Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.993
Cevap
131
Favori
751.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oly1786

Hayırlı olsun, bu fiyata güzel bir araba almışsınız.

Teşekkür ederim,bide lpg takılınca dadından yenmez olcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Camları kumandadan açabilen var mı?

• Arkadaşlar aracında 205 55 16 lastik takılı olan lastiklerin markası nedir

• Kharoon kullanıcısına yanıt
    evet bende de bu şekilde maalesef.. arabanın imalatı yarıda kalmış sanki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kharoon

Merhabalar, Megane 4 sedan 1.5 edc kullanıcısıyım aracı aralali yaklaşik 1 hafta oldu.Bugün tesadüfen Pedalların olduğu kısımı incelediğimde çok tuhaf bir görüntüyle karşilaştim, direksiyon mili, izalasyon keçeleri vs tamamen ortada olduğunu herhangi bir kapak benzeri birşey olmadiğini farkettim.Araca inip binerken görülemeyen bir nokta da olduğu için daha yeni farkettim.Pedallarin olduğu bölüme kafami uzatinca görebildim.Bölgenin resmini çektim ve satin aldiğim bayiye yolladim.Görevli Showroom daki başka bir aracı kontrol etti ve durumun aynı olduğu bilgisini verdi, konuyu araştıracağını ve bilgi vereceğini söyledi.Forumdaki megane Sedan ve Hb kullanicilari ayni bölgeyi inceleyip mümkünse fotoğraf ekleyebilirseniz sevinirim.Teşekkürler

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

Bu tür ucuz işçilikleri renoda görmek çok normal , boşuna dememişler " Kalite detaylarda gizlidir " diye

• Merhaba, aracım megane sedan 1,5dci edc 110hp.
    aracımda hareket halindeyken, aracın içi tamamen sessizken gaza bastığım zaman sol alttan, hoparlör etrafından gelen bir ses duyuyorum. gazdan ayağımı çekince kesiliyor ses. (şerit takip sesi değil)
    forumda birçok kullanıcıya sordum ancak kimse bu sesi duymadığını belirtti. Servisteki test aracınıda denedim onda da aynı ses vardı. hatta aynı aracı alan birinde de denedim onda da vardı. sizde aracınızı dinleyip böyle bir ses olup olmadığı konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?
  • ismail20022 İ kullanıcısına yanıt
    Bende de var hatta bir üst vitese attıkça ses rahatlıyor diğer vites devirine ulaşıp vites atana kadar yine aynı ses :)

• quote:

Orijinalden alıntı: veracocha

quote:

Merhabalar, Megane 4 sedan 1.5 edc kullanıcısıyım aracı aralali yaklaşik 1 hafta oldu.Bugün tesadüfen Pedalların olduğu kısımı incelediğimde çok tuhaf bir görüntüyle karşilaştim, direksiyon mili, izalasyon keçeleri vs tamamen ortada olduğunu herhangi bir kapak benzeri birşey olmadiğini farkettim.Araca inip binerken görülemeyen bir nokta da olduğu için daha yeni farkettim.Pedallarin olduğu bölüme kafami uzatinca görebildim.Bölgenin resmini çektim ve satin aldiğim bayiye yolladim.Görevli Showroom daki başka bir aracı kontrol etti ve durumun aynı olduğu bilgisini verdi, konuyu araştıracağını ve bilgi vereceğini söyledi.Forumdaki megane Sedan ve Hb kullanicilari ayni bölgeyi inceleyip mümkünse fotoğraf ekleyebilirseniz sevinirim.Teşekkürler

Bu tür ucuz işçilikleri renoda görmek çok normal , boşuna dememişler " Kalite detaylarda gizlidir " diye

o kadar detayda gizlidir ki dizel motorların emisyonunda hile yapmak zorunda kalmaz, o kadar detaylarda gizlidir ki yaptığı motorlar motorsporlarının zirvesi olan f1 de birçok şampiyonluk almıştır ve hatta o kadar detayda gizlidir ki kalite, otomotive kalite anlayışını getiren mercedes renaulttan motor alır. ya das auto.

• Fiyat listeleri yine güncelleniyor!!!
    Vatana millete hayırlı olsun.....

• Fiyat listesi yayınlandı.

1.6 Joy haricinde 3.000-4.000 arası indirim mevcut yeni listede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spinattimyalnizliga -- 3 Aralık 2016; 0:16:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Touch 1.2 Tce EDC 130 bg

bu arac oyak indirimiyle en son kaça alınabiliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

Beyaz 1.6 sedan joy,görüş paketli,24 ay sıfır faizli krediyle 58.650 tlye almış bulunmaktayım,nasipse haftaya teslim,oyak indirimli

sıfır faizli kac tl ye kadar kredi alınabiliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

quote:

Orijinalden alıntı: ajf39

Beyaz 1.6 sedan joy,görüş paketli,24 ay sıfır faizli krediyle 58.650 tlye almış bulunmaktayım,nasipse haftaya teslim,oyak indirimli

sıfır faizli kac tl ye kadar kredi alınabiliyor ?

24000 tlye kadar.

• Megane sedan 1.5 dci edc icon için metalik renk ve stepne ile birlikte 100.000 tl fiyat verildi. Sizce alınmalı mı yoksa 2017 yılını mı beklemeli? Fiyatlar çok artar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eserdar

Megane sedan 1.5 dci edc icon için metalik renk ve stepne ile birlikte 100.000 tl fiyat verildi. Sizce alınmalı mı yoksa 2017 yılını mı beklemeli? Fiyatlar çok artar mı?

Ben aynı arabayı aynı opsiyonlarla 14 ekim de 95.000 tl ye aldım.Almaya karar verdiyseniz bence hemen alın bekledikçe bu ülkede zarara gidersiniz.Malum zam,zam,zam

• Ben 11 kasım da 1.5 dci edc icon titanium gri+ tüm opsiyonları olan lansman aracını 108500 tl ye aldım. Hergün iyi ki almışım diyorum. Size tavsiyem aracı beğendiyseniz fazla beklemenin bi manası yok. Çünkü yeni yılda daha zamlı fiyatlarla karşı karşıya kalabilirsiniz

• Bu araçta en full de ötv ne kadar ki...
    Bana 115 fiyat verdiler öyle bakmaya gitmiştim

• ismail20022 İ kullanıcısına yanıt
    Başka kimsede ses gelme problemi yok mu?

• quote:

bu tür olaylar ne yazıkki bursa üretimi renaultlar için normal. aynı durum cliolarda da var tamamen kaplanmamış onlarda.

benim merak ettiğim asıl ithal olan hb ler de de durum aynımı?ben pek ihtimal vermiyorum ithal araçlarda bu görüntü olsun onu bir araştırmak gerekir.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.