Şimdi Ara

dђ ғіат аlвeа такımı (907. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.349
Cevap
73
Favori
1.659.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2010 albea sole'ye aux bağlantısı yapmak istiyorum.Teyp nasıl sökülür bilgisi olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.5GÜL -- 16 Ekim 2016; 8:53:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sürekli 120 km giden birisi değilim belki çözümü vardır diye yazdım arkadaşım azarlar gibi yazma istersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevenlve2260

Sürekli 120 km giden birisi değilim belki çözümü vardır diye yazdım arkadaşım azarlar gibi yazma istersen

arkadaşım azarlar gibi yazmadım. sen bence birine sinirlenmişsin. hırsını benden almaya çalışıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teterboro

quote:

Sürekli 120 km giden birisi değilim belki çözümü vardır diye yazdım arkadaşım azarlar gibi yazma istersen

arkadaşım azarlar gibi yazmadım. sen bence birine sinirlenmişsin. hırsını benden almaya çalışıyorsun.

Sağol arkadaşım çok yardımcı oldun.

• quote:

quote:

quote:

verdiğin cevaptan haklı olduğum ortaya çıkıyor. bence sen kime sinirlendiysen ondan al hırsını. seni niye azarlayayım. bunun için bir sebep yok ki... ister 120 ile kullan ister 220 ile.

• quote:

quote:

quote:

quote:

verdiğin cevaptan haklı olduğum ortaya çıkıyor. bence sen kime sinirlendiysen ondan al hırsını. seni niye azarlayayım. bunun için bir sebep yok ki... ister 120 ile kullan ister 220 ile.

Eyvallah

• Aracı normal şartlarda kullandıgımda sert fren yapıldığında sağ arka savruluyor düz bir kızaklama olmuyor. Sizin albelarda da oluyormu acaba ?

• Merhaba ,
    85 bin km.de değişensiz ama full boyalı 2011 multijet premio için 25 bin tl fiyatı nasıl buluyorsunuz?
    Bu km.de bir araç için mekanik,yürüyen aksamı v.s dikkat etmem gereken bir husus var mıdır?

Albea tecrübeli arkadaşlar'dan yardım rica ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercan.kafsinkaf

Merhaba ,
    85 bin km.de değişensiz ama full boyalı 2011 multijet premio için 25 bin tl fiyatı nasıl buluyorsunuz?
    Bu km.de bir araç için mekanik,yürüyen aksamı v.s dikkat etmem gereken bir husus var mıdır?

Full boyalı mı ? Biraz önce haberlerde seyrettim taksi çıkmalarını boyayıp satıyorlarmış aman dikkat.

• quote:

quote:

Merhaba ,

Full boyalı mı ? Biraz önce haberlerde seyrettim taksi çıkmalarını boyayıp satıyorlarmış aman dikkat.

Kılcal çiziklerden dolayı boyanmış.Ön kaput ve tavanda boya yok.Diğer her parça boyalı.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba ,

Kılcal çiziklerden dolayı boyanmış.Ön kaput ve tavanda boya yok.Diğer her parça boyalı.

• Arkadaşlar 3. Fren lamba ışığı nasıl sökülüyor

• quote:

Arkadaşlar 3. Fren lamba ışığı nasıl sökülüyor

merhaba gelelim cevaplara

araca geniş lastik takarak savrulmadan kurtulabilirsin (bu olay sürücülük yeteneğiyle alakalıdır ben 175/70r14 te 166km hıza olaştım ne titreme ne savrulma olmadı)

195x60x14 öneririm olmazsa 185x65x14 te olur yine olmadı son bir yol var arabayı yere çöktür göreceksinki araba savvurmayacak

2. sorunun cevabına gelince düz yolda fren yapınca araba kayıyor demiştin galiba fren ayarlarını yaptırıp düzelmezse ön tekerlerin bilyalarına baktır

3. cevabına gelince önce hoparlör kapaklarının tırnaklarını çıkar içinde vidalar var onları aç pandizotu çıkar lambada çıkıyor zaten

ayrıca bir arkadaşta otomatik albeanın 23bine uygun olup olmadığını sormuş aracın piyasası 18-19 civarıdır

diğer bir arkadaşta premio fiyatını sormuş o araçtan uzak dur bence

ayrıca bir bilgide araçların aksi çıkması olup olmadığını anlamakla alakalı ruhsttaki araba ilk tescil tarihiyle aracın model yılı eşleşmiyorsa taksi çıkmasıdır

• hüsami bey cevaplar için çok teşekkürler.
  • quote:

hüsami bey cevaplar için çok teşekkürler.

dђ ғіат аlвeа такımı
    bak aracı böyle çöktürürsen lastik ebatlarıyla oynamadan arabanın savurmasını sallanmasını yanrüzgarlardan etkilenmesini engellersin bunun için 3-4 yol var 1-havalı süspansiyon(air) 2-ayarlı süspansyon(coil) 3- spor yay 4-Çöktürme (buda 3e ayrılır çanaktan düşürme - yay kesme ve yay ısıtma son seçenek çok sakat olup önermem ancak yay kestirerek yada çanaktan düşürerek aracı alttaki gibi keyfinize uygun olarak düşürmeniz yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüsami

quote:

hüsami bey cevaplar için çok teşekkürler.

dђ ғіат аlвeа такımı
    bak aracı böyle çöktürürsen lastik ebatlarıyla oynamadan arabanın savurmasını sallanmasını yanrüzgarlardan etkilenmesini engellersin bunun için 3-4 yol var 1-havalı süspansiyon(air) 2-ayarlı süspansyon(coil) 3- spor yay 4-Çöktürme (buda 3e ayrılır çanaktan düşürme - yay kesme ve yay ısıtma son seçenek çok sakat olup önermem ancak yay kestirerek yada çanaktan düşürerek aracı alttaki gibi keyfinize uygun olarak düşürmeniz yeterli

• https://m.youtube.com/watch?v=0jUtSa7Bnr8

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama orjinal cd calara usb özelliği kazandırılmış bu videoda görüleceği üzere.Bi ara bu konu çok soruluyordu aux girişi mümkün mü diye.Sanırım orjinal radyonun içerisine mp3 player devresi eklenerek işlem yapılmış.Azmin zaferi
  • quote:

Orijinalden alıntı: br251

https://m.youtube.com/watch?v=0jUtSa7Bnr8

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama orjinal cd calara usb özelliği kazandırılmış bu videoda görüleceği üzere.Bi ara bu konu çok soruluyordu aux girişi mümkün mü diye.Sanırım orjinal radyonun içerisine mp3 player devresi eklenerek işlem yapılmış.Azmin zaferi

harika olmuş harbiden...

• Super

• quote:

Albea 120 km den sonra çok savuruyor

zaten mevcut motorlarla çok ta yüksek hızlara çıkmaz albea. yalnız siena 1.6 16V kullandım vakti zamanında. aynen albea gibi 120'de korkutucu derecede uçuyordu. yani broadway ile 150 yaptım (max 155 yapıyordu zaten) ama öyle yüzüm kızarmamıştır şoktan. bir de öyle 100 bg 16V motor koymuşlar alete. direk mezara kısayoldan gitmek amaçlı sanırım. başka bir sebep göremiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 905906907908909
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.