Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben full body olmayan nano ekran koruyucu arıyorum enine sade ekranı kaplayacak küçük kalacak biraz yani enine sıfır olmayacak çorlu da arıyorum da bulamıyorum bildiğiniz marka vs var mı style armor kılıf kullandığım için bu Lazım bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezer.E kullanıcısına yanıt
    Dün akşam 7.0 update'i yükledim. belki bluetooth durumu düzelmiştir. Denemem lazım. Ekran konusu çok aşırı sıkıntı yaratmıyor. Aynı ekranda uzun süre kalırsa yapıyor. 2 saate kadar geçiyor. Medcell garantili benim telefon. Paralel ithalat. O yüzden çok ümitli değilim tamir ve değişim konusunda. H860 Çift sim versiyon.
  • lg bridge üzerinden güncellemeyi indirmeye başladım daha hızlı iniyor şimdi
    daha sonra dan tecrübelerimi aktarırım
  • Muaz_35 kullanıcısına yanıt
    Malesef mobil şebekeler bizim cihaz modellerini sistemlerine eklemediği sürece kullanamayız.
    Zira telefon desteği mevcut, şebeke desteklemiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: ARNT

Arkadaşlar şu bataryayı almayı düşünüyorum 3700 mah. Acaba hızlı şarj edebilirmiyiz bu bataryayı da?

https://www.aliexpress.com/item/3-85V-3700mAh-BL-42D1F-BL-42D1F-For-LG-G5-battery-H850-H840-VS987-H820-LS992/32715679390.html?ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10065_10068_10084_10083_10080_10082_10081_10060_10061_10062_10056_10055_10054_10059_10099_10078_10079_426_10073_10102_10096_10052_10050_425_10051,searchweb201603_2&btsid=d896389d-a968-42a8-bbd6-1058610fb9f3

Böyle bir bataryayı almanızı tavsiye etmem. Orjinali 2800 mah bu nasıl oluyorda 3700 ve aynı boyutlarda? 0,2 - 0.5 mm fark oluyor bu bataryalarda gerçektende 3700 değildir. Telefonun batarya sistemi kapaksız sürgülü olduğu için orjinal boyutunu biraz dışına çıkılsa telefona zarar verir. Kapaklı olsaydı en fazla kapağı sıkıştırırdı ama bunda telefonu içten zorlayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ARNT

Arkadaşlar şu bataryayı almayı düşünüyorum 3700 mah. Acaba hızlı şarj edebilirmiyiz bu bataryayı da?

https://www.aliexpress.com/item/3-85V-3700mAh-BL-42D1F-BL-42D1F-For-LG-G5-battery-H850-H840-VS987-H820-LS992/32715679390.html?ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10065_10068_10084_10083_10080_10082_10081_10060_10061_10062_10056_10055_10054_10059_10099_10078_10079_426_10073_10102_10096_10052_10050_425_10051,searchweb201603_2&btsid=d896389d-a968-42a8-bbd6-1058610fb9f3

Ben tahtakaleden 2800 mah lik orjinal olmayan batarya aldım,şarji orjinale yakın gidiyor.Telefonda şarj ediyorum orjinal batarya gibi hızlı şarj oluyor.
    Yalnız bu senin linkteki bataryanın gerçek 3700 mah lik olacağını sanmıyorum.Çünkü genelde mah arttıkça bataryanın ebadıda büyüyor.
    Bana kandırmaca geliyor bu ürünler.Gerçek mah değerini ölçmek lazım.
    Sonuç olarak telefonda yine hızlı şarj olur.Hakikaten 3700 mah ise bende alırım.Alıp kullanırsanız değerlendirmenizi beklerim.

• Kamera Özelliklerine FHD60 Gelmiş. 7.0'da
  • Android 7 den sonra %100 şarjı full elden düşürmeden kurcaladım
    Otomatik parlaklıkta wifide
    Sonuç şu

Tabi uzun kullanımda ve 4g dahil izlenimler sonra...

