Şimdi Ara

★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.805
Cevap
27
Favori
120.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cihazın çok ama çok kötü bir hendikapı var kimse ondan bahsetmemis!!!

Bu cihazı kullandıktan sonra elbet bir gün eskicek yada değişrireceksiniz. Pil ömrü BAĞIMLILIK yapıyor beyler. Piyasada baska model yok bunun gibi o yüzden bu telefondan olursak hiçbir telefon bizleri tatmin etmeyecek pil ömrü olarak En büyük hendikapı bu , pil ömrü bağımlılık yapıyor

• Merhaba Arkadaşlar,

Yeğenime doğum günü hediyesi olarak telefon almaya karar verdim. Velhasıl bayağı araştırdıktan sonra Honor 7 ile A7 2016 arasında kaldım ve dün sabah itibariyle A7 2016'yı (Samsung Türkiye garantili, sıfır, kapalı kutu) 1500 tl'ya sahibinden.com üzerinden satın aldım. Yeğenim şuan şehir dışında olduğu için telefonun kontrollerini yapmak adına açtım ve dünden beri kullanıyorum :)

Alacak olanlara rehber olması adına 2 günlük deneyimlerini aktarmak istiyorum :

--- Telefon en can alıcı noktası şüphesiz bataryası. Senkronizasyon açık, parlaklık otomatik ve gerek görmediğim uygulamalar Package Disabled Pro ile devre dışı bırakıldı. Şuan telefon 17 saat 32 dakikadır çalışır durumda, yüzde 60 batarya süresi kaldı ve ekran 5 saat 32 dakikadır açık. Film falan izlemedim. Ağırlıklı olarak internet ve whatsapp kullanımı var. Oyun henüz oynamadım.

--- Telefon ele gayet iyi oturuyor, kullanım sırasında problem yaşamadım.

--- Ekran büyük ama tek el kullanım modu açık olduğu için tek elimde rahatça klavyeyi kullanabiliyorum.

--- Telefondaki animasyonlar kullanımı biraz yavaşlatıyor. Geliştirici seçeneklerinden Animasyon hızlarının tümünü 1x'ten 0.5'e aldım şuan gayet seri çalışıyor.

--- Arayüzde , mesela ana ekrandan diğer ekrana gidip gelirken anlık kasmalar var ama çok belirgin değil. Android 6.0 ile bu sorunların olmayacağına çok eminim. Ayrıca farklı bir kaç launcher denedim onlar yağ gibi akıyor, kasma olmuyor.

--- Kamera orta seviye. Ne çok iyi ne de kötü. Ama günlük kullanımda gayet yeterli.

--- Ekran güneş altında çok rahat gözüküyor. Parlaklık seviyesi çok iyi. Tavsiyem güneş altında otomatik modda kullanmanızdır.

--- Kasa kalitesi S7 serisini kesinlikle aratmıyor. Çok başarılı. (S7 Edge kullanıyorum)

--- Hoparlör çıkışı ses seviyesi ideal durumda. Ben başarılı buldum. Kulaklık performansı da gayet yeterli ve güzel.

--- Parmak izi tarayıcı muazzam olmuş. S7 Edge ile aynı hızda çalışıyor.

--- Bildirim Ledi olmadığı için Google Play'den Noled adlı uygulamayı indirdim. Çok başarılı bir uygulama sizlere de tavsiye ederim. Ya da isterseniz Ayarlar-->Erişebilirlik kısmından Bildirim Hatırlatıcısı'nı aktif ederek belirleyeceğiniz aralıklarla telefonun gelen bildirimlerini anlayabilirsiniz. Özellik aynı iphone'daki gibidir. İphone kullananlar daha iyi anlayacaktır.

--- Telefon orta-üst seviye aralığında olmuş. Gayet memnun oldum. Almayı düşünen arkadaşlar çekinmeden alabilir. Şüpheniz olmasın.

Yalnız ufak bir uyarı; en az 3 sene telefon kullanacak olanlar CPU ve GPU olarak daha iyi olan cihazlara yönelmeli...

Şimdilik bu kadar arkadaşlar. Umarım A7 2016 almayı düşünen arkadaşlara güzel bir rehber olmuştur.

