Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Daha snapdragon 650yi rootlama yöntemi çıkmadı. Ya kendinden rootlu bir rom yuklemeniz lazım ya da boot kilidi açma başvurusu yapıp bekleyeceksiniz

hazır rootlu flash tool ıle atılabılecek rom dosyası varmı, hali hazırda bildiğiniz bir link filan....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavishow -- 22 Ağustos 2016; 13:15:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mavishow kullanıcısına yanıt
    Onunla alakası yok. Ben daha uzun zamandır kullanıyorum ama bana 4-5 gün sonra gelmişti.

• merhaba,telefonu bugün satın aldım cihazın üzerinde MIU 7.1.99 sürümü var türkçe,telefonun üzerinden güncellemeleri kontrol et diyorum ancak herhangi birşey olmuyor,cihazın son sürümü şu anda hangi numara olduğunu nereden öğrenebilirim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

merhaba,telefonu bugün satın aldım cihazın üzerinde MIU 7.1.99 sürümü var türkçe,telefonun üzerinden güncellemeleri kontrol et diyorum ancak herhangi birşey olmuyor,cihazın son sürümü şu anda hangi numara olduğunu nereden öğrenebilirim acaba?

muhtemelen çakma romdur o.. yarı TR yarı ing mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: retchop

Onunla alakası yok. Ben daha uzun zamandır kullanıyorum ama bana 4-5 gün sonra gelmişti.

bir ilgisi olmayacagını kestırıyorum ama yınede fikirlerinize sormak istedim...saygı değer forumdaşım zaten ya 2010 veya 2011 de cıktı , bende 2010 muydu 2011 miydi ne ilk çıktıgı zamanlarda hesap oluşturmuştum dedim... nasıl daha uzun zamandan beri kullanıyorsun , onuda merak ettim şimdi :)
    MIUI V1 Kadar Android Froyo
    0.8.16 16 Ağustos 2010 İlk sürüm
  • ertanx kullanıcısına yanıt
    evet birçok yeri türkçe ama ingilizce olan yerleride mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

merhaba,telefonu bugün satın aldım cihazın üzerinde MIU 7.1.99 sürümü var türkçe,telefonun üzerinden güncellemeleri kontrol et diyorum ancak herhangi birşey olmuyor,cihazın son sürümü şu anda hangi numara olduğunu nereden öğrenebilirim acaba?

muhtemelen çakma romdur o.. yarı TR yarı ing mi?

Global kararlı rom'da en son sürüm 7.5.3.0.

Bilginize,

• Arkadaşlar mtk note 3 için kilitbaşvurusu 6 ay önce yaptım hesap oluşturdum 1 hafta içinde açmıştım. 1 ay öncede pro aldım ikisinide aynı hesapta kullanıyorum. Fakat pro için kilid başvurusu yaptığımda site direk başvuru formunu atlayıp teli pc ye bağlamayı yönlendiriyor. Bu normalmidir onay mesajı gelmeden kilit açılacak sanki. Tatildeyim pc yanımda değil o yüzden bağlanamıyorum.doğrumu anladım acaba, daha önce aynı hesapla birden fazla kilit açan olduğu acaba veya ben nasıl açacağım pro kilidi, başvuru sayfası direk pc ye bağlanma sayfasını açıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavishow

quote:

Orijinalden alıntı: retchop

bir ilgisi olmayacagını kestırıyorum ama yınede fikirlerinize sormak istedim...saygı değer forumdaşım zaten ya 2010 veya 2011 de cıktı , bende 2010 muydu 2011 miydi ne ilk çıktıgı zamanlarda hesap oluşturmuştum dedim... nasıl daha uzun zamandan beri kullanıyorsun , onuda merak ettim şimdi :)
    MIUI V1 Kadar Android Froyo
    0.8.16 16 Ağustos 2010 İlk sürüm

mavishow, ben tarihleri biraz karıştırmışım. Benim üyeliğim 2011 sonrasına denk geliyor. O yüzden "üyelik tarihi ile alakası yok" yazımı geri almak durumundayım. Olabilir.

