Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul vb IMAX salonlarının olduğu şehirler için avantaj-dezavantaj hesabı yapabiliyorsunuz en azından. Diğer şehirlerde hep normal salonlar var. Ben Adana'dayım mesela, 4. büyük şehir ama IMAX salon yok burada. Dolayısıyla pek bir avantajı kalmıyor. Normal biletler zaten 14-15 TL civarı. Akbank kampanyası ile 29,5 TL ye 2 üyelik almıştım ben, o fiyatla cazipti, tabi bir de yeni bir şey olduğu için bir heyecanla aldık. Gittiğim filmlerin maliyetini hesaplasanız belki zarardayımdır. Sadece 2 kere İzmir'de tatilde iken IMAX salonda film izleme fırsatı buldum. Yani sonuçta İstanbul'da iseniz salon ve ortam alternatifiniz çok olduğu için yüksek kalitede film izleme adına alınabilir belki. Ama diğer şehirlerde iseniz bence hiçbir avantajı yok. Yok ben sinema sinema, salon salon dolaşır her hafta tüm filmleri izlerim diyebilecek durumda olsanız bile bu durumda da okuduğum kadarıyla aşırı kullanım nedeni ile üyeliğiniz iptal ediliyormuş. 6 aylık üyeliğim boyunca hiçbir sorun yaşamadım ama bu şartlar altında devam etmemin (aylık 20-25 TL aralığına inmediği sürece) hiçbir avantajı yok.

• Çarşamba günü cinemaximumlarda biletler 11 tl(Ankara)
    Dün bilet almak için check-in yapınca kod yerine bakiye yükledi
    Bakiyeyi kontrol ettiğimde 11.5 lira yüklendiğini gördüm şaşırdım ilk önce yetmez diye düşündüm ama sonra 11 tl olduğu aklıma geldi
    Çarşamba günleri gidecek olan varsa şaşırmasın .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 29 TL'den 6 aylık bir teklif yok mu..
  • Sinemia üyesiyim. ancak üyeliğim bitti yenile dediğim zaman aylık 45 TL ile ücretlendiriyor. 3 6 9 12 aylık fiyat tekliflerini göremiyorum bunları nasıl görücez yahu ?
  • Yok mu indirim ??
  • #Inferno30 vardı,bitmediyse hala yine 9 aylık 39 diye gidiyordu

• Bu herhalde yeni üyeler için, eski üyelere pek indirimli kullandırılmıyor..
  • İnferno30 koduyla 2 tane aldık: 6 aylık 41 tl den aldık.

Bakalm kaç günde ulaşacak kartımız..

• üyelik bitimi sonrası başka hesap aynı tel nosuyla yeniden üye olup kullanabilen var mı sinemiayı?
  • Aynı telefon numarasıyla ikinci bir üyeliğe izin verse dahi kart aktivasyon esnasında "bu tc kimlik numarasıyla başka bir uyelik var" gibi bir uyarıyla kartı aktive ettirmiyor. Sonrasında da 25 lira keserek paranızı iade ediyorlar.
    Parayı alana kadar kontroller sıkı değil, ama parayı aldıktan sonra kontroller sıkılaşıyor anladığım kadarıyla. 25 lira da ceplerine giriyor.
  • Sinemianın önümüzdeki 2 hafta sürprizleri varmış mail kutunuzu kontrol edin diyorlar pek bir şey çıkacağından değil de işte yinede insan meraklanıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dbox açıkhava seansları ve vip salonlar ücretsiz ilk sürpriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • inferno30 indirimiyle 3 aylık aldım. tamda iyi zamana gelmişim sanırım... 2 hafta boyunca bir sürü süpriz yapacaklarımış.... valla bir kere gittim vip salona 42 lira verdim sadece bir bilet için. bence güzel oldu vip salonlardada kullanılması fakat ayda bir kere vip salonda kullanabilirsiniz. unutmayın !!!!!
  • Vip salonların listesine nerede ulaşabiliriz? Ayrıca ileri tarihli bilet haftada 1 gün mü alınabiliyor hala? Şimdiden teşekkürler

• Senceru kullanıcısına yanıt
    4 gözle bekliyoruz hocam inş tekrar gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirkul20

inferno30 indirimiyle 3 aylık aldım. tamda iyi zamana gelmişim sanırım... 2 hafta boyunca bir sürü süpriz yapacaklarımış.... valla bir kere gittim vip salona 42 lira verdim sadece bir bilet için. bence güzel oldu vip salonlardada kullanılması fakat ayda bir kere vip salonda kullanabilirsiniz. unutmayın !!!!!

ayda bir kere vip salon ibaresi nerde geçiyor.

• Bir arkadaşım üye olacak, ona davetiye atarsam mı uygun olur(hem 1'er ay kazanmış oluruz) yoksa kendi üye olursa avantajlı fiyatla mı uygun olur
  • 39liraya bile razıyım böyle bir teklif olsa süper olur

• Vip salon dediği Cinemaximum gibi olanlar mı yoksa istediğimiz filmi izleyebildiğimiz salonlarda dahil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar ben olayi cozemedim yani diyelim ki yarin isim yok sinemaya girip sabahtan aksama her filme girebiliyor muyum ?

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.