İyi forumlar dilerim...
  • Merhaba Arkadaşlar,

Yeğenime doğum günü hediyesi olarak telefon almaya karar verdim. Velhasıl bayağı araştırdıktan sonra Honor 7 ile A7 2016 arasında kaldım ve dün sabah itibariyle A7 2016'yı (Samsung Türkiye garantili, sıfır, kapalı kutu) 1500 tl'ya sahibinden.com üzerinden satın aldım. Yeğenim şuan şehir dışında olduğu için telefonun kontrollerini yapmak adına açtım ve dünden beri kullanıyorum :)

Alacak olanlara rehber olması adına 2 günlük deneyimlerini aktarmak istiyorum :

--- Telefon en can alıcı noktası şüphesiz bataryası. Senkronizasyon açık, parlaklık otomatik ve gerek görmediğim uygulamalar Package Disabled Pro ile devre dışı bırakıldı. Şuan telefon 17 saat 32 dakikadır çalışır durumda, yüzde 60 batarya süresi kaldı ve ekran 5 saat 32 dakikadır açık. Film falan izlemedim. Ağırlıklı olarak internet ve whatsapp kullanımı var. Oyun henüz oynamadım.

--- Telefon ele gayet iyi oturuyor, kullanım sırasında problem yaşamadım.

--- Ekran büyük ama tek el kullanım modu açık olduğu için tek elimde rahatça klavyeyi kullanabiliyorum.

--- Telefondaki animasyonlar kullanımı biraz yavaşlatıyor. Geliştirici seçeneklerinden Animasyon hızlarının tümünü 1x'ten 0.5'e aldım şuan gayet seri çalışıyor.

--- Arayüzde , mesela ana ekrandan diğer ekrana gidip gelirken anlık kasmalar var ama çok belirgin değil. Android 6.0 ile bu sorunların olmayacağına çok eminim. Ayrıca farklı bir kaç launcher denedim onlar yağ gibi akıyor, kasma olmuyor.

--- Kamera orta seviye. Ne çok iyi ne de kötü. Ama günlük kullanımda gayet yeterli.

--- Ekran güneş altında çok rahat gözüküyor. Parlaklık seviyesi çok iyi. Tavsiyem güneş altında otomatik modda kullanmanızdır.

--- Kasa kalitesi S7 serisini kesinlikle aratmıyor. Çok başarılı. (S7 Edge kullanıyorum)

--- Hoparlör çıkışı ses seviyesi ideal durumda. Ben başarılı buldum. Kulaklık performansı da gayet yeterli ve güzel.

--- Parmak izi tarayıcı muazzam olmuş. S7 Edge ile aynı hızda çalışıyor.

--- Bildirim Ledi olmadığı için Google Play'den Noled adlı uygulamayı indirdim. Çok başarılı bir uygulama sizlere de tavsiye ederim. Ya da isterseniz Ayarlar-->Erişebilirlik kısmından Bildirim Hatırlatıcısı'nı aktif ederek belirleyeceğiniz aralıklarla telefonun gelen bildirimlerini anlayabilirsiniz. Özellik aynı iphone'daki gibidir. İphone kullananlar daha iyi anlayacaktır.

--- Telefon orta-üst seviye aralığında olmuş. Gayet memnun oldum. Almayı düşünen arkadaşlar çekinmeden alabilir. Şüpheniz olmasın.

Yalnız ufak bir uyarı; en az 3 sene telefon kullanacak olanlar CPU ve GPU olarak daha iyi olan cihazlara yönelmeli...

Şimdilik bu kadar arkadaşlar. Umarım A7 2016 almayı düşünen arkadaşlara güzel bir rehber olmuştur.

İyi forumlar dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 12 Mayıs 2016; 12:35:41 >

• Samsung Galaxy A7 (2016) Ana Konusuna Hoşgeldiniz

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Ekran
    Ekran ölçüleri: 5.5-inç
    Çözünürlük: 1080 x 1920 piksel
    Piksel yoğunluğu: 401 ppi
    Ekran/Kasa oranı: 74.3%
    Ekran tipi: Super AMOLED
    Ekran Koruması: Corning Gorilla Glass 4