• Cihazımda sadece ghost screen problemi var TR garantili 7 aylık cihaz Ankara'da sanırım yetkili servis fırat elektronik hiç buraya cihaz bırakan varmı ve sadece ghost screen için cihaz vermek mantıklımı değişim yaparlarmı tamir ederlerse hiç tamir edilmiş cihaz kullanmadım öyle bir prensibim var cihaza tornavida deyince asla el sürmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paker -- 3 Aralık 2016; 14:29:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paker

Cihazımda sadece ghost screen problemi var TR garantili 7 aylık cihaz Ankara'da sanırım yetkili servis fırat elektronik hiç buraya cihaz bırakan varmı ve sadece ghost screen için cihaz vermek mantıklımı değişim yaparlarmı tamir ederlerse hiç tamir edilmiş cihaz kullanmadım öyle bir prensibim var cihaza tornavida deyince asla el sürmem.

Benimki de 7 aylıkken verdim garantiye ghost ve anakart yüzünden .Değişim veya para iadesi istedim ama 6 ayı geçtiği için kabul etmediler ellerinde malzeme olduğu muddetce değişim veya iaede yapmazlar kanımca. Anakart ve ekranı değistirip yolladılar.609 serili anakart takmışlar ama telefon geleli bir hafta oldu yine Ghost olayı çıktı özellikle andriod 7 ye yükseltirken telefon ısındı yedekleme geri yükleme falan derken olan oldu. Su an biraz ısınsa dahi alt sanal tuşlar ve üst barın oldugu yerlerin arka planın koyu gri tonlarda olduğu noktalarda izleri belli oluyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgunduz26 -- 3 Aralık 2016; 15:09:52 >

• Ben güncellemeyi hiç beğenmedim arkadaşlar artı ve eksi sebepleri şunlar. Eminim bilmediğim, farketmediğim şeylerde eklenmiştir ama ben ilkl izlenimlerimi paylaşıyorum.

Eksileri
    - Parmak izi kullanamadığımız zamanlarda Knock Code kullanımı çok kötü olmuş. Önce ekranı kaydırmamız gerek sonra Knock Code tıklama yeri geliyor. Birde eski Knock'ta 4 parça çerçeve yoktu ve kilit işlemi o şekilde daha güçlü duruyordu.
    - Bildirim panelinin üstündeki bar kısmında iconları kaydıramıyoruz sadece 5 simge görünüyor. Aşağı çekip tüm simgeleri göster yapmamız lazım diğerlerini görebilmez için. Ayrıca hangi Wi-Fi ağına bağlı olduğumuz eskisinde iconun altında yazıyordu. Şimdi tüm simgeleri göster demeden göremiyoruz.

Artıları
    - Full HD 60fps çekim eklenmiş

Asıl Beklentilerim Şunlardı
    - Manuel Video çekimi
    - 720p 120fps çekimi
    - Sensörleri iptal edebilmek. Telefonu bisiklet çantasının önüne koyduğumda sensörler kapanınca ekranda kapanıyor ve telefon çalsa bile göremiyorum arayanı. Telefonu cepte algılıyor. Bu sorunu düzeltmelerini isterdim.
    - Launcher'da istemediğimiz uygulamaları gizleyebilmeliyiz.. Başka launcherlar yükleyerek yapabiliyorum ama onlarda ekrana çift tıklayıp kilitlediğimde parmak izi devre dışı kalıyor.
    - Biri aradığında tam ekran fotoğrafı göremiyorum bunu düzeltebilirlerdi.
    - Çok sık konuştuğum kişiler farklı bi sekmede görünebilirdi Samsung'da olduğu gibi.

• hakaniko kullanıcısına yanıt
    Günde bir saate yakın bluetooth la müzik dinliyorum, sıkıntı yok. Kullandığın programla alakalı olabilir mi acaba?

