Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: koraytok Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
96.373
Cevap
399
Favori
3.429.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15381539154015411542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Play store'a samsung müzik yazınca çıkıyor direkt kendisi. Ayrıca bende de edge silver vardı şimdi düz s7 gold kullanıyorum çok özledim edge'mi fakat sorunlarından midem bulanıyordu sattım s7 aldım umarım sizinki de sıkıntılı çıkmaz. Kaç kişide s7 edge silver varsa hep sıkıntılı çıktı istisnasız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScHeNKii_ScP

Tamam hocam tesekkür ederim bilgiler için.En iyisi stok haliyle durayım.Ne zaman tamam süper güncelleme geldi denir,herkes memnun olur-samsungda bu mümkün değil gibi- o zaman güncellerim.

Bundan önceki iki telefonumada da "süper, herkesin memnun olduğu guncelleme" gelmedi. İki telefonda samsung değildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fransa icin APC8 bir sorun cikarmadi. Yazilimda ufak tefek buglar vardi tabi ama yeni gelen firmwareler bunlari duzeltmeden yeni sorunlar ekledi. Hatta Samsung un kamera iyilestirme yaptik performans arttirtik yalanlarina uyup APEQ ya da APG3 e guncelleyenler de bu firmware e donuyor. Android OS ve System kullanimi da dusuk. Bakalim Nougat nasil olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeeepBlue -- 30 Temmuz 2016; 22:39:37 >
  • home tuşunda hızlı şekilde soyulma ve çizilme olduğu yönünde haberler var doğru mu arkadaşlar ?
  • Bu arada sormak istedigim bisey var.
    Malum,telefonu ekrandaki gri cizgilerden dolayi degisim talebiyle servise verdim.
    Olur da servis tamir edip gonderirse telefonu nasil bi yol izlemem gerekiyor?
    Telefonu kullanmadan hakem heyetine mi gideyim,servisten hic teslim almadan mi gideyim?
    Konu hakkinda bilgisi olan arkadaslar surecle alakali bilgilendirme yaparsa memnum olurum.

• Doğrudur hocam o yüzden hiç kaşınmayayım durayım yerimde.Benim kullanım tarzımla düz S7 ile en az 22 saat kullanım ve ort. 7 saat ekran süresi alıyorum şuan.Gece de tel. kapatmadan hücre askıda muhabbetine %2 felan düşme oluyor şarjda.

• iyi aksamlar arkadaslar;
    s7 edge min ekranında bir anda yatay mavi bir cizgi belirdi yukarı aşağı hareket ediyor ve dokunmatiği kesinlikle kontrol edemiyorum hard format atmak istedim fakat telefonu kapatamadığımdan bunuda yapamıyorum.
    yardımınızı bekliyorum.
  • Arkadaşlar Wifi sorunu yaşıyorum wıfı 2-3 çizgi çektiği yerlerde sürekli kopup bağlanıyor internette çözümler gördüm bluetooth falan kapat demişler fakat bluetooth en fazla 5 dakıka ise yaradı sonra tekrar devam etti nasıl çözerim çok fazla vakit geçirdiğim yerde telefonu kullanamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ertugrulkose

Samsung'un s7 ve s7 edge alanlara özel 64 gb'lik micro sd kart kampanyası. Sona ermek üzere ama ya. Ben yararlandım. Resimde detayları yazıyor..
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Turkcell den alanlara da geçerli mi bu

• iCankat İ kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum. İnşallah çıkmaz diyelim ama diğer renklerde hiç hoşuma gitmiyordu bakalım sırf bizim değil inşallah kimsenin telefonunda sıkıntı çıkmaz..

• Son guncellemeyi yaptiysaniz (18 ya da 26 MB boyutlu guvenlik guncellemesi) bu sorunun olustugunu okumustum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

Son guncellemeyi yaptiysaniz (18 ya da 26 MB boyutlu guvenlik guncellemesi) bu sorunun olustugunu okumustum.

Yaptım

• Sanırım sadece turkcell değil samsung türkiye cihazları katılabiliyor.Ben katıldım ama inşallah gelir.Birde ben birşey danışacaktım sizlere ben vrs design kap aldım ama kabı çıkartamıyorum,telefon içinde hapis kaldı biraz zorluyorum ama çıkmıyor.Daha da zorlasam telefonda bir hasar oluşur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Elwingtr

Sanırım sadece turkcell değil samsung türkiye cihazları katılabiliyor.Ben katıldım ama inşallah gelir.Birde ben birşey danışacaktım sizlere ben vrs design kap aldım ama kabı çıkartamıyorum,telefon içinde hapis kaldı biraz zorluyorum ama çıkmıyor.Daha da zorlasam telefonda bir hasar oluşur mu?

Hpcam sanmıyorum ya birşey olacağını dikkat edin yinede siz.

• Arkadaşlar ben Mayıs 17 de aldım. Bu sd kart kampanyasından yararlanmam mümkün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: batucan57

Arkadaşlar ben Mayıs 17 de aldım. Bu sd kart kampanyasından yararlanmam mümkün mü?

Hocam ben ilk çıktığı hafta gibi aldım bu ne kampanyası ? Nasıl katılırım ?
  • Arkadaşlar bende edge ekranı saat gösterme dışında çalışmıyor edge feed falan bunu nasıl düzeltirim

• quote:

Orijinalden alıntı: NeoAnderson

Arkadaşlar merhaba. Benim bir sorunum var son güncellemeden sonra telefona hard reset attım ve sonrasındada gmailimi unuttum. Şifreyi biliyorum fakat hesap ismini bulamıyorum herşeyi denedim olmadı. Sizden istediğim şu : ben bu telefonu servise verdiğimde cihazı açmayacaklar değil mi? birde yazılım attıklarında sammobileden değil kendi yazılımlarınımı atıcaklar ? şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Fatura sizin adınızaysa açar servis.

• Musketeer. kullanıcısına yanıt
    Microsoft Outlook uygulamasını da tavsiye ederim. Senkronizasyonu açmadan anlık bildirim yapabiliyor.

• Cihaz ayarlarindan Edge Screen e tikladiginizda Edge Feeds aktif olmali.

• 
Sayfa: önceki 15381539154015411542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.