Şimdi Ara

FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.025
Cevap
14
Favori
73.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet hocam , taahhüt verme konusunda sıkıntım olduğundan aldım uydu alıcıyı. N11 de çekle birlikte 99 tl ye geldi. Aktivasyon da ücretsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tslee61 T kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tslee61 T kullanıcısına yanıt
    vodafone 30 tl indirim ceki verdi dun. belki o dur diye merak ettim.

• Benim 80 tl hediyenin kullanimi 19unda bitiyor. Kullanmazsam silinecek.Derbiyi maalesef kurtarmıyor kılpayı:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tears0fDevil -- 11 Ekim 2016; 13:12:51 >
  • Dizi paketi olaydı iyiydi, sonuçta sadece lig tv izliyorum, yabancı lig maçları ve avrupa kupaları için azerspace uydum var, canavar gibi çalışıyor.
    Türksattan bir iki gün gecikmeli bir dizi paketi olabilir, yayın sözleşmeleri buna engel olmaz herhalde. Sonuçta dizi takip eden adam, internetten falan takip etmiyorsa o diziyi Digitürk'ten izler. Bu konuda bir çözüm bulmaları şart. Yoksa film kanalları o fiyata değmez.
  • Merhabalar,

Spor ektra izlemek için bu alet alınır mı? Bu kanallar SD mi?
  • helaxes kullanıcısına yanıt
    Evet Kanallar SD maalesef...Yalnız İngiltere premier Ligi SD yayını, güzel ben beğendim,,gayet güzel izleniyor..Ama diğer Lig yayınları için aynı şeyi söyleyemem...geçen hafta seri A yayınında nerdeyse çamur ötesi idi...
    Bazende Lig tv HD kanalında da maçlar oluyor..işte o zaman süper oluyor..mesela giden haftalar La Liga maçı vardı süperdi izlemesi...
    Karar sizin

• helaxes kullanıcısına yanıt
    kanal 91 ve eurosport goruntusu rezalet.

• euroleage basket basladı nasıl sd kalite ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

euroleage basket basladı nasıl sd kalite ?

maçlar trtde hocam
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Açık kanalı trt. Tüm maçlar yok. Geçen sene ntv spor idi haftalık bir yada iki maç yayınlanırdi. Trt de haftalık bir yadaha iki maç yayınlayacak. Diğer tüm maçlar digiturk yayınlayacak. Bugün Spor extra aldım eurolig için.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

Orijinalden alıntı: unpop

euroleage basket basladı nasıl sd kalite ?

maçlar trtde hocam

Trt bir yerli bir yabancı maç verecek gerisi lig tv de. Bu aksam Gs- Cska macı lig tv deydi. Darussafaka - kızılyıldız ise 220 de trt spor da
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIduayenaII

Açık kanalı trt. Tüm maçlar yok. Geçen sene ntv spor idi haftalık bir yada iki maç yayınlanırdi. Trt de haftalık bir yadaha iki maç yayınlayacak. Diğer tüm maçlar digiturk yayınlayacak. Bugün Spor extra aldım eurolig için.

yayın kalitesi nasıl ?
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Valla şaşırtıcı derecede iyiydi. Hd den ayırt edemedim desem yeridir. Ama diğer maçlarda nasıl olur bilemem. Şimdi yine lig tvden izleyecem. Şimdilik iyi maç başlayınca değişmez umarım.
    Hatta 3 yerine ara sıra hd yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIduayenaII -- 13 Ekim 2016; 21:58:19 >
  • Anladım trt boşuna hava yapmış sevenine keyifler seyirler

• 21:45 NICE - OL.LYON..maçını 87. kanal Ligtv HD kanalında izleyebilirsiniz..
    *Bu maçı sporextra üyeleri izleyebilir..

Böyle ara ara bu kanaldan vermeleri iyi oluyor..Yoksa SD izlerdik..

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

21:45 NICE - OL.LYON..maçını 87. kanal Ligtv HD kanalında izleyebilirsiniz..
    *Bu maçı sporextra üyeleri izleyebilir..

Böyle ara ara bu kanaldan vermeleri iyi oluyor..Yoksa SD izlerdik..

Balotelli mi Emre Mor mu galiba Emreyi izleyecem
    Şimdi açtım 2sn bakamadım Görüntü çamur . 87. kanal maaşallah pırıl pırıl Balotelliye devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Şimdi açtım 2sn bakamadım Görüntü çamur . 87. kanal maaşallah pırıl pırıl Balotelliye devam

bende ligtv hd kapalı hocam ayrıca mesaj çıkmış son fatura 17.10 mu öyle birşeyler yazmış ama dün hediye 80 tl ile bir ay daha paketi uzattım birde bu fatura işi ne acaba
    Aynı fatura olayı banada mesaj olarak geldi..Hemen e-devletten kontrol ettim sıkıntı yok.Sanırım paket falan açtırdık ya ..digitürk mecbur fatura kesmesi lazım maliye olayları yani..bizim açımızdan sorun yok zaten biz peşin ödüyoruz..yakında e-fatura bilgiside düşer e-mail lerimize..

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.