• boboco B kullanıcısına yanıt
    Bl kilidi Kaldırma yetkisi mi hesabınıza verilir
    Yaşadığınız durum normal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Bl kilidi Kaldırma yetkisi mi hesabınıza verilir
    Yaşadığınız durum normal

Teşekkür ederim. O zaman pro için mesaj gelmeyecek bağlayıp bt kilit açılacak doğru anladıysam.bu sefer beklemek yok yırttık. Şu an global 7.5.3 yüklü muhtemelen açılmaz kilit . ilk sayfada verilen global 7.2.5 sürümünden sonrasını kullanmayı diyor. Bu romla kilit açabilirmiyim veya link verebilirmisiniz kilit açan rom için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boboco -- 22 Ağustos 2016; 16:48:24 >
    Zaten önceden başvuru yaptığınız için ayni hesapla girip onu da acabiliyorsunuz. Kilit acma isleminin üzerinden 1 ay gecmesi yeterli.

• quote:

Zaten önceden başvuru yaptığınız için ayni hesapla girip onu da acabiliyorsunuz. Kilit acma isleminin üzerinden 1 ay gecmesi yeterli.

Teşekkür ederim bu güzel haber. Global 7.5.3 yüklü bu romla açılmaz herhalde hangi romla açmalıyım. Link verebilirmisiniz.

• arkadaşlar telefonu yeni aldım ekran koruyucu bakıyorum,aliexpress'de Nilkin Marka ekran koruyucular genelde 7 dolar civarından başlıyor,ancak başka markalar çok daha uygun fiyatlara satılıyor,acaba nilkin ekran koruyucular ile diğerleri arasında fark varmıdır,daha önce bu telefon için kullanan varsa tavsiye verirse çok sevinirim.
  • ReCKLeSS17 kullanıcısına yanıt
    Ben kutusundan çıkan ekran koruyucu camı takmıştım fakat ekranda koruyucu cam takılı değilken çok daha iyidi.
    Taktığım cam çok parmak izi yapıyordu ve yağlanıyordu..

Nillkin cam koruyucu siparişi verdim ve 3 hafta önce teslim aldım ve yapıştırdım..
    Daha önce farklı bir cihaz için de Nillkin almıştım,memnundum ve yine çok memnun kaldım.

Tavsiye ederim.

Bu arada 2 hafta kadar kullanmış olduğum şeffaf kılıfı da satabilirim almak isteyen olursa.. 10tl.
    Kılıf bu..:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_cool -- 22 Ağustos 2016; 19:54:58 >

Bl açmak için developer rom kurulu olması lazım sorun yaşamamak için

7.2.5 global romu miflash ile yükleme yaparken üst versiyonları yüklemeyin diye öyle yazdım çünkü ust versiyonlarında miflash ile yükleme yaparken çoğunlukla hata veriyor
    Bir çok kişi ye yükleme yaptım bazılarında hata verdi bazılarında sorunsuz yüklendi ama 7.2.5 de sorun olmadı o uyarı bunun için yapıldı Bl ile alakası yok yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavishow

quote:

Daha snapdragon 650yi rootlama yöntemi çıkmadı. Ya kendinden rootlu bir rom yuklemeniz lazım ya da boot kilidi açma başvurusu yapıp bekleyeceksiniz

hazır rootlu flash tool ıle atılabılecek rom dosyası varmı, hali hazırda bildiğiniz bir link filan....

EpicPro_Special_kenzo_6.7.21_v6.0.1_MIFLASH
    http://en.miui.com/thread-325709-1-1.html
    https://www.androidfilehost.com/?fid=24591000424954750
    Bunun TWRP sürümü rootlu idi. Buda öyledir büyük ihtimalle. (Emin değilim)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Bl açmak için developer rom kurulu olması lazım sorun yaşamamak için

7.2.5 global romu miflash ile yükleme yaparken üst versiyonları yüklemeyin diye öyle yazdım çünkü ust versiyonlarında miflash ile yükleme yaparken çoğunlukla hata veriyor
    Bir çok kişi ye yükleme yaptım bazılarında hata verdi bazılarında sorunsuz yüklendi ama 7.2.5 de sorun olmadı o uyarı bunun için yapıldı Bl ile alakası yok yani

Teşekkür ederim.kilit açmak için Hangi developer romu kurmalıyız link verebilirmisiniz.forumda göz gezdirdim ama göremedim, gözümdende kaçmış olabilir.

• Redmi Note 3-Pro için şeffaf silikon kılıf +kırılmaz cam =16 TL
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: faraza-

Redmi Note 3-Pro için şeffaf silikon kılıf +kırılmaz cam =16 TL
    Bu mesaja eklenen görseller:

Allah eksikliğinizi vermesin, redmi pro yu sadece bu gibi şeyleri daha cıkmadıydı dıye rezerveyı ıptal etmiştim :) ulen hiç bişeyi çıkmamıstı bır hafta once :)

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.