Şimdi Ara

'Sony Vegas' Çözümleri (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
39
Favori
269.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada edit ekranında projeyi sorunsuz izleyebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak08

Merhaba arkadaşlar. Vegasla ilgili bir problemim var. Umarım ciddi değildir. 2-3 gün önce projenin bitmemiş halini renderladım. 1 saate yakın sürdü fakat sorunsuz tamamladı. Bugun projeyi bitirdim fakat nedense resimdeki hatayı alıyorum. Günlerdir uğraşıyorum. Umarım bir çözümü vardır.

'Sony Vegas' Çözümleri

Senin sorunu yaşayan birine tavsiye vermişler. Bi dene bakalım http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20101220180613AA4BL56

• patron o resmdeki sorunun "Kernel32.dll" sorunu olduğunu nasıl anladın ?? yani bende çok çektim de o (render) montaj safhasında.. ve hala çözemedim... onun için 14 dklık olan tamamını 4 er dakikalık bölümlere böldüm sonra o bölümleri ayrı bi proje açıp orda birleştirdim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacar73

patron o resmdeki sorunun "Kernel32.dll" sorunu olduğunu nasıl anladın ?? yani bende çok çektim de o (render) montaj safhasında.. ve hala çözemedim... onun için 14 dklık olan tamamını 4 er dakikalık bölümlere böldüm sonra o bölümleri ayrı bi proje açıp orda birleştirdim..

Problem kodunu google a yazınca o linki verdi. Sadece kernel değil tüm dll hataları için o programı önermişler. Bende bu tip sıkıntılarda parça parça render larım ama 4 dakika çok kısa olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: uk77

quote:

Orijinalden alıntı: kacar73

patron o resmdeki sorunun "Kernel32.dll" sorunu olduğunu nasıl anladın ?? yani bende çok çektim de o (render) montaj safhasında.. ve hala çözemedim... onun için 14 dklık olan tamamını 4 er dakikalık bölümlere böldüm sonra o bölümleri ayrı bi proje açıp orda birleştirdim..

Problem kodunu google a yazınca o linki verdi. Sadece kernel değil tüm dll hataları için o programı önermişler. Bende bu tip sıkıntılarda parça parça render larım ama 4 dakika çok kısa olmuş

ya ben çözdüm ya olayı isterse 1 dklık olsun :)

• sony vegas da görüntü ekranının altında project, preview , display diye yerler var çözünürlükler yazıyor.
    bunlardan hangisi render sonucunda oluşacak çözünürlüğü gösteriyor.
  • Arkadaşlar benim bir sorum olacaktı, 2 gün önce programı kurdum video yapmak istiyorum. Arkadaştan yardım alarak youtube sitesinden video için renklendirmeler indirdim. Arkadaşım open olarak açacaksın dedi denedim fakat oraya bu uyarı çıkıyor..

'Sony Vegas' Çözümleri

Ne yapmam gerek???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bradfordbadgirl

Arkadaşlar benim bir sorum olacaktı, 2 gün önce programı kurdum video yapmak istiyorum. Arkadaştan yardım alarak youtube sitesinden video için renklendirmeler indirdim. Arkadaşım open olarak açacaksın dedi denedim fakat oraya bu uyarı çıkıyor..

'Sony Vegas' Çözümleri

Ne yapmam gerek???

beyler aynı hatayı ben alıyorum yardım lütfen
  • fazla bilmiyorum ama proje özelliklerinden pal mı yoksa ntsc olarak mı ayarlanmış ona bakın.
    daha sonra video timeline da sağ tıklayarak özelliklerde pal mı ntsc mi olduğuna bakın. belki bir çakışma
    olabilir.
    sorun bundan değilse görüntü ekranında sağ tıklayıp simulate device aspect ratio seçeneğini kaldırın sorunun
    düzelmesi lazım. bendede aynı sorun vardı sonra düzelttim.
  • Merhaba dostlar benim sorunum şöyle elimde süper lig maçları var ve ben bu görüntüleri toparlayıp güzel bir video yapmak istiyorum ancak sorun şu ligtv logosu gözükünce ligtv anında kaldırıyor videoları bende logoyu kaldırıyorum pan/croptan ancak tam ekran yapamıyorum aşağı ve yukarılarda siyah ekran çıkıyor
    aha şöyle oluyor
    http://i.imgur.com/lhg9Z.jpg

lütfen yardım edin nasıl tam ekran yapabilirim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruiser33

Merhaba dostlar benim sorunum şöyle elimde süper lig maçları var ve ben bu görüntüleri toparlayıp güzel bir video yapmak istiyorum ancak sorun şu ligtv logosu gözükünce ligtv anında kaldırıyor videoları bende logoyu kaldırıyorum pan/croptan ancak tam ekran yapamıyorum aşağı ve yukarılarda siyah ekran çıkıyor
    aha şöyle oluyor
    http://i.imgur.com/lhg9Z.jpg

lütfen yardım edin nasıl tam ekran yapabilirim :(

logoyu kaldırmadan, ligtv logosunun üstüne kendi logonu koy bence..

• Sağ üstte ve sol altta logo var :(
  • o beni aşıyo o zaman :)
  • Merhaba Arkadaşlar.

http://www.netteresim.com/pictures/07dd7b08b011aec7f7f1ea5c70239374.jpg

Ben Sony Vegas Plantinum HD 11'i kullanıyorum programa video yada şarkı atınca oynatmak isteyince hata veriyor.Ve programı açıncada üstteki hatayı veriyor.Detaylı göster diyincede.

The playback device Microsoft Ses Eşleştiricisi does not exist.

Hatası veriyor.Yardım eder misiniz?
  • Arkadaşlar benimde bi projem vardı render diyip kaydettiğimde render sırasında hata veriyodu.Programı silip tekrar yükledim şuan ise program açılmıyor şöyle kalıyor
     'Sony Vegas' Çözümleri
  • Arkadaşlar projemi kaydettiken sonra oynattığımda böyle oluyor
     'Sony Vegas' Çözümleri
  • ben daha programı kuramadım yardım lutfen
  • Arkadaşlar Sony Vegas 11 i kullanıyorum ..
    Videomu hazırladım Internet 480 widescreen olarak kayıt aldım youtubea yüklicem çünkü kayıt aldıktan sonra videoyu açtığımda fotoğraflar arası geçişlerde takılmalar yaşanıyor .. Bunu nasıl halledebilirim...
  • arkadaşlar sony vegas pro 11 kullanıyorum çok yeniyim intro tarzı bir şey yapmam lazım seslere efekt nasıl ekleniyor?iki ses arasındaki geçişi ani değil de yavaş yavaş yapmam lazım bunun için bir efekt mi kullanıyoruz yoksa başka bir şey mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8_ipekk

arkadaşlar sony vegas pro 11 kullanıyorum çok yeniyim intro tarzı bir şey yapmam lazım seslere efekt nasıl ekleniyor?iki ses arasındaki geçişi ani değil de yavaş yavaş yapmam lazım bunun için bir efekt mi kullanıyoruz yoksa başka bir şey mi var?

sound fx diye arattır torrent sitelerinde 2 gb lık bi dosya.. istemediğin kadar ses efekti var..

sonra youtuba bak, 3-4 aramada efekt eklemeyle istediğini tam olarak bulabilirsin..

birisi daha önce böyle bişey için yardım istemişti sanki :) videoyu tesadüf gördüm..

http://www.youtube.com/watch?v=Bm_39LIIZ3E&feature=related

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.