyoruz.
    Cuma günü ise Şampiyonlar Liginde son 16 turunda ki rakibimiz belli olacak.
    Asıl heyecan, şimdi başlıyor

• Sabri hala yaşıyomu hocam Dedigim gibi turu almısın tebrikler kura totemi yapalım. Benfica,Manu,Arsenal bunlardan biri gelicek diye hissediyorum. Senin gönlünden hangi takım geçiyor acaba hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Sabri hala yaşıyomu hocam Dedigim gibi turu almısın tebrikler kura totemi yapalım. Benfica,Manu,Arsenal bunlardan biri gelicek diye hissediyorum. Senin gönlünden hangi takım geçiyor acaba hocam?

Valla son 16'ya kalan tüm takımlar gerçekten çok güçlü ve iyi. İçlerinden gelmesini isteyeceğim tek takım Leverkusen
    Birazdan diğer güncellemeyi yayınlıyorum. Rakibimizde belli oldu bu arada

• - ASLAN KRAL -

DS eşliğinde tarihi bir sezon geçiren Galatasaray'da yüzler gülüyordu.
    Şampiyonlar liginde grup maçlarını destansı bir şekilde 6 maçta 6 galibiyetle bitirerek, son 16 turuna zorlanmadan ismini yazdırmıştı.

Son 16 turunda ise rakip Galatasaray'a yabancı olmayan bir takım oluyordu!

Ziraat Türkiye kupasında sezon boyunca çok fazla forma şansı bulamayan oyuncularımızı oynatarak,
    bu kulvarda da tüm iddiamız ile yolumuza devam ediyoruz.

Spor Toto Süper Lig'de ise namağlup gidişatımız devam ediyor.
    Ligde 14 maç sonunda sadece 3 gol yemiş olmamız, kelimelerle tarif edilebilecek bir olay değil.
    İnşallah bu performansımızı sezon sonuna kadar koruyup, destansı bir sezona imza atmış oluruz

- 2016/17 Sezonu Fikstür ve Mali Durum -

• Turu geçeriz.Diğer tur rakip bayern chelsea arsenaldan biri olur.

• Hocam kullandığınız logo ve forma paketlerinin linkini atarmısını? Birde benim bilgisayarda graphic dosyasında logos filan yok

• Eger yoksa onu kendin olusturman gerek.
    Link asagida. Google'a fm16 kits pack yazarsan forma icinde biseyler bulursun. Cunku hangi forma paketini kullandigimi hatirlamiyorum, bayagi oldu indirile.
    http://www.passion4fm.com/football-manager-tcm16-logo-megapack/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 9 Nisan 2016; 17:24:21 >
  • Galatasaray ile yapmış olduğum kariyerdeki taktiği paylaşmış bulunuyorum.

Merak edenler için link aşağıdadır

http://forum.donanimhaber.com/m_115966121/tm.htm
  •  FM16 | Efsanevi Galatasaray kariyeri | Dünya Kulüpler Şampiyonu Galatasaray | SON

Galatasaray'la yakaladığım başarı Avrupa'da yankı bulmuş, uzaklardan süpriz bir iş teklifi gelmişti.
    Finlandiya Futbol Federasyonu tarafından iletilen mesajda, Milli takımın başına geçmem isteniyordu.

Rekabeti ve zoru seven biri olarak hiç düşünmeden teklifi kabul ederek, kendimi farklı bir olayın içind attım. Hakkımızda hayırlısı diyelim

İlk işim As kadroyu belirleyip, takımı hazırlamak oldu. Finlandiya şuan için Dünya sıralamasında 55.sırada olduğundan,
    hem oynatmak istediğim taktiğe adepte, hemde takımın durumunu görmek açısından Romanya ile özel maç organize ettim.

Dünya Kupası eleme gruplarında ise tesadüf bu olsa gerek Türkiye'de var. Çok ilginç ve enteresan bir maç olacak.

- Finlandiya -

• - Namağlup -

Ocak ayı transfer dönemi hareketli geçti.

Geçen sezondan beri takip edip almak istediğim 3 isimle sonunda anlaşıp onlarıda birer aslan yaptık.

Takıma yeni gelen isimler olduğu gibi gidenlerde oldu. Bruma ve Carole ile yollarımızı ayırdık.

Fakat geleceğe yönelik 3 bomba transferimiz var

Sezon başında büyük umutlarla takımımıza kattığımız Cengiz Akdeniz'i, 21 yaş altında gösterdiği mükemmel performanstan sonra
    A takıma monte etmeye başladım. İlk maçında Trabzonspor karşısında ikinci yarı başında oyuna aldığım Cengiz 7 dakika sonra
    golünü atarak beklentileri boşa çıkarmadı.

