Şimdi Ara

FATURASIZ DİGİTURK ve NEXT KAMPANYASI (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.025
Cevap
14
Favori
73.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgi için teşekkürler hocam.
  • arkadaşlar merhaba

Bu cihazdan bende aldım genel olarak memnunum yanlız kanal sıralamasında aradaki bazı kanalları listede göremiyorum mesela 67-68-69-74-75-77-81 .. v.s diye ilerliyor bu aradaki kanalların neden olmadığı ile ilgili bilgisi olan var mıdır ?

** Ayrıca cihazı HDMI ile bağlayınca kanal değiştirdiğimde görüntü geldikten 1 saniye sonra ses geliyor ve sonrasında normal akışında devam ediyor ancak vga ile bağlanınca kanal geçişlerinde bu sıkıntı olmuyor bunu ayarlamanın bir yöntemi var mıdır ?
  • boranti kullanıcısına yanıt
    kanalların atlamasının sebebi, o frekanslarda yeterince sinyal bulamamasından kaynaklanıyor. aynı sorunu ben de yaşadım ve yaşıyorum. deneme amaçlı başka bir evde kanal araması yapın.
    hdmi vga durumunu bilmiyorum.
  • Marttan beri sıkıntısız kullanıyorum fatura derdi olmaması çok pratik. Tek problem dizi kanalları yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve an itibari ile Spor extra paketinide açtırdım :) Kalan Bakiye 10 tl .... Keşke bu üç kanalda HD olsa varya süper olurdu...Bundan sonra bu kutuyu Spor ağırlıklı kullanacağım...
    -Spor extra paketide maaşallah dolu dolu futbol var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    bende sadece ligtv icin kullanacagim artik yan odada. salona filbox modullu uydu alicisini koydum artihotbird kanallari valla tek eksigim ligtv o da yan odada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctarkan -- 1 Ekim 2016; 17:20:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Ve an itibari ile Spor extra paketinide açtırdım :) Kalan Bakiye 10 tl .... Keşke bu üç kanalda HD olsa varya süper olurdu...Bundan sonra bu kutuyu Spor ağırlıklı kullanacağım...
    -Spor extra paketide maaşallah dolu dolu futbol var

sporpaketinde sd yayın kalitesi nasıl hocm, ozellikle ingiltere premier ? mesela national geo sd için çamur demişler burda
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Güzel beğendim...Zaten şuan Ligtv 3 izliyorum..
    Belgeseller berbat...eurosport 2 berbat ötesi..Sanki bu kanalların görüntüsünü bilerek düşürmüşler gibi geliyor bana..çünkü diğerleri iyi..izlenebilir.

*Görüntü ayarı auto bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lene -- 1 Ekim 2016; 16:18:47 >
  • quote:

Güzel beğendim...Zaten şuan Ligtv 3 izliyorum..
    Belgeseller berbat...eurosport 2 berbat ötesi..Sanki bu kanalların görüntüsünü bilerek düşürmüşler gibi geliyor bana..çünkü diğerleri iyi..izlenebilir.

*Görüntü ayarı auto bende

Kardeşim hemen Menüden Görüntü Ayarlarına gir oradan HDMI çözünürlüğünü Orjinal yap aradaki farkı az da olsa göreceksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baytilki B kullanıcısına yanıt
    Evet öyle yaptım 1-2 gündür fark ediyor Bir de benim Panel, Plazma tv ...led olsa renkler patlardı..

• quote:

Evet öyle yaptım 1-2 gündür fark ediyor Bir de benim Panel, Plazma tv ...led olsa renkler patlardı..

