Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JanPol

Mail'i bir türlü kuramadım.

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

Arkadaslar çözüm önerisi olan yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat977 kullanıcısına yanıt
    Mei işi yapmadın bu durumda dimi ? Ben 8040 stabil kullanıyorum, miui8 iyi gibi gözüküyor. Android m in farkını anlamadım ama :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Pm gönderildi..
  • 2g ile 4g arasında geçiş sağlayan widget var mı?

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    kayıt işini yapmadım iki farklı cihazada msj gelmedi bir rivayete göre kapanmayabilirmiş bakalım göreceğiz, daha önceki telefonum Samsung note 2 android 4 vardı, bence bayağı farklı

• quote:

Orijinalden alıntı: Wigle

Bi sorunumda benim var
    -telefon güzelmiş ya markası ne
    +xiamo
    -ney
    +xşavmi
    -o ne ya
    +çinden getirttim buralarda pek yok
    -he çin malı yani

Soran olduğunda direk, Çin malı iksoma diyorum.
    Alıp kurcalamasınlar diye:)

Yıllar önce HTC kullanırken sıradan bir marka olmadığını anlatmak için çok fazla efor sarf etmiştim. Boşuna uğraşmışım.

mesaj 4 ay sonra gelecek :) ben hala samsung note 2 deyim, kılıf vs bulmadan da telefnu kullanmak istmeiyorum yatıyor öyle kenarda kuzu kuzu :D
  • Arkadaşlar kişilerden birini ararken tek dokunuşla ya da kaydırarak arama yapabiliyor muyuz. Yoksa sadece kişiye dokunup tekrar numaraya dokunarak arayabiliyoruz.

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    çok dert etmiyorum en kötü diğer slota takıp 4 ay daha kullanırım baktım yine olmuyor yaparım ppt kaydı, zaten 160$ a geldi 800 band açık kesinlikle ppt kaydını hak ediyor. aliexpress 152 mm kılıfları ve filmleri satmaya başlamış 6$ civarı benim istediğim sert case yok o yüzden sipariş vermedim, pekte kılıf kullanan biri değilim.

aedei kılıfları gördüm de çok iç açıcı değiller, normal versiyon için 2-3 silikon kılıf aldım onları bekliyorum, 2.29 a da 3 tane kırılmaz cam var, alacaksan linki vereyim. 2 li olanı 2.59 ken 3 lü olanı 2.29 a satıyor adam :)

2.02 ye düşmüş 3 lü olanı. ikinci seti alıcam şimdi :D 1 tl fark için ilkini iptal etsem mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 1 Aralık 2016; 23:52:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat977

çok dert etmiyorum en kötü diğer slota takıp 4 ay daha kullanırım baktım yine olmuyor yaparım ppt kaydı, zaten 160$ a geldi 800 band açık kesinlikle ppt kaydını hak ediyor. aliexpress 152 mm kılıfları ve filmleri satmaya başlamış 6$ civarı benim istediğim sert case yok o yüzden sipariş vermedim, pekte kılıf kullanan biri değilim.

800 bant olayını nasıl anlarız.açıkmı kapalımı.

• quote:

quote:

Mail'i bir türlü kuramadım.

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

Arkadaslar çözüm önerisi olan yok mu?

Aynısından muzdaribim

• quote:

Orijinalden alıntı: boboco

quote:

Orijinalden alıntı: murat977

800 bant olayını nasıl anlarız.açıkmı kapalımı.

800 band desteği kesin olarak yok. Arkadaşın aldığı kate modeli olduğu için o 800 bandını destekliyor. Bizim cihazlarda yazılımsal olarak denendi açılamadı. Zaten cihazlar arasında fiziksel olarak farklılık da var kate cihazların anakartı 2mm daha uzun.

Bu arada yabancı forumlardan takip ettiğim için konuya hakimim. Ayrıca bir uygulamayla görülüyordu hangi bantta olduğunuz. Onunla test etmiştim, Türk Telekomla xperia z 4g 800 bandına bağlı iken rn3 pro 3g cekiyordu.

• boboco B kullanıcısına yanıt
    800 bandı açık olanlar redmi note 3 pro special edition olarak satılıyor diğer note 3 lerden 2 mm uzun, telefonun boyu 152 mm ise "se" dir.

• eteksen kullanıcısına yanıt
    Ben yıllardır bunu kullanmıştım ama şimdi gerek duymuyorum gayet başarılıydı. Tabi tek dokunuş değil seni menuye direk goturuyor ordan seçiyorsun.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.curvefish.widgets.network2g3gonoff&hl=tr
  • Samsun s4 kullanırken exdialer kullanıyordum. İnternette pro versionunun apkları mevcut gayet başarılıydı tavsiye ederim.
  • quote:

Arkadaşlar kişilerden birini ararken tek dokunuşla ya da kaydırarak arama yapabiliyor muyuz. Yoksa sadece kişiye dokunup tekrar numaraya dokunarak arayabiliyoruz.

Bunu bende merak ediyorum arama şekli zor tıkla bas kenara kaydırma gibi bir seçenek varmı yapabilirmiyiz

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    mesajınızı sonradan farkettim, se için bootloader kilit açma imei olayında gelişmelerden olursa haberdar ederseniz sevinirim.

• Benim tecrube ettiğim en çok pil kullanan facebook messenger eğer varsa kaldır ben kullanmıyorum zaten. Telefonumda MIUI 8 Global 6.11.24 Beta yüklü hiç bir ayar yapmadım. İnstagram, facebook, whatsapp, newton(mail), vs programları yüklü 6.30 saat ekran süresi + 21 saat bekleme çok rahat görüyorum şarj %5-6 kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acemi85

Ben yıllardır bunu kullanmıştım ama şimdi gerek duymuyorum gayet başarılıydı. Tabi tek dokunuş değil seni menuye direk goturuyor ordan seçiyorsun.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.curvefish.widgets.network2g3gonoff&hl=tr

6 tl fiyatı sanırım

• 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.