Tasarım
    İşletim Sistemi: Android 6.0.1 Marshmallow
    Uzunluk: 151.5 mm (5.96 inç)
    Genişlik: 74.1 mm (2.92 inç)
    Kalınlık: 7.3 mm (0.29 inç)
    Ağırlık: 172 gram
    Kasa: Metal/Cam
    Çerçeve: Metal
    Tuşlar: Fiziksel/Kapasitif
    Renk Seçenekleri: Beyaz/Siyah/Altın/Pembe

Donanım
    Yonga Seti: Qualcomm Snapdragon 617
    İşlemci (CPU): 8-çekirdekli, 1.6 GHz, ARM Cortex-A53, 64-bit
    Grafik İşlemcisi (GPU): Adreno 405
    Sistem Belleği (RAM): 3 GB RAM
    Dahili Hafıza: 16 GB
    Arttırılabilir Hafıza: microSD ile 128 GB kadar

Kamera
    Çözünürlük (arka): 13 Megapiksel
    Flaş: LED flaş
    Özellikleri: Optik görüntü sabitleyici, Otofokus, Yüz algılama, Coğrafi etiketleme
    Video Özellikler: 1080p@30fps, 720p@30fps
    Ön Kamera: 5 Megapiksel

Batarya
    Kapasite: 3300 mAh, Li-Ion
    Değiştirilebilir: Hayır
    Hızli Şarj: Evet

Bağlanti
    Bluetooth: 4.1, A2DP, EDR, LE
    Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, WiFi Direct, hotspot
    Konumlandırma: GSM, A-GPS, GLONASS/ BDS
    USB: microUSB 2.0
    Diğer: FM Radyo, NFC

Diğer
    Ana Ekran Tuşunda konumlandırılan bir parmak izi okuyucu yer almakta. Telefonumuzun SAR değerleri ise söyle;
    SAR Değeri (Baş): 0.414 W/kg (10g)
    SAR Değeri (Vücut): 0.547 W/kg (10g)

OLUMLU VE OLUMUZ YÖNLERİ

Olumlu Yönleri
    -Şık tasarım
    -Güçlü batarya performansı
    -Başarılı kamera

Olumsuz Yönleri
    -Nispeten yüksek fiyat (Çıkış Fiyatı 1799 Türk Lirası)
    -Fiyatına göre düşük GPU performansı
    -Ekran camında kullanılan film, açı değiştirince beyazları biraz mavi gösteriyor.
    -Biraz ağır

TELEFON İLE ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFLAR
    ★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ ★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ ★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ ★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ ★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ ★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ ★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ ★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ ★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ ★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KacaKTV -- 17 Mayıs 2017; 2:29:2 >

• Yani bu konudaki hiçbir mesajı yada hiçbir kişiyi kastederek söylemiyorum arkadaşlar kimse üzerine alınmasın ama forumda okuduğum mesajların çoğunda sürekli telefonlarında hata arayan insanlar görmek beni biraz üzüyor açıkçası..yani insanların bir mala,eşyaya böylesine anlamlar yüklemesi yaşadığımız dönemde insanların nedenli bireyselleştiği ve eşyalarıyla günler geceler geçirdiği ortaya çıkıyor diye düşünüyorum..bazı kullanıcılar evlerinde resmen hata tespit laboratuvarı kurmuş herhalde..telefonlarında öyle hatalar gözlemliyor ve buluyorlarki akıl alır gibi değil..40 yıl düşünseniz aklınıza gelecek gibi değil..yapmayalım arkadaşlar gerçekten yapmayalım..ben şuanda a7 2016 kullanıyorum ve belki cihazı değiştiririm diye diğer cihazların forumlarınıda okuyorum..aman Allahım öyle milimetrik hatalar öyle kılı kırk yaran şikayetler varki..cihazdaki hataya mı üzüleyim onu bulan vatandaşın bütün hayatını bırakıp o hatayı bulmak için harcadığı zamana mı üzületim bilemiyorum..geçen shiftdelete, habertürkte çalışan yetkili bir kişiyle röportaj yapmıştı..ordaki mahmut beydi sanırım şöyle bir laf etmişti..yani ilerde çocuklar babalarına sorucak baba 2016da ne yaptın diye ? Bunun cevabı telefona baktım olmamalı kesinlikle..naçizane tavsiyem telefondur araçtır gerektiği yerde gerektiği kadar kullanalım..kusursuzu yoktur bu cihazların..olmadıda olmayacakta..saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4CF12F62C -- 9 Mayıs 2016; 1:11:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sanalove

quote:

Orijinalden alıntı: kaanbocuk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hokten

Merhaba Arkadaşlar
    Bu Telefonda screen mirroring özelliğini bulamadım. Amacım telefonumdaki videoyu yada resmi harici ekranda görüntülemek değil, telefon ekranını olduğu gibi aktarmak.

o özellik yok maalesef.bende çok uğraştım.dlna özelliği yok daha doğrusu.

