Şimdi Ara

Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada... (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.332
Cevap
0
Favori
125.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15000 baza ulascakta ızmırın gobegınde hala bır degısıklık yok benım oturdugum bolgeyle hıc baglantısı olmayan bana en az 10 km uzaklıktan dusuk sınyaller gelıyor
  • cep limitsiz vodafone hattımdan dün arkadaşımı arayamıyorum arkadaşımın bulunduğu yer kadıköy korkunç bir ses gürültüsü var.aynı telsimdeki gibi.

daha sonra arkadaşım arkadaşının turkcell'inden beni turkcell hattımdan arayıp ancak konuşabiliyoruz.bu ara vodafone baya sorun çıkartıyor hala ses gürültüsü sorunu pek çözülememiş.
  • sivas suşehri ilçesi birçok köyde vodafone çekmiyor. 2008 eylülden beri defalarca mail gönderdim aradım. hep aynı cevaplar verildi. en kısa sürede giderilkecek çalışma devam ediyor. burada 20yi aşkın köyde çekmiyor.

• Istanbul Kartal yeni baz : Uskudar Caddesi
  • Sakaryada Vodafone Kapsama alanı berbat... 1. Katta kaç tane eve girdiysem cam kenarına geçmek zorunda kaldım... Avea bile daha iyiymiş o bölgede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aziz89

Sakaryada Vodafone Kapsama alanı berbat... 1. Katta kaç tane eve girdiysem cam kenarına geçmek zorunda kaldım... Avea bile daha iyiymiş o bölgede.

Tamam sen Avea hemen gec memnun kalirsin (Belki)
  • Yeni bazlar Moda-3 Moda-4 Moda-5 Soganlik-2

Bu formu unutmayalim
  • modaya naapmış vodafone yaw....halk tepkisi çok büyüktü modada aştılar demek ki.....
    soğanlık-2 tam olarak nerede çıkıyor?

quote:

Orijinalden alıntı: Asia Eagle

Yeni bazlar Moda-3 Moda-4 Moda-5 Soganlik-2

Bu formu unutmayalim
  • vodafone kaynarca bölgesinde de bir çalışma yaptı...E5 boyunda daha önce çıkmayan üst kaynarca 1 ve 2 bazları gözükmeye başladı...ayrıca E5 üstü gözdağı tarafında bina yanında bulunan baz istasyonu kaldırılarak biraz gerideki turkcellin bazı bulunan bina üzerine taşındı...

quote:

Orijinalden alıntı: RexWolker

quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican
    o bölgeden her gün işyerim dolayısıyla iki kez geçiyorum....E5 üzerinde vodafonenin kaynarca E5, biraz içeride kaynarca 2 , yolun devamında pendike doğru pendik gözdağ vericisi var....sen hangisinden sinyal alıyorsun.....kaynarca E5 isimli baz istasyonunda henüz 3G dönüşümü de yapılmadı...
    vodafone a verici ismini belirterek mail atın ilgileneceklerdir.

quote:

İstanbul Pendik AltKaynarca E5 Yanı, Ev içinde genelde sıfır yada bir çizgi çekiyor, konuşurken ses çok kesik kesik geliyor. Konuşmak için ya balkona yada camdan dışarıya sarkmam gerekiyor(Sarkınca Full Çekiyor :) ). Buda bariz beni Vodafone'dan soğutuyor ama diğeride 20tl açılış hortum ücreti alıyor :) iki arada bir deredeyim...

Kaynarca ve Kaynarca 2 ikisinide çekiyor, evin dışında yada camlara sıfır olduğumda bir basamak bile düştüğünü görmedim :)
    Vodafone kampanyalarından çok memnunum:) müşteri hizmetlerine bi mail atayım çekme sorunuyla ilgili. Geçen gün bir konu hakkında mail attım, bazılarının dediği gibi üstüme saldırmadılar gayet kibardılar.

• vodafone kaynarca bölgesinde de bir çalışma yaptı...E5 boyunda daha önce çıkmayan üst kaynarca 1 ve 2 bazları gözükmeye başladı...ayrıca E5 üstü gözdağı tarafında bina yanında bulunan baz istasyonu kaldırılarak biraz gerideki turkcellin bazı bulunan bina üzerine taşındı...

quote:

quote:

o bölgeden her gün işyerim dolayısıyla iki kez geçiyorum....E5 üzerinde vodafonenin kaynarca E5, biraz içeride kaynarca 2 , yolun devamında pendike doğru pendik gözdağ vericisi var....sen hangisinden sinyal alıyorsun.....kaynarca E5 isimli baz istasyonunda henüz 3G dönüşümü de yapılmadı...
    vodafone a verici ismini belirterek mail atın ilgileneceklerdir.

quote:

İstanbul Pendik AltKaynarca E5 Yanı, Ev içinde genelde sıfır yada bir çizgi çekiyor, konuşurken ses çok kesik kesik geliyor. Konuşmak için ya balkona yada camdan dışarıya sarkmam gerekiyor(Sarkınca Full Çekiyor :) ). Buda bariz beni Vodafone'dan soğutuyor ama diğeride 20tl açılış hortum ücreti alıyor :) iki arada bir deredeyim...

Kaynarca ve Kaynarca 2 ikisinide çekiyor, evin dışında yada camlara sıfır olduğumda bir basamak bile düştüğünü görmedim :)
    Vodafone kampanyalarından çok memnunum:) müşteri hizmetlerine bi mail atayım çekme sorunuyla ilgili. Geçen gün bir konu hakkında mail attım, bazılarının dediği gibi üstüme saldırmadılar gayet kibardılar.

