Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aliexpressten kılıf almayı dusunuyorum kullanan alan var mıdır kaba mıdır ıncemıdır bılen varsa tavsıye verebılır mı ya da baska bır kılıf onerebılır mı
    http://tr.aliexpress.com/item/Cell-phone-case-for-htc-one-a9-NILLKIN-Ultra-Thin-Transparent-Nature-TPU-free-shipping/32546790408.html?spm=2114.13010608.0.55.WVxgfq
  • teşekkür ederim ayrı ayrı ama bunu cihazı açmadan öğrenmenin yolu yok o zaman öyle mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ayrıca iphone 6s ile htc 10 arasında kaldım bir yandan androidi bırakmak istemiyorum diğer yandan bu kadar para vermişken iphone mu alsam diye aklımdan geçmiyor değil kararsız kaldım ha bi de oneplus 3 var ciddi şekilde düşündüğüm sizce ne yapmalıyım

• Siegfried Schtauffen S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.akif.karaca

arkadaşlar ayrıca iphone 6s ile htc 10 arasında kaldım bir yandan androidi bırakmak istemiyorum diğer yandan bu kadar para vermişken iphone mu alsam diye aklımdan geçmiyor değil kararsız kaldım ha bi de oneplus 3 var ciddi şekilde düşündüğüm sizce ne yapmalıyım

Beklentilerinizin ne olduguna gore degisir hepsi.Ancak bence IOS cekilmez.Bunu iPad air kullanicisi olarak soyluyorum.Tablette rakibi yok apple in ancak is telefona gelince rakipsiz degil.Evet appstore kaliteli envai cesit uygulama var vs.Guncelleme destegi falan da hikaye her yil yavaslatarak guncelleme mi verilir? Soz konusu guncellemeyse android de sony ve htc den baskasi yalan.İnanin ben HTC 10 un kasa kalitesini 6S den daha cok begendim.Kamera olarak S7 ile birlikte en iyi akilli telefon denilebilir.6S de f2.2 lens var ve gece cekimleri basarisiz diger rakiplerine gore 10 da ise f1.8 lens ve OIS var.(Apple in OIS i sadece plus a koymasi da ayri bir elestiri konusu) performans olarak artik 1000 tl lik telefonlar bile yolda birakmiyor zaten o konuyu gececegim.Gelelim htc nin en iddia li oldugu konuya.Ses.Bu konuda tek rakibi kendisi denilebilir.Kutu icinden cikan hi-res kulakliklar mukemmel otesi.Earpods yanindan gecemez.FLAC kalitede ses ve video kaydi yapabilen tek akilli telefon.Ayrica 24 bit dolby destekli ses cikisi var.Dedigim gibi ses konusunda rakibi yok.Ekran ve pil olarak 6S vasat ancak plus tam tersi mukemmel.Retina ekrani ben cok begeniyorum renkler gercekci ve hos LCD de guzel ancak yeterli degil.10 ust seviye bir telefondan bekleneni fazlasiyla veriyor emin olabilirsiniz.Ancak piyasadaki hicbir telefon o fiyatlari hak etmiyor isterse uzaya ciksin 3000 tl vermem ne apple a ne htc ye.Oneplus kullanmadigim bir marka oldugu icin yorum yapamam ancak kagit uzerinde hersey guzel dursada hem ulkemizde piyasasinin olmamasi hem guncelleme desteginin soru isareti birakmasi,kamerasinin ortalama olmasi, gibi nedenler beni soguttu.Apple gibi ac gozlu bir firmaya para kaptirmaktansa her yonden daha ustun htc 10 u tercih ederdim.Saydigim ozelliklerin yarisi bile 6S de yok.Tercih sizin tabiki de son olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2EF209ABE -- 27 Temmuz 2016; 0:07:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hepsiburada.com'dan aldığım Spigen kılıf ve ekran koruyucu, siparişi verdikten 3 gün sonra elime ulaştı arkadaşlar. Spigen'ın sitesinde daha ucuz olduğunu görünce üzülmüştüm fakat çabuk gelmesi teselli oldu.

Cihazı aldıktan 20 saat sonra boya atması sebebiyle servise verdim, değişim istedim. Kılıf ve ekran koruyucu var; cihaz yok.

• quote:

teşekkür ederim ayrı ayrı ama bunu cihazı açmadan öğrenmenin yolu yok o zaman öyle mi

Siyahlar çok yüksek ihtimalle sharp çıkıyor görünen o. Silver için durum ne bilmiyorum.