• Telefonu yeni aldım.Sim kartı taktığımda çalışıyordu güncelleme yaptıktan sonra pin istedi ve pin girdiğim halde kabul etmedi.Sim kartı çıkardım yine pin istiyor yok mudur bir çözümü.

• Ben de ilk defa ghost screen ile karşılaştım bugün, cihaz h840tr 606k serisi

Yaklaşık 5-6 aydır kullanıyorum ilk defa gördüm

O da baya zorlamayla gördüm, anladığım kadarıyla çok uzun süre sabit görüntü olduğunda oluşuyo, onun dışında sıkıntı yok ekranda

Türkcell tv+ dan tv izliyim dedim bugün, baya 1-2 saat de izledim, ekrandaki o ana ekran tuşlarını gizliyim dedim, tv daha geniş olsun fln, gizledim tv ye geri döndüm, bir de baktım silik bir şekilde üçgen yuvarlak fln tuşlar duruyo hala, ama hak verdim yani baya uzun süredir o tuşları sabit gösteriyodu orda, tv izlemeye devam ettim, bikaç dk sonra kendiliğinden geçti gitti

Çok da kafaya takılacak bişey değil bence, uzun süre sabit ekran görüntüsü ile telefonu kullanmadıktan sonra karşılaşamıyoruz ne de olsa..

• quote:

Orijinalden alıntı: Musical Otopsi

Ben güncellemeyi hiç beğenmedim arkadaşlar artı ve eksi sebepleri şunlar. Eminim bilmediğim, farketmediğim şeylerde eklenmiştir ama ben ilkl izlenimlerimi paylaşıyorum.

Eksileri
    - Parmak izi kullanamadığımız zamanlarda Knock Code kullanımı çok kötü olmuş. Önce ekranı kaydırmamız gerek sonra Knock Code tıklama yeri geliyor. Birde eski Knock'ta 4 parça çerçeve yoktu ve kilit işlemi o şekilde daha güçlü duruyordu.
    - Bildirim panelinin üstündeki bar kısmında iconları kaydıramıyoruz sadece 5 simge görünüyor. Aşağı çekip tüm simgeleri göster yapmamız lazım diğerlerini görebilmez için. Ayrıca hangi Wi-Fi ağına bağlı olduğumuz eskisinde iconun altında yazıyordu. Şimdi tüm simgeleri göster demeden göremiyoruz.

Artıları
    - Full HD 60fps çekim eklenmiş

Asıl Beklentilerim Şunlardı
    - Manuel Video çekimi
    - 720p 120fps çekimi
    - Sensörleri iptal edebilmek. Telefonu bisiklet çantasının önüne koyduğumda sensörler kapanınca ekranda kapanıyor ve telefon çalsa bile göremiyorum arayanı. Telefonu cepte algılıyor. Bu sorunu düzeltmelerini isterdim.
    - Launcher'da istemediğimiz uygulamaları gizleyebilmeliyiz.. Başka launcherlar yükleyerek yapabiliyorum ama onlarda ekrana çift tıklayıp kilitlediğimde parmak izi devre dışı kalıyor.
    - Biri aradığında tam ekran fotoğrafı göremiyorum bunu düzeltebilirlerdi.
    - Çok sık konuştuğum kişiler farklı bi sekmede görünebilirdi Samsung'da olduğu gibi.

uygulamaları gizleye biliyorsunuz. araştırabilirsiniz youtube vs.

• ertank07 kullanıcısına yanıt
    brsturkiye.com

• bgunduz26 B kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazı götürüp direkt değişim istiycem hiç bir şekilde cihaza müdale istemiyorum birebir değişim istiyorum diycen birazda atar yaparız bakalım ne olacak

• f2012 kullanıcısına yanıt
    Bunu da düşündüm ve kendi oynatıcısı ve spotify ile denedim. Kulaklık ile sorun yok ancak bluetooth ile sömürüyor. Hala deneyemedim güncellemeden sonra.
  • güncellemeden sonra VoLTE'de "sunucu hatası" alıyorum. VoLTE'yi kapadım o yüzden.
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.