Şimdi Ara

Epson L220 Yazıcı Sılık yazılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
8.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kardeşlerim epson l220 yazıcı aldım bır hafta oluyor ama yazılar cok sılık yuksek kalıteye aldım ayarları yıne de sılık hatta daha sılık cıkıyor ne yapmam lazım baskı cozunurlugu 5760x1200 oldugu halde bu nıye boyle bımeksden almıstım tekrar goturmelımıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: cccc5

Kardeşlerim epson l220 yazıcı aldım bır hafta oluyor ama yazılar cok sılık yuksek kalıteye aldım ayarları yıne de sılık hatta daha sılık cıkıyor ne yapmam lazım baskı cozunurlugu 5760x1200 oldugu halde bu nıye boyle bımeksden almıstım tekrar goturmelımıyım

bakım kısmından püskürtme denetimi yapın basılan desende eksik noktalar olup olmadığını gözlemleyin eğer varsa gene bakım kısmından kafa temizleme işlemini yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem baskı malzeme

quote:

Kardeşlerim epson l220 yazıcı aldım bır hafta oluyor ama yazılar cok sılık yuksek kalıteye aldım ayarları yıne de sılık hatta daha sılık cıkıyor ne yapmam lazım baskı cozunurlugu 5760x1200 oldugu halde bu nıye boyle bımeksden almıstım tekrar goturmelımıyım

bakım kısmından püskürtme denetimi yapın basılan desende eksik noktalar olup olmadığını gözlemleyin eğer varsa gene bakım kısmından kafa temizleme işlemini yapın

ama daha yenı aldım yazıcıyı ve puskurtme denetımını de yaptırdım cıkan kagıtlarda herhangı bır sıkıntı gostermıyor sorun nerede cozunurlugude cok yuksek
  • quote:

quote:

quote:

ama daha yenı aldım yazıcıyı ve puskurtme denetımını de yaptırdım cıkan kagıtlarda herhangı bır sıkıntı gostermıyor sorun nerede cozunurlugude cok yuksek

Merhaba. Çözebildiniz mi acaba sorunu, neden kaynaklanıyor acaba? Memnun musunuz bir de? Bu yazıcıyı almayı planlıyorum da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ilk dolumda baskı kafasına murekkep çekilmedşiğinden olabiliyor 3 sefer kafa temizleme yapıp yarım saat kapalı tutmanızı tavsiye ederim..
    yani cihaz düzelicekdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

quote:

quote:

Merhaba. Çözebildiniz mi acaba sorunu, neden kaynaklanıyor acaba? Memnun musunuz bir de? Bu yazıcıyı almayı planlıyorum da.

hocam ben hıc memnun degılım bence lazer alın kalıtelı bır urun alın epsondan uzak durun kesınlıkle bana cevabınız maıl olarak gelmedı gelseydı ılk anda yazardım kusura bakmayın sımdı tesadufen gırıp gordum ornek resım gonderımı bunları bugun cektım
    Bu mesaja eklenen görseller:

Epson L220 Yazıcı Sılık yazılar Epson L220 Yazıcı Sılık yazılar Epson L220 Yazıcı Sılık yazılar

• quote:

Orijinalden alıntı: yogilit

ilk dolumda baskı kafasına murekkep çekilmedşiğinden olabiliyor 3 sefer kafa temizleme yapıp yarım saat kapalı tutmanızı tavsiye ederim..
    yani cihaz düzelicekdir.

bunu yaptım sanırım bır fark olmadı lazer alacaksanız hp yada brother cok ıyı denılıyor epsondan hıc ama hıc memnun kalmadım baskı kalıtesı sonda ama resmen berbat bır kalıtede cıktılar
  • merhabalar,

belli ki cihazın kurulumunu yapamamışsınız. Yukarda ki arkadaşlarında dediği gibi cihazınız da problem yok baskı kafasına mürekkep tam dolmamış. kafa temizleme yaparak düzeltebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoVale

merhabalar,

belli ki cihazın kurulumunu yapamamışsınız. Yukarda ki arkadaşlarında dediği gibi cihazınız da problem yok baskı kafasına mürekkep tam dolmamış. kafa temizleme yaparak düzeltebilirsiniz.

hocam kurulumu yaptım dogru bır sekılde kurulumda hıc bır sıkıntı yok defalarca baskı kafası da temızlendı ?
  • bende bu yazıcıdan yeni aldım a4 boyutunda fotoğraf baskısı yapıyorum tam dolu tüpler kaç sayfa baskı yapar ona göre maliyet hesaplayacağım
  • asikartal18 A kullanıcısına yanıt
    HOCAM FOTOĞRAF BASKISINI PARLAK KAĞIDA mı yapıyorsunuz. nasıl bir ayarlama yapıyorsunuz ben çok sıkıntı yaşıyorum. bazen iyi çıkıyor bezan çok kalitesiz ve bulanık çıkıyor. sık sık kafa temizleme bakım yapıyorum ama düzelmiyor.
  • Epson matteyi seçiyorum ayarlarda. Hp nin fotoğraf kağıdına baskı yapıyor 150 sayfa fotoğraf baskısı yaptım kalite mükemmel fotoğrafçıdan daha kaliteli diyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotograffa ıyı ama dıgerlerınde aynı seyı soyleyemeyecegım maalesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.