Şimdi Ara

’EN UCUZ LİG TV!.. DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.220
Cevap
30
Favori
83.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mozcullu

@hüseyinekdiHüseyin Bey,

Paketi sizden aldım, cumartesi Deren Ticaret isimli bayi gelip kurulum yaptı fakat 2 adet hediye dediğiniz keyif paketleri 3 adet ve tanesi 4 TL'den faturalanıyor görünüyor. Sizin Bayiyi aradım Deren Tiaret düzeltecek dediler fakat Deren Ticaret Bayisine telefonla ulaşmak mümkün değil. Sürecin ilk gününden itibaren telefonla ulaşmakta hep sorun çekiyorum zaten bu bayiiye. Ekte online işlemlerdeki durumu gösteren resim mevcut. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
     ’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket

Dostum bi sıkıntı var.sen 3 paketten 3ünüde seçmişsin.müzik eğlence zaten hazırda var sen çocuk belgesel yada sporsever seçicen.2 tanesini.ama sen de 3 üde gözüküo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: onur_bee

quote:

@hüseyinekdiHüseyin Bey,

Paketi sizden aldım, cumartesi Deren Ticaret isimli bayi gelip kurulum yaptı fakat 2 adet hediye dediğiniz keyif paketleri 3 adet ve tanesi 4 TL'den faturalanıyor görünüyor. Sizin Bayiyi aradım Deren Tiaret düzeltecek dediler fakat Deren Ticaret Bayisine telefonla ulaşmak mümkün değil. Sürecin ilk gününden itibaren telefonla ulaşmakta hep sorun çekiyorum zaten bu bayiiye. Ekte online işlemlerdeki durumu gösteren resim mevcut. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
     ’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket

Dostum bi sıkıntı var.sen 3 paketten 3ünüde seçmişsin.müzik eğlence zaten hazırda var sen çocuk belgesel yada sporsever seçicen.2 tanesini.ama sen de 3 üde gözüküo.

Evet ben de onu diyorum. Ben özellikle birşey seçmedim ama online işlemlerde bu şekilde görünüyor.

• Bendede 3 paket açık, kurulum dün akşam yapıldı, herşey sorunsuz, Hüseyin bey çok ilgili, başta biraz tereddüt ettim ama kesinlikle sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

@hüseyinekdiHüseyin Bey,

Evet ben de onu diyorum. Ben özellikle birşey seçmedim ama online işlemlerde bu şekilde görünüyor.

Sende şampiyonlar paketide 61 üstünü çizmişler 58 olcak.başka bi kampanyaya dahil ettiler heralde yanlşlıkla.bak bende bu şekilde.https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1893695/308ea43b-e161-40ea-89fc-13637761bd3d.jpg

• quote:

quote:

quote:

quote:

@hüseyinekdiHüseyin Bey,

Sende şampiyonlar paketide 61 üstünü çizmişler 58 olcak.başka bi kampanyaya dahil ettiler heralde yanlşlıkla.bak bende bu şekilde.https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1893695/308ea43b-e161-40ea-89fc-13637761bd3d.jpg

hocam fiyat arttı sanırım 3 ağustos ya bugün. şampiyonlar paketi 58 den 61 e çıkmıştır. aynı şekilde keyif paketleri de 4 den 5 e çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k62545 -- 3 Ağustos 2015; 12:16:27 >

• ben de az önce bağlattırdım, online işlemlere hemen giremedim, normalde hemen giriliyor mu ya da başka birşey yapılması gerekiyor mu?
  • Bende de durum buydu

Bu olmuş bugün inşallah faturaya yansımaz bunlar

’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket ’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket

• Arkadaslar ben paketi ilk alanlardanım heralde.. Bende kurulum yaptırdıktan sonra online işlemelere girdim ve keyif paketleri faturalandırılacakmış gözüküyordu. Digiturk müşteri hizmetlerini aradım kontrol ettiler. Şikayet kaydı açıldı bir gün sonrada arayıp sistemsel bir sorun olduğunu ve gerekli düzeltmenin yapıldığını söylediler.. Sizde müşteri hizmetlerini arayıp kontrol ettirin..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbil

Bende de durum buydu

Bu olmuş bugün inşallah faturaya yansımaz bunlar

’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket ’EN UCUZ LİG TV!..  DİGiTURK EUTELSAT ŞAMPİYONLAR PAKETİ HD Giriş + 2 Keyif + HD + Şampiyonlar paket

Hocam hemen mh yi arayın bence.heralde teknik servisinizde biraz sıkıntılı.ben de az önce baktım herhangi bir sıkıntı yok herşey olması gerektiği gibi buyurun;;

• az once kurulum yapan bayiye ulaşabildim. online işlemlerde o şekilde görünüyor ama 3 keyif paketi de şifreli kampanya dahlilinde sizin için açık ve herhangi bir fatura yansımayacak dediler. MH'ni arayayım mı hala?
  • quote:

az once kurulum yapan bayiye ulaşabildim. online işlemlerde o şekilde görünüyor ama 3 keyif paketi de şifreli kampanya dahlilinde sizin için açık ve herhangi bir fatura yansımayacak dediler. MH'ni arayayım mı hala?

