Şimdi Ara

OynuYorum İnceleme - Rocket League

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arabalarla futbol oynamaya ne dersiniz? İlk başta garip gelen bu fikir dünya çapında yüzbinlerce oyuncunun kalbine girdi. Rocket League ile arabalarla futbol oynamanın ne kadarbeğlenceli olabileceğini görüyoruz.

• O değilde baya kolay kupa veriyor

Şaka bir yana fena değil eğlenceli. Ama aaa geleydi daha iyiydi.
  • Oyun 2008'de ps3'e özel olarak çıkış yapan "Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars" adlı oyunu yeni bir sürümü pc oyunu diye nitelendirmeniz komik olmuş. Her neyse sony son yıllarda popülerliği artan lig oyunlarındaki potansiyeli görmüş olmaliki psyonix ile böyle bir anlaşmayı gerçekleştirmiş ubisoft'da bu tarz multiplayer odaklı oyunlar geliştirmeye başladı rainbow6, for honor gibisinden bakalım neler olacak.
  • çok eğlenceli, beğendim oyunu.Günde 1 oyun atıp çıkayım diyorum bağlıyor kendine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski nesil oyunlara benziyor, tam grafikti, bugtu, gta lardan bıktığımz dönemde iyi oldu bu oyun.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oynadığım en iyi plus oyunu. Özellikle arkadaşlarla online arenada kapışmak çok keyifli.

• Bir ara world of tanks'a böyle bir mod koymuşlardı dünya kupasına özel olarak. Gerçekten eğlenceliydi. Oynamadan bakınca bu ne dedirtiyor yamalı bohça gibi ama meret oynatıyor işte kendini. Beni çeken yanı yolda gördüğün boş tenekeye hayasızca vurma hissinin verdiği dalga köpürtmesi :)

Not:Ne trolledim be arkadaş kendimden utandım

• İzlemesi çok keyifli... Bu hafta canlı yayını varda diğer yayıncı arkadaşlar yapıyor. BSC'nin çekirdek tayfası ile twitch yayını iyi giderdi...

• 1 maç daha diye diye saatlerce başından kalkamıyor insan
  • Son dönemde ilaç gibi geldi,şiddetle tavsiye
  • Son donemde plus a verilen en iyi oyum bu oldu hakikaten..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyun güzel beyler indirip oynayın ne kadar fazla kişi o kadar büyük zevk

• Eskiden revolt vardı ne oynardım şimdi bu oyunu satın aldım onun yerini tutmuyor ama güzel.

• PS3'teki sürümünün üzerine birçok şey getirmişler. Özellikle efektleri çok hoşuma gitti. Ara ara birkaç maç atıp iyi stres atılır. Arkadaşlarınızla oynarsanız sizi aylarca götürecek bir oyun. PC için de çıkması iyi olmuş. Herkes denemeli bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MDugur -- 14 Temmuz 2015; 20:55:52 >
  • kantırdaki soccerjam bu ya

• quote:

Orjinalden alıntı: infinity01

PS3'teki sürümünün üzerine birçok şey getirmişler. Özellikle efektleri çok hoşuma gitti. Ara ara birkaç maç atıp iyi stres atılır. Arkadaşlarınızla oynarsanız sizi aylarca götürecek bir oyun. PC için de çıkması iyi olmuş. Herkes denemeli bence.

editörlerde öyle dedi psn kütüphaneme ekledim bu arada oyun kac gb genel olarak soruyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: fpszoner

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: infinity01

PS3'teki sürümünün üzerine birçok şey getirmişler. Özellikle efektleri çok hoşuma gitti. Ara ara birkaç maç atıp iyi stres atılır. Arkadaşlarınızla oynarsanız sizi aylarca götürecek bir oyun. PC için de çıkması iyi olmuş. Herkes denemeli bence.</blockquote>

editörlerde öyle dedi psn kütüphaneme ekledim bu arada oyun kac gb genel olarak soruyorum

Pek bir şey değil. 2 GB gibi bir yer kaplıyor.

• Beraber oynamak varmı bilmem ama isteyen özelden yazsın buluruz bi şekilde
  • lütfen yardım 2. oyuncu hangi tuşa basınca oyuna dahil oluyoo pc de lütfeen yardımm
  • 6 gb beyler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.