DLNA cayır cayır çalışıyor.
    Kablosuz birebir ekranı yansıtma olayı yok sadece.

olmayan özellik nasıl çalışıyor acaba.biraz bilgi verirmisin.

http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-devices/smartphones/galaxy-a/SM-A700FZKATUR

kendi sitesinde bile yok yazıyorken...

Demek ki neymiş, atarlanıp 3 nokta koymakla olmuyormuş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

quote:

Orijinalden alıntı: albatros86

Diğer telefon kullanıcılarının forumlarına göre biraz ölüyüz galiba kimse birşey paylaşmıyor.
    Telefonu alıcak arkadaşlar varsa buyrun pil performansı

★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ ★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★

24 Saatlik kullanım , bolca resim , full 3g + Wifi

8 saatten aşağı ekran süresi alan yok. Bence çok az bu süre bu telefon için

4g çift simkart ve veri açık günde en az 50 60 kez e posta icin 100 ün üzerinde vhatsapp görüşmesi ayrıca ekran parlaklığı bayagi açık elimden dusmeden 5 saat anca görüyorum sizler 8 saat derken telefonu tetris olarak kullanıyor olmalısınız.

Bu dediklerinin aynini ben iphone 5s'te yapiyorum

telefon prizde yapıyosundur

• ÇÖZDÜM SONUNDA ARTIK RAHAT BİR ŞEKİLDE UYUYABİLİRİM BELKİ BAŞKA KİŞİLER DE BU SORUNU YAŞAYABİLİR EVET GELELİM ÇÖZÜME:
    ÇÖZÜM ROUTER MODEM AYARLARINIZI ÖZELLİKLE TÜRKSAT İN NETMASTER MODELLERİNDE SİNYAL KANALINI DEĞİŞTİRİP ÖRNEĞİN BEN 7 YE ALDIM VE ARDINDAN 802.11N MODUNU KAPALI KONUMA GETİRDİĞİNİZDE SORUN ÇÖZÜLÜYOR

İŞTE BU DA KANITI HADİ HAYIRLI OLSUN İSTEYENE MODEM AYARLARINI DA ATABİLİRİM.
    Bu mesaja eklenen görseller:

SİZE SORDUM KENDİM ÇÖZDÜM :) 24 SAATLİK ARAŞTIRMA SONUCU...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loveslave -- 21 Eylül 2016; 0:09:12 >

• Dün aksam itibariyle bende araniza katildim.

4 yildir note 2 kullaniciyim
    Web chrome uzerinden strateji oyunculari oynadigimdan jarz i yuksek giden telefonlar bakiyordum
    2 aydir basta donanim haber letgo ve sahibinden ilanlarini her saat her dakika kontrol edip firsat kolluyordum hatta bu ugrasta 100 den fazla kisileyle yazisma yaptim 2 3 tanesine gidip telefpna bile baktim

Note 5 s7 a7 bu 3 telefon arasinda gidip geliyordum

Dun letgoda a7 710 sifir ithalatci garsntili telefonu 1150 tlye sifir aldim ilan saatinden 3 saat sonra saticinim yanina gittim yaninda telefpnu incelerken bile 5 10 kisi aradi telefon kendisine hediye gelmis yarinda arabayi saticakmis e devletten trafik cezalarink gosterdi guven acisindan araabdiyla saolsun yolun yarisina kadarda birakti kendisi buyuk bi formankn pazarlamasiymi kartini falanda gosterdi boylece almis bulundum..

Resimleri daha sonra koyarim
  • ben 10 gündür 7.0'dayım, şimdilik hiçbir sorun çıkarmadı.

