Şimdi Ara

Akıllı telefonlarla çalışan titreşimli yüzük modeli: Omate Ungaro Ring

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Akıllı telefonlarla çalışan titreşimli yüzük modeli: Omate Ungaro Ring 

Gün geçtikçe sayıları artan giyilebilir teknolojiler arasında bir yenisi daha eklendi. Giyilebilir teknolojiler konusunda çalışma gösteren Omate ile Fransız moda evi Emanuel Ungaro, ortak çalışmaları sonucu Omate Ungaro Ring'i kullanıcıların beğenisine sundu.

Çalışma mantığıyla detaylarına burada yer verdiğimiz bayanlara özel akıllı telefon destekli bildirim yüzüğü Ringly'ye benzeyen Omate Ungaro Ring, tercih edilen malzemeye (Gümüş, altın vb konfigürasyonlar) göre 500$ ile 2000$ arası fiyat etiketleriyle satın alınabiliyor. Esas farkını mobil cihazlar ile Bluetooth LE kablosuz bağlantı teknolojisiyle bağlantı kurabiliyor olmasıyla koyan yüzük modeli, bu sayede kullanıcıların telefonlarına herhangi bir çağrı ya da mesaj geldiği zaman titreşim temelli bildirim verebiliyor. Bu bildirimleri özel atmalarla kişiye özel yapabilen Omate Ungaro Ring, bünyesinde yer alan ufak bataryasıyla da 5 gün kullanım ömrü ortaya koyuyor.

Kasım ayında ilk olarak iOS desteğiyle satışa çıkacak olan Omate Ungaro Ring, 2016'nın birinci çeyreğinde ise Android desteğini kazanacak. Ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

• Bu işin sonu akıllı donlara kadar gidecek sanırım.
    Sevgiliden gelen çağrılarda ayrı patrondan gelen çağrıda ayrı bölgeler titreyercek, osuruktan günlük kalori tüketimi hesaplayacak, gece yarısı ise ufak süprizler yapacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi addidas_85 -- 11 Ağustos 2015; 13:27:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu giyilebilir akıllı cihazlar bence iyice sarpa sardı yakında donlarda akıllanır kaç kere wc ye girdiğimizi sayıp telefonlara gönderir....

• quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Bu işin sonu akıllı donlara kadar gidecek sanırım.
    Sevgiliden gelen çağrılarda ayrı patrondan gelen çağrıda ayrı bölgeler titreyercek, osuruktan günlük kalori tüketimi hesaplayacak, gece yarısı ise ufak süprizler yapacak

/>

Yorum zaten güzel, gifle desteklemeniz daha da güzel

Gifteki hanım kızımızın adı sanı belli mi acaba?

• doctor_bey D kullanıcısına yanıt
    Stoya hanım kızımız o

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • addidas_85 kullanıcısına yanıt
    Ya şu Stoya kim ya, herkes Stoya Stoya; ben mi mağarada kaldım anlamıyorum ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctor_bey

Ya şu Stoya kim ya, herkes Stoya Stoya; ben mi mağarada kaldım anlamıyorum ki

Sanat için soyunan arkadaşlardan

Sanat için soyunanlar ilgi alanım

Tam ismi Stoya mı bu ablanın? Sadece Stoya mı yani? Stoya ne lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctor_bey

Sanat için soyunanlar ilgi alanım

Tam ismi Stoya mı bu ablanın? Sadece Stoya mı yani? Stoya ne lan

Yok Stoya yazman yeterli. Bu arada benim favorim Shae Summers

• Benimde aklıma geldi titreşimli donlar yakında piyasada olur.. Bu icadı İsviçreli bilim adamları beğendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr xXx

Benimde aklıma geldi titreşimli donlar yakında piyasada olur.. Bu icadı İsviçreli bilim adamları beğendi

Bence hiç gerek yok, bende bu şans olduğu sürece patron arar durur. İşin sonunda gay olur çıkarız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.