Şimdi Ara

Eleştirmek bile gereksiz hale gelmeye başladı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Neredeyse sezon bittiğinden beri taraftar olarak aynı şeyleri eleştirdik, bugün neredeyse eleştirilerin hepsi sahada vücut buldu.

Gerçi geçen seneden farksız bir durum yoktu, rakiplerimize nazaran ekstra bireysel performanslar bizi başarılı konuma getirdi.

Bütün eleştirilerin farkında olan yönetim ve teknik ekip var, buna rağmen hiç bir süreci idare edemedikleri net şekilde ortada...

Ortada gelecek adına planlar, yatırımlar yada vaat edilen gerçekçi şeyler olsa bugün eleştirmeyi bırakırım, fakat ortada ne olduğu belli olmayan bir durum var.

Ben bu renkleri, armayı seviyorum ve göz göre göre kötü yönetilmesi gerçekten beni üzüyor...

• Değişen şey şu: Muslera hata yaptı, Sneijder veya Yasin şapkadan tavşan çıkaramadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GalaHitFirm

Değişen şey şu: Muslera hata yaptı, Sneijder veya Yasin şapkadan tavşan çıkaramadı.

Hocam bence herkes farkında, Hamza hoca yönetim ve taraftar her şeyin farkında fakat sadece taraftar reaksiyon gösteriyor.

Bu durum taraftarı daha da dolduruyor, yarın bir gün bu takım tökezlerse taraftar elini uzatıp kaldırmaz.
  • Kızmayında Galatasaray'ın arkasında bu lise tayfası varken işiniz zor , Dursun Özbek'in onların talimatlarına göre takımı yönettiğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rust Cohle.

Kızmayında Galatasaray'ın arkasında bu lise tayfası varken işiniz zor , Dursun Özbek'in onların talimatlarına göre takımı yönettiğini düşünüyorum.

Hocam neye göre kime göre yönetirsen yönet, sonucu hüsran olacak bir planla diretmenin mantığı nedir ?

Hadi her şeyi geçtim, bazı hamleleri maddi sebeplerle yapamadık diyelim...Kardeşim o zaman çıksınlar bakın biz zor bir sürecin başındayız, böyle bir durum var desinler...

Şu yaz transferi sürecini bile açıklamalarıyla saçma sapan bir şekilde geçirdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

quote:

Orijinalden alıntı: Rust Cohle.

Kızmayında Galatasaray'ın arkasında bu lise tayfası varken işiniz zor , Dursun Özbek'in onların talimatlarına göre takımı yönettiğini düşünüyorum.

Hocam neye göre kime göre yönetirsen yönet, sonucu hüsran olacak bir planla diretmenin mantığı nedir ?

Hadi her şeyi geçtim, bazı hamleleri maddi sebeplerle yapamadık diyelim...Kardeşim o zaman çıksınlar bakın biz zor bir sürecin başındayız, böyle bir durum var desinler...

Şu yaz transferi sürecini bile açıklamalarıyla saçma sapan bir şekilde geçirdiler.

Babalarının çiftliği olarak görüyorlar kulübü ve taraftarı iplemiyorlar.Eğer bu durumdan kurtulmak istiyorsanız taraftar olarak sosyal medyada olsun , maçlarda olsun protestoları artırmanız lazım.

• yerlisevici filan diyordukta başımızdaki adam bildiğin ırkçı.hazır yabancı almaktansa yerli oyuncu almayı tercih ederim diyen biri yabancı sınırı 14 iken türkiye milli takımı faroe adalarıyla aynı seviyeye düşmüş durumdayken hala yerlilerden medet umuyor
    benim doğrum sabri diyen umut yürüyene kadar oynamalı diyen biriyle koca sezon çekeceğiz

başkan ayrı vukuat, bildiğin yalancı çıktı adam hemen her lafı yalan.vizyon desen zaten yerlerde, taraftar 4 yıldızlı formalarını hazırlasın dediği gün seçime gitmeliydik. adamın ettiği lafa bak

futboldan sorumlu yönetici diye atanan adam maxi sabriden iyi değil diyecek çapta biri, şimdide istifa etmemesine rağmen utanmadan 3 kuruş para için yönetiminde olduğu takımı gazete köşelerinde eleştiriyor

ben zaten bu sezonu geçtimde, tek korkum başkan ve kardeşinin rivayı 3kuruşa peşkeş çekmeleri

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Hamza'nın gitmesi gerekiyor. Ne yazıkki şuan da büyük takım yönetecek teknik, taktik ve yönetim bilgi, becerisine sahip değil. Sergen'in elinde çok mu iyi bir kadro var. AMa dün bizden iyi oynadılar. Mersin yine öyle. Mütevazı kadro iyi oyun var. Bursaspor yine öyle....

Aatıf kaç kere o boş orta sahayı geçti. Adam direk stoperlerle karşı karşıya geliyor. Allah'tan Chedjou dün çok iyiydi. Son zamanların en iyi oyununu oynadı. Neyse herkes orta sahada sorun olduğunu görüyor, Hamza görmüyor. Gidiyor forvet bölgesinde fantezi deniyor. Olcan'ı ileri uca falan koyuyor. Bilal'i çıkarıp Koray'ı stopere, Chedjou'yu ön liberoya çekse daha farklı olabilirdi. İşin üzücü tarafı ŞL maçıda olsa Hamza Bilal-Selçuk ikilisini oraya koyacaktı.