- şarj süresi 6.0 ile hemen hemen aynı, bariz bir iyileşme yok ama genelde güncellemeler sonrası gelen düşüş de yok. ben 5-6 saat ekran süresi ile 30 saat falan alırken yine aynı süreleri alıyorum. boş günümde sürekli kullandığımda (oyun, internet, vs.) da 9 saat ekran ile tam gün çıktı (17-18 saat).

- genel performansı da oldukça yükselmiş. batarya süresinin düşmemesini de düşünürsek bu çok iyi bir durum. animasyonlar daha güzel ve daha akıcı. uygulamaların açılmasında hiçbir gecikme, takılma yok.

- parmak izi okuyucu muazzam derecede geliştirilmiş. bende zor algılıyordu, sürekli yeniden tanıtıyordum. güncelleyince hiçbir değişiklik yapmadım ve her seferinde direk tanımaya başladı. demek ki bütün sorun yazılımsalmış dedim.

- ekran parlaklığı 6.0'a göre daha yüksek (olması gereken yerde de daha düşük). direk güneş ışığında otomatik ayar, manuelin maksimumunun üzerine çıkıyor. bu 7.0 ile gelen bir özellik galiba. onun yanında otomatik ayar, ortam ışığının değişimine çok daha iyi adapte oluyor. çok karanlık ortamda direk düşürüyor falan.

- 7.0'da bildirimlerin görünümü, kullanımı falan da çok güzel olmuş, bildirimin kendisi daha çok bilgi veriyor. ayrıntıları için özelliklerini internette 7.0 review'larına bakabilirsiniz. menüler falan da ciddi değişiklik görmüş, bence çok daha kullanışlı olmuş. 5 ve 6'dan sonra değişim iyidir.

güncellemeyi kendim çıkarmış gibi yazdım ama hakikaten samsung'dan 1.5 senelik ara modeline böyle bir güncelleme vermesini beklemiyordum. o yüzden hakkını vermek lazım gelir deyip yazdım. bence çok iyi bir versiyonu bu telefona iyi bir şekilde adapt etmişler. biraz merak ediyorsanız bence hiç tereddüt etmenize gerek yok.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    O işlemciyi koymuş olsa bu pil sürelerini yakalayamaz o yüzden hiç gerek yok ben gta vice city oynuyorum yaklaşık 1.5gblık bir oyun ve güç tasarrufu açıkken bile çok rahat oynatıyor a7 2016..ha ayarları en üst seviyeye getirirsen güç tasarrrufu açıkken ufak fps atlamaları olabiliyor..güç tasarrufu kapatılınca yine sorunsuz en yüksek ayarda bile..bunun dışında real racing 3, mortal kombat, aspahlt 8 gibi oyunları sorunsuz ısınmadan takılmadan uzun uzun pili bitmeden oynatıyor..çok şükür daha ne olsun..amiral gemilerin forumlarına girip bakıyorum hep konular ısınma ve şarj üzerine..hem daha fazla para ver hemde alınca nereden kıssamda pili uzatsam ısıtmadan oynasam diye düşünüyor..ama a7 gibi cihazlarda hiçbişeyi kısmadan en yüksek ayarda cayır cayır kullan zaten fabrikadan çıkışts ekonomi ayarlı cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4CF12F62C -- 30 Mart 2016; 19:35:00 >

• Yaklaşık 2 yildir severek kullandigim s5'im den ekranindaki sorun nediyle garantiden degisim sonucu note 4 ve a7 2016 arasi a7 yi secerek ayrildim.
    1,5 gündür kullanıyorum ve gerçekten çok beğendim. Bataryasi muhteşem. Ama tek sıkıntısı; neredeyse her wifi ile internete baglandigimda herhangi bir uygulamada iken bi anda 4-5 sn takilma oluyor, sonra tekrar sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam ediyorum.
    Onun disinda (bildirim ışığı olmaması hariç) hiçbir sıkıntısi yok maşallah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: askarali

Oyun oynadığınız için gayet normal bencede..eğer oyun olmasa zaten kafadan 10 saati var bu cihazın :) şarjı bağımlılık yapıyor bu cihazın..kısa sürede şarj olup bu kadar uzun süre dayanması ciddi anlamda tatminkar gerçekten..arada sırada diğer marka yada modellerin forumlarına bakıyorum 3-4 saat ekran süreleri konuşulduğunu görünce cihaza yine bağlanıyorum :)

eski telefonum lg olduğu için facebooktaki grupta wifi ile 6 saat görmüşler rekor diye seviniyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mücahit0606

