Şimdi Ara

ELECTROLUX EWF1497HDW VE EWF1497HDW2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Electrolux EWF1497HDW ile HDW2 arasındaki farkları bilen var mı? Bir de HDW olanı için nakit 1650TL
    uygun fiyat mıdır?

• erkelen E kullanıcısına yanıt
    kardeş ben Electrolux EWF1497cdw2 aldım bundan 2.3 ay önce aynı sen gibi takılmıstımm
    Electrolux EWF1497cdw2 ....Electrolux EWF1497cdw arasındaki farkaa nedir diye benim kisindee kapak genişligi cıktı benn ucuz olanı aldım gectim
    genelde böyle ufak farkları yapıp alıcıda algı sorunu yaratıpp pahalı ürün satmaya calısıyolar seninkiside göyle bişseydir büyük ihtimall
  • Hayrettin teşekkürler cevabın için. Bugün 1497HDW olanı aldım. Yarın sabah servis kurulumunu yapacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üstat selam,
    bizde bu makinenin şuan satışta olan EWF1497HDW2 modelini almayı planlıyoruz.yaklaşık 5 aylık kullanımınıza istinaden yorumlarınız nelerdir,tavsiye eder misiniz?
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skull16

üstat selam,
    bizde bu makinenin şuan satışta olan EWF1497HDW2 modelini almayı planlıyoruz.yaklaşık 5 aylık kullanımınıza istinaden yorumlarınız nelerdir,tavsiye eder misiniz?

hdw2 olan ürünü mart ayında aldık. ses sadece durulama aşamasında duyuluyor. onun dışında çok az ses çıkıyor. eşime sorduğumda iyi ki almışız diyor. çevremizdeki insanların makinelerinde olup ta bizim makinede olmayan hiçbir özellik yok hatta fazlaları bile var. bence gönül rahatlığı ile alabilirsin. elektrik ve su tüketimi iyi
  • smlyklmz S kullanıcısına yanıt
    İlginiz ve cevabınız için çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.