Şimdi Ara

İNDİRİM...1650TL...V3 772G...12gb...gtx 850m...17.3'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
5
Favori
2.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 İNDİRİM...1650TL...V3 772G...12gb...gtx 850m...17.3'
    3594Kullandıgım makine...Ekranda ufak bir deformasyon var...sanırım sert birseyle dokundum on tarafta bir cizik olustu ama cok dikkat etmez iseniz acık renkte belli bile olmuyor...ben fazla fazla gostermek ıcın gün ışıgında ekran kirli bir bicimde iken cektim resmini...almak isteyenin gözüne sokayımda sonra laga luga edilmesin onun dısında sagında solunda cizikler boya atması mevcut ama genel itibari ile temizdir alet...7,5 alır :)...En ufak bir şikayetim yok...pil 2 saat üzeri gidiyor...az kullandım genelde pilsiz kullanıldı.

http://www.vatanbilgisayar.com/acer-v3-772g-notebook-core-i5-4210m-26-ghz-12gb-1tb-173-2gb-w81-notebook.html
    Kutu mevcut...faturasına bakamadım henuz ama 2 yılı gecti aldıgım...garanti yok...
    1650tl...
    Takas tercihim...13-15' hafif güçlü bir ultrabook ile olabilir...MSİ_SONY
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1650 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Sürat Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• pm
  • Mesajla sorulan sorulara cvp olarak;

Orta ayar bir oyun makinesi...kalkıpta gta 5 full ayar oynayayım derseniz uzak durun...3000tl civarı 900 serisi makinelere bakın...
    Ekran kalitesi orta üst seviye...rahatsız edici birsey yok...resimde gosterdigim ufak çizikde göze çarpan birşey değil benim açımdan...
    Ssd ile performans müthiş...kasa kalitesi yüksek bir seri bu...çok şık duran bir laptop...
    1tb diskin yanında ssd slotu ayrıca var...muthiş bir + özellik...hem ssd hem msata aynı kasada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punta -- 12 Ağustos 2016; 13:48:40 >
  • takip
  •  İNDİRİM...1650TL...V3 772G...12gb...gtx 850m...17.3'

• Hocam bu laptoplarda cs go ve lol oynarken anlık fps düşmelerinden falan şikayetler vardı sizdede öyle bir durum varmı ?
    tozlanma çok sık mı oluyor sürekli temizlemek gerekiyor mu ?
    teşekkrler.
  • Tozlanma derken ? Benim oyle bi sikayetim olmadi...

Diablo 3....cs source....surekli oynadigim oyunlar...anlik fps dususu yasamadim hic...gayet memnunum oyun performansindan...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Ekrandaki çiziği/deformasyonu daha net gösteren bir fotoğraf koyabilir misiniz? Aslında ekran güzelce silindikten sonra çekseniz alıcılar için daha anlaşılabilir olur.

Teşekkürler.
  •  İNDİRİM...1650TL...V3 772G...12gb...gtx 850m...17.3'

Hem ışıkta hem karanlık ekranda detaylı çekmeye çalıştım...ekranın üst katmanında bir aşınma...satışta olmasaydı 2 yıldır benim pek dikkatimi çekmiyordu...kullanımda özellikle ekran açık renklerde belirsizleşiyor doğal olarak...oyunlarda hiç gözüme çarpmadı mesela...ama gene de ekran kusurlu...temiz demek alacak kişiye haksızlık olur

• punta kullanıcısına yanıt
    Hayırlı geceler hocam forumda pe yazı yazmam genelde ama yazmadan geçemedim. sizi açık sözlülüğünüzden dolayı tebrik ediyorum. İnşaallah başka bir alışverişte görüşürüz.
  • pm takip
  • Pil durumunu soranlar için... İNDİRİM...1650TL...V3 772G...12gb...gtx 850m...17.3'
  • Her seferinde gözüm takılıyor ilanınıza hocam fakat takas için kriterler uymuyor i5 ikinci nesil Samsung laptopum var bir de amd sistem masaüstü pc o yüzden fiyat takip diyelim :)

• http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-850M.107795.0.html

Sayfanın altına doğru bakarsanız gtx850m ekran kartının oyunlardaki çözünürlülük ve kaliteye göre verdiği fps ler mevcut. Yararı dokunur mutlaka almak isteyenlere...
  • Batarya süresi ne kadar acaba?

• 1.5-3 saat arası kullanıma bağlı
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xyzwq

takip

:)
  • güncel mi acaba ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.