Cihazın son 1 ayda kullanıcı yükseldi öncesinde alan yoktu yıl sonlarına doğru görebiliriz diye düşünüyorum

Dünya çapında iyi sattı ama bir ayrıntı var bu cihazın yazılımı bence cok stabil ve eklenebilecek olmazsa olmaz bir özellikte olmayınca üzerine düşünmediğini anlıyorum.
    Ayrıca en önemli husus pil performansı iyi olunca rom arayışı da yok oluyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hokten

Merhaba Arkadaşlar
    Bu Telefonda screen mirroring özelliğini bulamadım. Amacım telefonumdaki videoyu yada resmi harici ekranda görüntülemek değil, telefon ekranını olduğu gibi aktarmak.

o özellik yok maalesef.bende çok uğraştım.dlna özelliği yok daha doğrusu.

DLNA cayır cayır çalışıyor.
    Kablosuz birebir ekranı yansıtma olayı yok sadece.

olmayan özellik nasıl çalışıyor acaba.biraz bilgi verirmisin.

http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-devices/smartphones/galaxy-a/SM-A700FZKATUR

kendi sitesinde bile yok yazıyorken...

doğru link burada tıklayın.

http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-devices/smartphones/galaxy-a/SM-A710FZDATUR

Ben akıllı tv me ve vifi özellikli bilgisayarıma görüntü gönderip izliyorum A7 2016 bu konudaki telefon sizin bahsettiğiniz telefon 2015 A7

Nasıl kullandığını yazarmısın dlna özelliğini? hiçbir yerde bu özellik var denmemiş ama sen kullandığını söylüyorsun.gerçekten çok merak ettim.ben cep telefonumdan görüntü aktaramadım mesela.

Vifiye bağlı telefonumdan video oynatırken Paylaş diyorum oradan direk oynatıyor.

https://yadi.sk/i/15nl9hKZsJMBw video cektim sizin icin buyrun 7.5 mb.

• Diğer telefon kullanıcılarının forumlarına göre biraz ölüyüz galiba kimse birşey paylaşmıyor.
    Telefonu alıcak arkadaşlar varsa buyrun pil performansı

★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★ ★ SAMSUNG GALAXY A7 (SM-A710) (Nougat 7.0) [ANA KONU] ★

24 Saatlik kullanım , bolca resim , full 3g + Wifi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatros86 -- 11 Haziran 2016; 0:42:44 >

• Samsung J5 2015 ve J7 2015 6.0.1 Marshmallow güncellemesi dağıtmaya başladı A5 2016 her ay güvenlik güncellemelerini alıyor bugün yeni güncellemeyi dağıtmaya başladılar gelelim A7 2016 ya 6.0.1 Marshmallow güncellemesini geçtim 3 aydır güvenlik güncellemesi bile verilmiyor.
  • A710FD Model telefonu olanlarda rusya romunu yükleyebilirler bizzat yükledim az önce eşimin telefonuna çift sim menüsü gelmeyecek diye korktum ama geldi.
  • Hocam ben 10 lira verdim pahali dedim hatta icimden. Bisi olmadi kullaniyorum ne guzel Evde uzandigimda vesaire zaten cikariyorum kilifi. Guzel bi his vermiyor seffaf kapak bana. Istanbuldaysaniz dogubanka gidip alin
  • M Ü J D E . .

Samsung 2016 A serisi Android 7 sürümünü alacak

Yani A7'lerimiz Android Nougat 7 sürümüne yukseltilecek. Ne zaman olur bilmiyorum tabi ama eninde sonunda kavuşacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotbes -- 27 Temmuz 2016; 5:38:33 >

• EminGS1905 E kullanıcısına yanıt
    Pil ömrü ilaç gibi gelecek emin ol. Üst düzey telefon değil ama her ihtiyacını görecektir. Ekran, kamera, pil, tasarım. Hepsine üst düzey cevap verebiliyor. Android'in ufak tefek hataları olabiliyor. Göze alıyorsanız, ben memnunum, Nexus'tan geçtim ben de.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.