- Genel Kadro -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 10 Nisan 2016; 2:41:02 >

• Hocam selamlar ben ajaxı aldım bugün itibariyle ligi bitirdim. Avrupa,Lig,Hollanda Kupası bütçe bile vermedi basgan aldıgım tek oyuncu bedelsiz rulli. :) Oyuncu alırken neye dikkat ediceğiz? As takıma oyuncu transfer etme yetkisini kime veriyim? Bakıyorum alt yapıdan gıcır gıcır elemanlar çıkıyor bende transfer etmiyorum. :) ama oyuncular huzursuzluk çıkardığı için en aşağı o oyuncular gibi bir adam almak istiyorum.Ne yapmamı önerirsin.

• Alacağın yada almak istediğin oyuncuları mutlaka takımındaki en iyi gözlemcine rapor ettir

Hatta şöyle bir sana tiyo vereyim, bir oyuncuyu gözlemleyeceğine yani gözlemci raporu isteyeceğine, 1-2 maç gözlemlenmesini iste. Böylelikle hem oyuncu hakkında çok daha iyi bir bilgiye (yani %90- %100) ulaşabilirsin hemde 1 oyuncu yerine 33 oyuncu keşfetmiş olursun. Çünkü gözlemcin sadece o oyuncuyu gözlemlemkle kalmayıp, gözlemlemesini istediğin oyuncunun oynadığı maçlardaki diğer oyuncularıda gözlemlemiş olur.

Yani işin kısa özü şu, bir oyuncu hakkında rapos istemek yerine, mutlaka 1-2 maç o oyuncuyu gözlemlettirin

Oyuncu alırkan dikkat etmeni önereceğim özelliklerin başında ÇALIŞKANLIK, KARARLILIK, VÜCUT ZİNDELİĞİ ve DAYANIKLILIK var Bunların 12-13'ten aşağıda olmamasına dikkat et. (kaleciler hariç)

As takıma oyuncu transfer etmeyi Futbol Direktörüne verebilirsin (tabi takımında varsa)

Gözlemci ve Futbol Direktörlerinin mutlaka istenilen özelliklerinin yüksek olmasına dikkat et. Hatta 17-18'den aşağı olmasın

• Eyvallah hocam bana yol gösterenlerden birisin. :) Arsenal iş başvurusu yaptık bakalım Ajaxla misyonu tamamladık 3 kupa + süper kupa :) Baska yelkenlere açılma vakti geldi.Senin önerebileceğin bi takım varmı? Bi ligi 7-10 günde bitiriyorum. Sınavlardan dolayı bana hangi takımı önerirsin? En dipten almayı düşünüyorumda teknik ekip yok oyuncu yok çıldırırım ben.. :)

• Hayırlı olsun. Bende GS ile 2.sezonu bitirdim. Geçen senenin aynısı oldu yine ŞL'de bişeyler var anlamadım gitti.

Valla başkan ben sana şimdi git Millwall'ı al derim farzı misal, ama sen ısınmadıktan sonra anlamı kalmaz. Valla önerim şu şekilde olur, ismini, logosunu beğendiğin bir kulup al.

Ben genelde takım seçimlerimi öyle yapıyorum.
  • - 2. Sezon Sonu -

Ligde ve kupada namağlup bir sezon geçirerek FM16 kariyerindeki en iyi sezonumu geçirmiş oldum.
    Fakat anlam veremediğim bir şekilde Şampiyonlar Ligi 1.turunda Liverpool'a kendi evimizde 1-0 kaybederek
    yine Avrupa'ya erken veda ettik. Sezondaki aldığımız tek yenilgiden dolayı Şampiyonlar Ligi Kupası hayallerimizi başka bahara bıraktık.
    Ligdeki güçsüzlük ve rekabetin az olmasından dolayı, kariyeri noktalama kararı almıştım!
    Fakat pes etmeme kararı aldım. Şampiyonlar Ligi Finali oynamadan ölmek var,dönmek yok artık!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 13 Nisan 2016; 10:31:49 >

• Dediğin takımın logosu gerçekte çok güzel. Oyunda bende logo paketi vs yok buna taktik oturtmak var şimdi. :) Peki hocam oyuncu alırken özelliklerin kaç olmasına dikkat ediyim bu takıma +13 lü adam gelmez. :) Bu takımı şaha kaldırabilirim belki burdada paylaşırım. :) Kadrosu nasıl hocam ilk sezon idare edermi? Hangi mevki daha cok eksik? Bu takıma şimdi antrönerde gelmez.

• Hocam bir soru daha sormak istiyorum.Şuan oyunda en zengin transfer bütçesi veren klüp City mi? Psg mi? Birde interi alıp o eski inter ile başarılar yakalamak istiyorum.Ama oyunda bir sezon sonra sıkılıyorum. Bütün ligler açık gün boyu boş oyuncu aramakla uğraşıyorum lakin Hala şöyle zevk alacak bi takım bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-46115470E -- 13 Nisan 2016; 1:22:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.