• herkese iyi geceler. bu telefonun karbon gri olanını almayı planlıyordum ancak sadece faturalı hatta alabilirim. vodafone bayisinde çalışan bir yakınım aracılığıyla bulmaya çalıştım ancak hiçbir merkezde bulamadık o rengini. o yüzden ertelemiştim. fakat son günlerde karbon gri olanının renk attığından bahsetmişsiniz. bu da beni o renkten soğuttu açıkçası. hiç olmadı ön yüzü siyah arkası silver olan rengini alayım bari dedim ancak bayideki elemanlar kutunun üstünde renk kodunun yazmadığını, ancak kutuyu açıp bakarsa anlayabileceğini söyledi. aranızda faturalı hat üstüne önü siyah arkası silver olan rengini alan var mı? vardır umarım olsun çünkü :( yoksa ön tarafı ucuz samsunglara benzeyen htc 10 kullanmak zorunda kalacağım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: clb12

quote:

arkadaşlar ayrıca iphone 6s ile htc 10 arasında kaldım bir yandan androidi bırakmak istemiyorum diğer yandan bu kadar para vermişken iphone mu alsam diye aklımdan geçmiyor değil kararsız kaldım ha bi de oneplus 3 var ciddi şekilde düşündüğüm sizce ne yapmalıyım

Beklentilerinizin ne olduguna gore degisir hepsi.Ancak bence IOS cekilmez.Bunu iPad air kullanicisi olarak soyluyorum.Tablette rakibi yok apple in ancak is telefona gelince rakipsiz degil.Evet appstore kaliteli envai cesit uygulama var vs.Guncelleme destegi falan da hikaye her yil yavaslatarak guncelleme mi verilir? Soz konusu guncellemeyse android de sony ve htc den baskasi yalan.İnanin ben HTC 10 un kasa kalitesini 6S den daha cok begendim.Kamera olarak S7 ile birlikte en iyi akilli telefon denilebilir.6S de f2.2 lens var ve gece cekimleri basarisiz diger rakiplerine gore 10 da ise f1.8 lens ve OIS var.(Apple in OIS i sadece plus a koymasi da ayri bir elestiri konusu) performans olarak artik 1000 tl lik telefonlar bile yolda birakmiyor zaten o konuyu gececegim.Gelelim htc nin en iddia li oldugu konuya.Ses.Bu konuda tek rakibi kendisi denilebilir.Kutu icinden cikan hi-res kulakliklar mukemmel otesi.Earpods yanindan gecemez.FLAC kalitede ses ve video kaydi yapabilen tek akilli telefon.Ayrica 24 bit dolby destekli ses cikisi var.Dedigim gibi ses konusunda rakibi yok.Ekran ve pil olarak 6S vasat ancak plus tam tersi mukemmel.Retina ekrani ben cok begeniyorum renkler gercekci ve hos LCD de guzel ancak yeterli degil.10 ust seviye bir telefondan bekleneni fazlasiyla veriyor emin olabilirsiniz.Ancak piyasadaki hicbir telefon o fiyatlari hak etmiyor isterse uzaya ciksin 3000 tl vermem ne apple a ne htc ye.Oneplus kullanmadigim bir marka oldugu icin yorum yapamam ancak kagit uzerinde hersey guzel dursada hem ulkemizde piyasasinin olmamasi hem guncelleme desteginin soru isareti birakmasi,kamerasinin ortalama olmasi, gibi nedenler beni soguttu.Apple gibi ac gozlu bir firmaya para kaptirmaktansa her yonden daha ustun htc 10 u tercih ederdim.Saydigim ozelliklerin yarisi bile 6S de yok.Tercih sizin tabiki de son olarak.

ois konusunda çok haklısın.bir sürü para veriyor insanlar ois bile yok kamerada.plus alacak olsak tablet gibi birşey (android tarafında 5.5" cihazlar daha küçük) açıkçası iphone' dan sıkılırım kendimi biliyorum büyük ihtimal htc 10 falso oneplus 3 alırım.dediğin gibi bi akıllı telefona o kadar para da vermek istemiyorum. en mantiklisi oneplus 3 hem fiyat uygun hem donanım hem tasarım hem malzeme kalitesi iyi.tam kararımı veriyorum htc boomsound aklıma geliyor kulaklıklar çeliyor aklımı filan

• quote:

Orijinalden alıntı: burak_1998

quote:

teşekkür ederim ayrı ayrı ama bunu cihazı açmadan öğrenmenin yolu yok o zaman öyle mi

Siyahlar çok yüksek ihtimalle sharp çıkıyor görünen o. Silver için durum ne bilmiyorum.

simdi almadan önce kutuyu açmadıkları için test de edemeyeceğim keşke kuru üzerinde kullanılan markalar yazılı olsa da siyah gümüş şansına bırakmasaydık işi

• quote:

Orijinalden alıntı: remox.