• Sevimlican
    m.kemal carrefour'un tam karşında binanın bacaları 2 vf diğerlerini bilmiyorum.
    Şu an teknik ekip çatıda o binanın.
    Bizim mahalledeki bazları yazarmısın.
  • oraya yeni baz mı kuruyorlar yoksa varmıydı eskiden?

quote:

Orijinalden alıntı: Bico

Sevimlican
    m.kemal carrefour'un tam karşında binanın bacaları 2 vf diğerlerini bilmiyorum.
    Şu an teknik ekip çatıda o binanın.
    Bizim mahalledeki bazları yazarmısın.
  • benim merak ettiğim neden numaralandırıyorlar mesela kayseride fuzuli caddesi var büyük bir cadde değil fuzuli-1 fuzuli-2 ve fuzul-3 diye ayrı ayrı yapmışlar. Bunlar ayrı baz istasyonu mu acaba eğer öyleyse israf yahu küçücük caddeye tek istsyon yetmez mi koy bu diğer iki baz istasyonunu çekmeyen yerlere mesela sivas- gürün arası vodafone çok kötü çekmiyor düzgün.
  • Ankarada artık Vodafone la sorun yaşamıyorum. Gerçi Avea da düzeldi. Kısacası Ankara da 3 operatör de iyi durumda.
  • yoğun olan yerlerde bir istasyon yeterli olmuyor...bir baz istasyonu örneğin 100 kişiye aynı anda hizmet verebiliyorsa 101.kişi aynı anda arama yapmaya çalışınca şebeke meşgul alır...o sebeple yoğun olan yerlere birden fazla baz istasyonu koymak zorundalar....
    o sebeple en çok turkcellin bazı var demek en çok yeri turkcell kapsıyor anlamına gelmiyor....turkcellin abone sayısı fazla olduğu için baz istasyonu sayısı da fazla olmak zorunda.....

quote:

Orijinalden alıntı: karsiyorum

benim merak ettiğim neden numaralandırıyorlar mesela kayseride fuzuli caddesi var büyük bir cadde değil fuzuli-1 fuzuli-2 ve fuzul-3 diye ayrı ayrı yapmışlar. Bunlar ayrı baz istasyonu mu acaba eğer öyleyse israf yahu küçücük caddeye tek istsyon yetmez mi koy bu diğer iki baz istasyonunu çekmeyen yerlere mesela sivas- gürün arası vodafone çok kötü çekmiyor düzgün.

• İstanbul-ataşehir
    Kendi mahallemizdeki vericiler ( 5 ADET )

merdivenköy (eski)

(yeniler)
    örnek mahallesi
    yenisahra
    örnek
    örnek çarşı2

(sinyali ulaşan bazlar)
    dumlupınar
    gazhane
    sahrayıcedit

sevimlican sende bil son eklenenleri komşu :)
  • carreforun karşısında dediğin hangisi
    quote:

Orijinalden alıntı: Bico

İstanbul-ataşehir
    Kendi mahallemizdeki vericiler ( 5 ADET )

merdivenköy (eski)

(yeniler)
    örnek mahallesi
    yenisahra
    örnek
    örnek çarşı2

(sinyali ulaşan bazlar)
    dumlupınar
    gazhane
    sahrayıcedit

sevimlican sende bil son eklenenleri komşu :)
  • quote:

modaya naapmış vodafone yaw....halk tepkisi çok büyüktü modada aştılar demek ki.....
    soğanlık-2 tam olarak nerede çıkıyor?

quote:

Orijinalden alıntı: Asia Eagle

Yeni bazlar Moda-3 Moda-4 Moda-5 Soganlik-2

Bu formu unutmayalim

sevimlican Soganlik-2 bu sabah farkettim dun yoktu.Yakacik merkezden Ugurmumcu mah. giden yolu kapsamaya almislar Samandira yolu diye gecer burada sorun vardi fakat Soganlikla alakasi yok Ugurmumcu Mah. ile Yakacik arasinda cukur bolge vardi sinyal seviyesi 1' e iniyordu sorun tamamen kalkmis Ugurmumcu mah. full oldu.Istasyonun yerini tespit edemedim.Moda'da ise Dondurmaci Ali Usta'nin onundeki direge Moda burun diger ara sokaklar hep Tedas elektrik diregine montaj yaptilar cok iyi durumda su anda Moda.

Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada...

• quote:

Orijinalden alıntı: karsiyorum

benim merak ettiğim neden numaralandırıyorlar mesela kayseride fuzuli caddesi var büyük bir cadde değil fuzuli-1 fuzuli-2 ve fuzul-3 diye ayrı ayrı yapmışlar. Bunlar ayrı baz istasyonu mu acaba eğer öyleyse israf yahu küçücük caddeye tek istsyon yetmez mi koy bu diğer iki baz istasyonunu çekmeyen yerlere mesela sivas- gürün arası vodafone çok kötü çekmiyor düzgün.

Bazen kucucuk bolgeye 3-4 tane istasyon kurmak zorunda kaliyorlar cunku binalar ve kalin duvarlar cok etkliyor acik alin ova gibi yerlerde istasyonu kuruyor 15 km kapsiyor dedigim gibi cok sık binalar cok etkiliyor.
  • Asia Eagle ve sevimlican mesajınıza alıntı yaparak teşekkür etmek isterdim ama alıntı yap diyince izin verilmemiş veye üye değilsiniz diyor kusura bakmayın açıklamalarınız için teşekkür ederim. Koskoca onbaşı rütbem var ama alıntı yapamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.