Şimdi Ara

Bugün Eşimin doğum günü, ne hediye alsam ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
14.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün eşimin 30. doğum günü ve ona güzel bir hediye almak istiyorum, ama ne alacağıma karar veremedim 75 YTL. gibi bir bütçem var, ne yapabilirim. Akşama kadar zamanım var, bana fikir verebilirseniz çok sevinirim.

Cep tel demeyin 2 ay önce aldım, çiçek ile birlikte alıp vermek istiyorum bu hediyeyi. Fikirler lütfen

• ben yerinde olsam ikinizin (çocuğunuz varsa üçünüzün) fotoğrafını cam küplere işliyorlar lazerle, ondan yaptırırdım..Sanırım bütçen rahat yeter..
  • @maxu Kadeş pardon fikir çalmak gibi olcak ama nerde yapıyorlar o işi biliyormusun?Bide ne kadardır ortalama?
  • kadıköy tepe natilus'ta vardı. çarşı mağzasının olduğu kattaydı sanırım, ortada zaten görünüyor hemen merdivenlerin yanında.

edt: 5 6 ay önce 40 ytl demişlerdi, orda özel fotorafınzı çekiyolar , cam küpün içine 3 boyutlu olarak makinayla işliyorlar.
    ailecek veya tek başınıza da yapıyorlar.
    ama eğer yanınzda bir fotoğraf götürüp verirseniz, 2 boyutlu olarak camın içine işliyorlar fakat 3 boyutlusu kadar çekici olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galthor -- 8 Aralık 2006; 10:52:51 >
  • ayrıca taksimde zihni sinirin galerisinin yanında da yapıyorlar yine aynı fiyata
  •  Bugün Eşimin doğum günü, ne hediye alsam ?

bundan al.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: nastyboy

@maxu Kadeş pardon fikir çalmak gibi olcak ama nerde yapıyorlar o işi biliyormusun?Bide ne kadardır ortalama?

kardeşim fiyatını tam bilimiyorum..ben antalyadaym herhalde vereceğim adres işinie yaramaz
  • fikrim geldiiii iştecelll (diye iğrenç bi giriş yaptığım için herkesten özür diliyorum)

ben olsam şöle güzel bi kolye yada tencere takımı falan alırdım
  • Aman hoca boşver kadınların derdi bitmez.
    yok doğum günüymüş, evlilik yıldönümü yılbaşı bayram seyran derken kocatır adamı.. Bi de bakmışsın başında siyah saç kalmamış. ..
    Gel yol yakınken vazgeç bu sevdadan. Boşan bizde rahat edelim sende.
    Ne demiş atalarımız olsa da evliya, sokma avluya..

Şaka bi yana Yılbaşı ve bayram aynı zamana denk geliyo. eşime ne alsam acaba..

Up+
  • kırmızı , dantelli bişeyler al
  • quote:

Orjinalden alıntı: crackbaba

Bugün Eşimin doğum günü, ne hediye alsam ?

bundan al.....

Aferin sana, daha önce nassıl da düşünmemiştim, ama bunu alacak olsam kendime alırdım herhalde.

Daha mantıklı fikrin varsa paylaşıver !

• Bayanlar Takıyı severler, Gümüş bi kolye Ucunda gümüş bi kalp şekli \ renkli taş ( içine yada üstüne isim yazabilecegin )

Ben hediyenin Anlamlı olmasını isterim yani Ferrari alsan bana şahsen ferrari diye sevinmem aksine içimden küfür ederim düşüncesiz davrandıgı için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeraltından Notlar -- 8 Aralık 2006; 12:48:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: outlaw13

Aman hoca boşver kadınların derdi bitmez.
    yok doğum günüymüş, evlilik yıldönümü yılbaşı bayram seyran derken kocatır adamı.. Bi de bakmışsın başında siyah saç kalmamış. ..
    Gel yol yakınken vazgeç bu sevdadan. Boşan bizde rahat edelim sende.
    Ne demiş atalarımız olsa da evliya, sokma avluya..

Şaka bi yana Yılbaşı ve bayram aynı zamana denk geliyo. eşime ne alsam acaba..

Up+

Arkadaş bu doğum günü, sevgililer günü, bayram seyram olayları karın olsa sevgilinde olsa kaçışın olmayan şeyler, yani kimlen takılırsan takıl bunları yerine getirmeni beklerler senden.

Robinson Cruse gibi değilizki herşeyden soyutlanalım.

• hocam çiçek dahil mi 75 mi ytl bütçe ?

çiçek 20-30 tutuyor zaten çiçekçilere para vermekten nefret ediyorum

en iyisi bir kolye yada eşinizin resmini alıp çıkın evden sokak ressamlarına kara kalem bir portresini yaptırın hoşuna gidecektir.25ytl civarı tutuyor bütçenizide aşmaz.

Doğum günü kutlu olsun eşinizin

Düzeltme : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YalnızßirOpera -- 8 Aralık 2006; 12:59:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: psiko büşra

kırmızı , dantelli bişeyler al

Öyle bir şeyi girip almak biraz üstün çaba gerektirir, dükkana gireceksin, ürünlere bakacaksın vs. vs. bir sürü sıkıntı
  • quote:

Orjinalden alıntı: NeM

hocam çiçek dahil mi 75 mi ytl bütçe ?

en iyisi bir kolye yada eşinizin resmini alıp çıkın evden sokak ressamlarına kara kalem bir portresini yaptırın hoşuna gidecektir.25ytl civarı tutuyor bütçenizide aşmaz.

Çiçek bütçeye dahil evet, bu karakelame resim işini bende düşündüm, acaba böyle bir resmi yapmaları ne kadar sürer ? Bir kaç gün ister mi ?

• Mutfakta lazım olan bir eşaya olabilir küçük ev aleti, blender rondo kettle gibi malum zamanın çoğu orda geçiyor
  • 45 dakika
    quote:

Orjinalden alıntı: 486 DX2

quote:

Orjinalden alıntı: NeM

hocam çiçek dahil mi 75 mi ytl bütçe ?

Çiçek bütçeye dahil evet, bu karakelame resim işini bende düşündüm, acaba böyle bir resmi yapmaları ne kadar sürer ? Bir kaç gün ister mi ?

•  Bugün Eşimin doğum günü, ne hediye alsam ?

ve bir öpücük

Yeterli
  • Çiçek+Tatlı+Ufak bi hediye+Öpücük

Kombinasyon bu şekilde olacak !

Şimdi hediye işini çözmeliyim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.