herkese iyi geceler. bu telefonun karbon gri olanını almayı planlıyordum ancak sadece faturalı hatta alabilirim. vodafone bayisinde çalışan bir yakınım aracılığıyla bulmaya çalıştım ancak hiçbir merkezde bulamadık o rengini. o yüzden ertelemiştim. fakat son günlerde karbon gri olanının renk attığından bahsetmişsiniz. bu da beni o renkten soğuttu açıkçası. hiç olmadı ön yüzü siyah arkası silver olan rengini alayım bari dedim ancak bayideki elemanlar kutunun üstünde renk kodunun yazmadığını, ancak kutuyu açıp bakarsa anlayabileceğini söyledi. aranızda faturalı hat üstüne önü siyah arkası silver olan rengini alan var mı? vardır umarım olsun çünkü :( yoksa ön tarafı ucuz samsunglara benzeyen htc 10 kullanmak zorunda kalacağım....

ben de arkası gümüş panel siyah olanını çok beğendim ama şu an Türkiye'de yok daha doğrusu avrupa piyasasında yok gelir mi?bence zor

• m.akif.karaca kullanıcısına yanıt
    Benim gibi sese takintiliysaniz htc harici hicbir cihaz memnun etmeyecektir sizi.Ses gercekten evlere senlik ses sistemine baglasaniz yikar ortaligi o derece Onceliginiz ses ise kesinlikle htc.Ayrica guncelleme olarak da en az iki guncelleme alacagini unutmayin.M8 marsmallow aldi ornegin.Maalesef fiyatlar cok ucuk.Oneplus in fiyat avantaji var ama sirf sesi icin bile tercih edilir 10.Yurtdisi alim sorun olmayacaksa kesinlikle tr den elektronik alet alinmaz bu kurlarla falan.Para kolay kazanilmiyor.

Maalesef sadece abd pazarinda var.

o halde önemli olan iç güzelliği diyip alacağım... ses konusundaki hassasiyetim yüzünden başka bir alternatifim yok konu htc olunca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: remox.

o halde önemli olan iç güzelliği diyip alacağım... ses konusundaki hassasiyetim yüzünden başka bir alternatifim yok konu htc olunca.

Hocam syah mi alacaksiniz yoksa beyaz mi?

• quote:

Benim gibi sese takintiliysaniz htc harici hicbir cihaz memnun etmeyecektir sizi.Ses gercekten evlere senlik ses sistemine baglasaniz yikar ortaligi o derece Onceliginiz ses ise kesinlikle htc.Ayrica guncelleme olarak da en az iki guncelleme alacagini unutmayin.M8 marsmallow aldi ornegin.Maalesef fiyatlar cok ucuk.Oneplus in fiyat avantaji var ama sirf sesi icin bile tercih edilir 10.Yurtdisi alim sorun olmayacaksa kesinlikle tr den elektronik alet alinmaz bu kurlarla falan.Para kolay kazanilmiyor.

Aynen en iyisi yurt dışı türkiyede garanti servis evlere şenlik dünyanın parasını vercez neymiş garantisi olacakmış vergilerde cabası geçen kuzen almanyaya gitti ps4 900 tl aldı getirdi bilseydim gitceğini htc 10 kuzene aldırırdım 1000 tl havadan kar ederdim

• quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

quote:

Aynen en iyisi yurt dışı türkiyede garanti servis evlere şenlik dünyanın parasını vercez neymiş garantisi olacakmış vergilerde cabası geçen kuzen almanyaya gitti ps4 900 tl aldı getirdi bilseydim gitceğini htc 10 kuzene aldırırdım 1000 tl havadan kar ederdim

Aynen oyle.Burasi turkiye.Garanti falan sadece lafta var.Ufak tefek bir problem icin haftalarca serviste bekleyecek cihaz ve malum htc ler kolay kolay tamir olmuyor.Mahvediyorlar guzelim cihazi.Vereceginiz fazladan parayla kasko yaptirirsiniz kafaniz rahat olur ya da kenarda kosede durur fena mi olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Iphone 7 bekleyen arkadaşlar bu yılda değişiklik yok ıphone bülginiz olsun note 7 edge düşünülebilinir ama bence bu yılın telefonu htc 10 olmuştur

Merhaba dostum, ben de iphone 6s den htc 10'a geçtim ki uzun zamandır ios kullanıyordum. Htc 10 çok memnunum stabillik, ses, kamera ve tasarım vs. artıları.
    Ama tavsiyem kapalı kutu faturası kesilen cihazı almanız. Markası ne olursa olsun bir telefona 3.000 TL verilmez. Ben 2400 TL ye vodafone faturalı kapalı kutu aldım.
  • Siegfried Schtauffen S kullanıcısına yanıt
    Sorun haloldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.