Hamza'nın daha 40 fırın ekmek yemesi gerekiyor. Terim ile falanda karşılaştırılamaz. Birde şu adamı övüp durmaları deli ediyor. Hikmet Karaman da gelseydi, Yılmaz Vuralda gelseydi bu takım çok farklı seviyede olmazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

yerlisevici filan diyordukta başımızdaki adam bildiğin ırkçı.hazır yabancı almaktansa yerli oyuncu almayı tercih ederim diyen biri yabancı sınırı 14 iken türkiye milli takımı faroe adalarıyla aynı seviyeye düşmüş durumdayken hala yerlilerden medet umuyor
    benim doğrum sabri diyen umut yürüyene kadar oynamalı diyen biriyle koca sezon çekeceğiz

başkan ayrı vukuat, bildiğin yalancı çıktı adam hemen her lafı yalan.vizyon desen zaten yerlerde, taraftar 4 yıldızlı formalarını hazırlasın dediği gün seçime gitmeliydik. adamın ettiği lafa bak

futboldan sorumlu yönetici diye atanan adam maxi sabriden iyi değil diyecek çapta biri, şimdide istifa etmemesine rağmen utanmadan 3 kuruş para için yönetiminde olduğu takımı gazete köşelerinde eleştiriyor

ben zaten bu sezonu geçtimde, tek korkum başkan ve kardeşinin rivayı 3kuruşa peşkeş çekmeleri

+1 adam türkiye liginden ve yüksek seviye takımların oyuncularından başka oyuncu tanımıyor. dün maç sonu atıfın yaptığı açıklamada atıfa teklif yapmışız. adamın hedefi lig. ligde başarılı olursan taraftar seni kral yapıyor mantığı ile yürüyor. ilk maçtan sabriyi maçta yuhaladılar. sabri iki maç daha böyle oynasın ardaya yaptıklarının daha beterini yapacak bu taraftar buna eminim. diğer yandan birlo ikinci resmi maçında bizim seviyemizde biri olduğunu gösterdi. gereksiz yere yaptığı penaltı bunun kanıtı.
    bugün muslerayı eleştirenler adamın yapabileceği birşey yok. senin 3 bölgen zayıf olursa daha ne goller yersin. hangi bölgeler olduğunu daha söylemeyeceğim. artık taraftar gözü kapalı sayıyor bu bölgeleri.

dursun efendi rivayı peşkeş çektiği an ak sakallılar neler yapar adama.

hocam nerelerdesin. ne zamandır göremiyorduk seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Itsuka Shido

quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

yerlisevici filan diyordukta başımızdaki adam bildiğin ırkçı.hazır yabancı almaktansa yerli oyuncu almayı tercih ederim diyen biri yabancı sınırı 14 iken türkiye milli takımı faroe adalarıyla aynı seviyeye düşmüş durumdayken hala yerlilerden medet umuyor

+1 adam türkiye liginden ve yüksek seviye takımların oyuncularından başka oyuncu tanımıyor. dün maç sonu atıfın yaptığı açıklamada atıfa teklif yapmışız. adamın hedefi lig. ligde başarılı olursan taraftar seni kral yapıyor mantığı ile yürüyor. ilk maçtan sabriyi maçta yuhaladılar. sabri iki maç daha böyle oynasın ardaya yaptıklarının daha beterini yapacak bu taraftar buna eminim. diğer yandan birlo ikinci resmi maçında bizim seviyemizde biri olduğunu gösterdi. gereksiz yere yaptığı penaltı bunun kanıtı.
    bugün muslerayı eleştirenler adamın yapabileceği birşey yok. senin 3 bölgen zayıf olursa daha ne goller yersin. hangi bölgeler olduğunu daha söylemeyeceğim. artık taraftar gözü kapalı sayıyor bu bölgeleri.

dursun efendi rivayı peşkeş çektiği an ak sakallılar neler yapar adama.

hocam nerelerdesin. ne zamandır göremiyorduk seni.

tüm yetkiyi aldı hiçbir halt edemez kafatasçı liseliler artık
    ada yı zamanında polat peşkeş çekti kiracıyı çıkaramıyorlar hala, polat gider ayak ttarena gelirlerini devlete peşkeş çekti yanına kaldı olan bize oldu
    üst üste cezalar yedim yoktum o yüzden

• Arkadaşım seni bizim forumda da görüyorum.
    Objektif ve tamamen doğru yorumların var, helal olsun. Herkes senin gibi olamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marshall_fb

Arkadaşım seni bizim forumda da görüyorum.
    Objektif ve tamamen doğru yorumların var, helal olsun. Herkes senin gibi olamıyor.

Teşekkür ediyorum hocam, sizde bu bakış açısına sahipsiniz ki bunları kolaylıkla dile getiriyorsunuz.

İyi forumlar ve tekrardan teşekkür ederim...
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, bizim gibi olanlar az da olsa var forumda.
  • Ben bosverdim artik. Sosyal medyada defalarca tepki gosterdik en ufak bi degisiklik olmadi.artik yapabilecegim bisey yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam akıllı yönetim olsa hamza hazır yabancı alacağıma türk topçu oynatırım dediği anda kovardı bunu.ulan galatasaray milli takıma adam yetiştirme yeri mi kim verdi sana bu yetkiyi de sen kendi kafana göre türk futbolunu kurtarmaya çalışıyorsun.geçen sene şl de rezil olmuş bir takım var, bu sene gene şl ye gidilecek sen hala transfere gerek yok diyip 5 yabancıyla maça çıkıyorsun.bu takımın bir prestiji var avrupada. bu sene çok fena rezil olacağız artık taraftar harekete geçmeli bir an önce kovdurmalı bu yerli sevici tayfayı. ben diyorum; trabzon tayfası takımdan silinmedikçe, takımda türk yoğunluğu azaltılmadıkça, aklı başında türk-yabancı ayırt etmeden iyi futbolcuyu oynatan, yabancı ve vizyonlu bir teknik direktör gelmedikçe bu takımdan bir cacık olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.