Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.772
Cevap
117
Favori
423.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öğrenirseniz çok sevinirim bende ankaradayım iyi olur fakat Ekim ortası geç benim için suan g2 kullanıyorum arızalar başladı 1 hafta içinde almam lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok az da olsa 4G kullandım gerisi wifi. Daha ne olsun.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• StG 44 kullanıcısına yanıt
    gayet ideal pil verisi yanlız senin android sistem kullanım oranı senin çok düşük bana göre benim %17 falan bu aradaki farkın sebebi ne olabilir?

• mike4peace kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Twrp kurulu.
    CM13 sürümlerinde kurulumu yaptıktan sonra, cihaz ayarlarını yaparken (ilk kurulum ekranı) gmail hesabını tanımladıktan sonra devam etmiyor.
    Çook uzun bir süre bekliyorum, cihazı kapatıp açınca direkt masaüstüne geçiyor.

Ama neden ilk kurulumda sorun yaşıyorum bilmiyorum.
    Radio.zip kurmadığım için olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RID_ONE_54

gayet ideal pil verisi yanlız senin android sistem kullanım oranı senin çok düşük bana göre benim %17 falan bu aradaki farkın sebebi ne olabilir?

Kime getirttin hocam burdan ya da özelden söyler misin?

Bir de arkadaşın Android sistemi kullanımı bana göre de epey düşük fakat ekran süresi bana göre epey az. Burda bi tezatlik söz konusu

• mesajımda yazmıştım @retchop nickli arkadaş takılıyor foruma ara ara

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=120192233&p=1&anchorToGo=120559886#120559886

• Arkadaşlar 7.2.5 sürümünden 8.0.2 sürümne geçsem ekran sürem azalırmı acaba?

• Zeze1 kullanıcısına yanıt
    Bu işlerden anlayan biri olarak tavsiyem 6.9.22
    9 saat ekran süresi alıyorum
    Root twrp gibi işlere girmeden sorunsuz haftalık güncelleme yapabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: aliyoruk38

Bu işlerden anlayan biri olarak tavsiyem 6.9.22
    9 saat ekran süresi alıyorum
    Root twrp gibi işlere girmeden sorunsuz haftalık güncelleme yapabilirsin

Beni biliyorsun hocam birdaha rom değiştirmem kablo ile flash ile sadece güncelleme geliyor bana otadan onu yapimmi dedim :D Yoksa tövbe birdaha rom kurcalamak

• RID_ONE_54 R kullanıcısına yanıt
    android 6 kullandığım için. android 5 kullanırken daha yüksek oluyordu şimdikine göre.

• tezatlık mı? telefonu neredeyse 4 gündür şarj etmemişim ve 7.5 saat ekran süresi almışım. %16 şarjım da kalmış üstüne. bekleme süresi arttıkça alacağın ekran süresi azalır zaten. yoksa sabah şarjdan alıp aynı gün 10-11 saat ekran süresi almak işten bile değil bu telefon için.

• quote:

Orijinalden alıntı: StG 44

tezatlık mı? telefonu neredeyse 4 gündür şarj etmemişim ve 7.5 saat ekran süresi almışım. %16 şarjım da kalmış üstüne. bekleme süresi arttıkça alacağın ekran süresi azalır zaten. yoksa sabah şarjdan alıp aynı gün 10-11 saat ekran süresi almak işten bile değil bu telefon için.

Doğru bak ona dikkat etmemişim. Android sistemi kullanımının o kadar az olma sebebi Android 6 kullanıyor olman mı?

• evet android 6'dan sonra azaldı. ancak pil ömründe çok bir farklılık yok bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StG 44

evet android 6'dan sonra azaldı. ancak pil ömründe çok bir farklılık yok bana göre.

Ben de otadan gelmesini bekliyorum. Android 7 çıktı ama biz hala 5 kullanıyoruz. Bu telefonun en kötü ve belki tek eksiği Android güncellemelerinin gec gelmesi bence.

• İnternetten 6.9.22 yi indirip telefonun kendi güncelleyicisinden geçebilirsin sıkıntı çıkmaz

• 1 - şeffaf silikon kılıf kullanıyorum
    2 - .......
    3 - .......
    4 -güvenlik izinler otomatik başlatma bildirim istediğiniz uygulamalara izin verin (sorun devam ediyorsa programı kaldırın tekrar kurun)
    5 - arkaplanda çalışan uygulamalara göre değişir
    6- bir ara kontrol ediyordum bende en düşük 14 gördüm en yüksek 30 gördüm
    7 - 4 gündür kullanıyorum bir sorun yok
  • Eyvallah hocam. Anladığım kadarıyla ekran kilitli iken mesaj içeriğini gizleme özelliği yok doğru mu anladım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bildiğim kadarıyla sadece android one ve nexus cihazlarına geldi. diğerlerine de gelmedi hala. ancak 6 geç geldi orası öyle. o da sadece developera geldi stable olana gelmedi.

bu arada bildirim içeriğini (mesela whatsapp mesajları) durum çubuğunda (kilit ekranında değil) bildirimi sağ ve sol uçlarından tutup yana doğru kaydırırsanız görebilirsiniz. biraz kullanışsız ancak var yine de.
  • aliyoruk38 kullanıcısına yanıt
    Öyle oluyor mu harbiden?

• Elimde Redmi note 3 pro 32/3 gb gold renk telefon mevcut.(son 2 adet) almak isteyenler iletişim kurabilir.

• 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.