Aynen 1080i'ye göre kesinlikle daha iyi Orjinal seçeneği futbolcular ve saha resmen bulanıktı düzeldi gerçekten SD izleyen herkese tavsiye ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bir şeyi fark ettim..Epl maçlarının sd kalitesi güzeldi..Aynı şeyi la liga ve italya seri a için diyemem..Felaket kötü geldi bana..Maçları izleyemedim ,çünkü rahatsız oldum..Sizde durum nedir bilmiyorum ama benim hoşuma gitmedi.

malesef, ligtv 4, eurosport ve kanal 91 görüntüsü çok kötü. ligtv 1, history, turkmax, iztv ve moviemax kanalları dışındaki kanallardaki görüntüler vasat. Ne kadar pozitif yaklaşmaya çalıştıysam da sonunda gerçek ortada... bi de ben buna faturalı aylık para ödeseydim delirirdim... filboxa üç kuruş para verip hepsi hd yayın veriyorlar. digiturke aylık ücret alıyorlar bi de. yazık. defalarca ve son müşteri hizmetleri görüşmemden sonra anladım ki bir daha bu digiturk müşteri odaklı çalışmıyor. Dsmart , tivibu, kablo tv ve turkcell tv desen gene aynı.
  • 14:00 Valencıa -At.Madrid Bu maçı 87. kanal dan HD kalitesi ile izleyebilirsiniz...Çok maç olunca bize yarıyor Bu iyi oldu HD kalitesi ile izleyelim ..inşallah güzel maç olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: ctarkan

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/next-hero-hd-turksat-faturasiz-digiturk-uydu-alicisi-aktivasyonlu-P60934253
    ben aldiktan sonra aradilar kimligi scan edip gonderdim. alet geldi sozlesme ve kart takili olarak, ben sozlesmeyi evde imzalayip mng kargoya verip bedavaya geri gonderdim.
    ek, sonradan sinyal sorunu yasadim next sinyalyukseltici aldim sorunum cozuldu. apartmanda yasayanlarda genelde oluyor bu. digiturkdestek twitter hesabinda tek soylenen ac kapa tekrar kur. o yuzden kendi sorunumu kendim cozdum.

sinyal yükselticiyi evde mi kullandınız santralin yanına mı taktınız. ben evde kullandığımda yayınları kesti , sinyal çok yükselincede sorun oluyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: hyl-t

quote:

Orijinalden alıntı: ctarkan

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/next-hero-hd-turksat-faturasiz-digiturk-uydu-alicisi-aktivasyonlu-P60934253
    ben aldiktan sonra aradilar kimligi scan edip gonderdim. alet geldi sozlesme ve kart takili olarak, ben sozlesmeyi evde imzalayip mng kargoya verip bedavaya geri gonderdim.
    ek, sonradan sinyal sorunu yasadim next sinyalyukseltici aldim sorunum cozuldu. apartmanda yasayanlarda genelde oluyor bu. digiturkdestek twitter hesabinda tek soylenen ac kapa tekrar kur. o yuzden kendi sorunumu kendim cozdum.

sinyal yükselticiyi evde mi kullandınız santralin yanına mı taktınız. ben evde kullandığımda yayınları kesti , sinyal çok yükselincede sorun oluyormuş

Hocam yükseltici için link verir misiniz bizim merkezi sistemde evde iki uydu çalışmıyor

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    http://urun.n11.com/uydu-ekipman-ve-malzeme/next-ye-2130-uydu-sinyal-yukseltici-ayarli-30db-line-amplifier-P100648553

ben evde kullandim. calisti. hic bir sorun yasamadim. ucuz mal almayin onlarin etkisi olmuyor.

• hyl-t H kullanıcısına yanıt
    ben evde kullandim cekmeyen kanallar cekmeye basladi. bir sorun yasamadim.

Merhaba, bizim 87. Kanal boş neden acaba?
    Diğerleri hepsi var.

• KonT BuraquLa kullanıcısına yanıt
    87.kanalda Ligtv HD kanalı vardır..sizde çıkmıyor sanırım...öyleyse bir Digitürk Türksat Kurulumu yapınız..
    Yine çıkmıyorsa Anteniniz ayarlı değildir...(ilgili kanal sinyal alamadığı zaman listede çıkmaz)
    Diğer bi yolda...digitürk canlı destekten yazın..size 21.kanalda bekleyin (sinyal gönderecek) diyecek ve sonra tekrar kanal kurulumu yaptıracak...

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.