Sen bilirsin için rahatladıysa sorun yok.benimkini çekip koydum bi önceki postta.digi bu belli olmaz valla.

• İçime kurt düştü aradım. İyiki de aramışım faturalamacakmış, itiraz ettim çözüm merkezinden arayacaklarmış.
  • Bu arada Spor Extrqa alacaklar için online işlem merkezinde hala aylık 13 TL. Girmişken onu da ekledim. MH'de 17 TL diyorlar.
  • Bende aradım müşteri hizmetlerini adam birtürlü anlayamadı derdimi kayıt oluşturdu bakalım

• merhabalar..

kredi kartı peşin kampanyası ile digitürkten Turksat alırsak giriş paket+şampiyonlar paketi 540 TL + 1 sene HD 72 TL = 612 TL ye geliyor 9 taksit yapılabiliyor. Aylık maliyeti ise 51 TL ayrıca ilaveten 6 ay boyunca MOBİL LİG TV ve Spor ekstra paketi hediye ediyor.

hüseyin bey in kampanyada ise fark eutelsat olması + 2 keyif paketi ancak 6 aylık mobil lig tv ve spor ekstra gidiyor. ve fiyat 600 TL aylık 50 TL ye geliyor.

Sizlere sorum eutelsat ile turksat arasında çok büyük bir kalite farkı var mı? karşılaştırdığım fiyatlarda 2'si de ligtv hd oluyor. turksatlı yanında bir de 6 ay mobil lig ve spor ekstra veriyor bunu da göz önünde bulundurun lütfen.
  • quote:

Bu arada Spor Extrqa alacaklar için online işlem merkezinde hala aylık 13 TL. Girmişken onu da ekledim. MH'de 17 TL diyorlar.

1 yıllık alacaksan kredi kartıyla 9 taksitle odeyerek 117 TL ye alabilirsin. Oda 9 ay 13 TL odemis olursun. 3 ay bedavaya gelir.

• hüseyinekdi H kullanıcısına yanıt
    Selam
    Bu bahsettiginiz pakette sampiyonlar yerine ligtv olursa fiyat ne oluyor? Turksat sd yayini da olabilir, hd sart degil. Herikisi icin fiyat verirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: chnn

merhabalar..

kredi kartı peşin kampanyası ile digitürkten Turksat alırsak giriş paket+şampiyonlar paketi 540 TL + 1 sene HD 72 TL = 612 TL ye geliyor 9 taksit yapılabiliyor. Aylık maliyeti ise 51 TL ayrıca ilaveten 6 ay boyunca MOBİL LİG TV ve Spor ekstra paketi hediye ediyor.

hüseyin bey in kampanyada ise fark eutelsat olması + 2 keyif paketi ancak 6 aylık mobil lig tv ve spor ekstra gidiyor. ve fiyat 600 TL aylık 50 TL ye geliyor.

Sizlere sorum eutelsat ile turksat arasında çok büyük bir kalite farkı var mı? karşılaştırdığım fiyatlarda 2'si de ligtv hd oluyor. turksatlı yanında bir de 6 ay mobil lig ve spor ekstra veriyor bunu da göz önünde bulundurun lütfen.

İyi de turksatta sadece ligtv1 hd olabiliyo.belgeseller ligtv 2-3 falan sd.ayrıca 6 ay sonra sporextra bittiğinde ay ocak olcak.sonra aylık 20 tl vericen taahhütsüz diye.

• Merhaba şimdi ben bu ürünü siparis ettim fakat lig tv arti iki keyif paketinin ucretsiz süresi tam 12 ay değil mi süre ibaresi gözümden kaçtı.

Birde keyif paketi secinlerini ne zaman ne şekilde yapiyoruz ?

• Kurulum esnasinda eleman aktivasyon yaparken sizin seçtiğiniz 2 keyif paketini ekliyorlar, yanlız ben belgesel ve sporsever demiştim çocuk paketide acmislar,mh aradım su an ayrıntıları göremiyorum dedi, bir sıkıntı olmaz inşallah

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.