Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.392
Cevap
229
Favori
1.711.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13821383138413851386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler güncellemeyi kurdum fakat yuvarlak toplu ekranda takildi kaldı acilmiyor ne yapabilirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özket kullanıcısına yanıt
    10dk kadar bekleyin, öncesinde çok fazla uygulamanız var ise ve format atıp güncelleme kurmadıysanız eski uygulamaları yeniden optimize etmesi uzun sürüyor.

Eğer halen işlem olmazsa güç tuşuna 20sn basılı tutun cihaz kapanacaktır. Sonrasında recovery den Wipe /Data /Cache yapın.
  • dhretireduser D kullanıcısına yanıt
    Telefon babamin pek yüklü uygulama yok bilinenler dışında ortalama on dakikadan fazla oldu hala o ekranda kaldi pin kodu sormustu ona girdim ondan sonra kaldi bu şekilde bildiğin isinmaya basladi cihaz dediğin işlemi yaparsam herhangi veri kaybim olur mu

• özket kullanıcısına yanıt
    Olabilir, sadece 20sn basılı tutup kapatın yeniden açın o zaman. Normal açılmazsa wipe işlemi yaparsınız.
    Verilerin yedeği olup olmadığını bilmediğim gibi verileri kaybetmek istemiyorum.
    telefonu kapatıp tekrar açtım yine pin istedi girdim ekranda android yeni sürüme geçiliyor diyip yine o dönen top zımbırtısına geldi..
  • Beyler çok tuhaf bişey oldu. Güncelleme geldi bir kaç saat önce 600 kusur boyutlu dosyayı indirdim kura bastım bir sorun yoktu. yeniden başlamak için kapandı açılırken recovery hatası verdi hata yazdı ekranda bekledim açıldı hiçbir değişiklik yok. Fabrika ayarlarına döndürdüm sonra. tekrar güncelleme geldi yine yükledim yine açılışta hata yazdı o ekranda ses açma tuşuna bastım recoverye girsin diye. Girdi recoverye ınstallation aborted hatası vermiş aşağıda yazıyodu ne yapıcam şimdi ? telefon açılıyor fakat güncelleme yükleyemiyorum.
  • Arkadaşlar ben de bikaç gün önce android 7 yi ota ile yüklemiştim. Bugün çok sinir bozucu bi şey oldu. Telefonun ekranı bir açtım, dokunmatik çalışmıyor. Hiçbir şekilde algılamıyor telefon. Baya bi yol denedim yandaki tuşlara falan bastım kameraya vs. girdim. En son güç tuşuna basılı tutarak yeniden başlatmak aklıma geldi. Yeniden başlattım ve düzeldi. İnşallah bir daha olmaz çünkü dosyaları falan yedeklememiştim. Şimdi ilk işim yedeklemek olacak her ihtimale karşı.
    Not: Telefonum rootlu vs. değildir.

• Jarvıs_ kullanıcısına yanıt
    Dha önce cihazı rootladınız mı? Bootloader Unlock yaptıysanız tekrar Lock yapmalısınız kurulması için.

Her uğraştığınızda yeniden indiriyor boşuna kotanızdan yemeyin. Bradan devam edin :https://forum.donanimhaber.com/m_120607119/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: tauncer

Nougat 7.0 gece modu menüsünü açmak için:
    http://akillitelefon.com/2016/08/25/android-nougata-gece-modu-ozelligi-nasil-eklenir/

Halihazırda üstteki kısayolların 2.sayfasında gece modu için kısayol var.

Rootladığımı tam olarak hatırlamıyorum. daha önce defalarca farklı bir telefona rom atmama rağmen bu ota dosyası yüklemek çok karışık geliyor bana. nasıl tekrar lock yapabilirim ?
  • Arkadaş güncellemeyi yükledim. Telefon sinyal göstergesinin üzerinde çarpı işareti çıktı. Bu ne oluyor acaba?
  • dinlebeni kullanıcısına yanıt
    Yani mobil İnternetiniz açık değil...

• Jarvıs_ kullanıcısına yanıt
    Rootlamadıysanız gerek yok yapmanıza. Neden abort edildiğinin sebebi yazmıyorsa recovery de eksik sistem dosyası olabilir.

Yinede Lock edeceğim derseniz, bunu kurunhttps://androiddatahost.com/wp-content/uploads/minimal_adb_fastboot_v1.3.1.zip

Cihazı fastboot moda alın ardından komut satırından "fastboot oem lock" komutunu verin. Daha önce benzer şeyler yapmadıysanız hiç uğraşmayın..
  • dinlebeni kullanıcısına yanıt
    Mobil verinizi açın düzelir.
  • Güncelleme uyarısını kaldırma şansımız var mı sürekli yukarıda öyle duruyor

• Asus galeri denilen Google dan girildiğinde 11 mb asus gallery olanmi acaba?

Birde ben nougat 7.0 güncellemesi yaptım.Neleri mutlaka yuklemeliyim.

Ozellikle çift tıklama ile açıp kapatma nasıl yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkirc -- 29 Eylül 2016; 7:15:16 >
  • hayırlı olsun şebekede çarpı işareti olmasa bide :D
  • Gençler şu kilit ekranindaki foto nasil değişiyor

• Arkadaslar dun geldi banada guncdlleme. İsinma sorununu sanki cozmusler, batarya biraz iyilestirilmis gibi. Cift ekrana bayildim, bildirimleri hizli cevaplamakta guzel. Ama benim en cok sevdigim arayuzun boyutunu degistirebilme oldu . En kucuge ayarladim cok guzel oldu. Good job Google

• Paclobutrazol kullanıcısına yanıt
    bYUğur kullanıcısına yanıt
    Çok sağol bilgilendirdigin için

• 
Sayfa: önceki 13821383138413851386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.