Şimdi Ara

Dark Souls III (2016) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.538
Cevap
34
Favori
50.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada trailer'da kahramanımız hakkında söylenen ''unkindled'' kelimesi hakkında bazı teoriler var ama bu sefer sıradan bir ''undead'' olmadığımız kesin
  • Neden PC icin collectors edition yok ?
  • Ön siparişe açılmış steamde, 180 liracık...

2. oyunu 70 liraya almıştık ne güzel kutulu.3- 4 kişiye de aldırmıştım, şimdi bunu görünce baya bir soğudum ne yalan söyleyim. Tek gazla beklediğim oyun buydu, o da gereksiz uçuk fiyat politikasının kurbanı oldu...

http://store.steampowered.com/app/374320/
  • benimde tek beklediğim oyun buydu hatta steamde 90 tl hazırdı bile ama artık kinguinden alacam orda da 24 tl kupon var 90 tl ye falan getiririm
  • Artık G2play e veya Kinguin e başvuracağız onlarda en az 120 lira kuponsuz.
    180 den iyidir genede...
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Ön siparişe açılmış steamde, 180 liracık...

2. oyunu 70 liraya almıştık ne güzel kutulu.3- 4 kişiye de aldırmıştım, şimdi bunu görünce baya bir soğudum ne yalan söyleyim. Tek gazla beklediğim oyun buydu, o da gereksiz uçuk fiyat politikasının kurbanı oldu...

http://store.steampowered.com/app/374320/

Yapma ya yalnız bunu mu bekliyordun sahi başkan ? Bunu duymak pek acıklı oldu şimdi..
  • oyun fiyatları uçtu .. bu gidişle oyun çıkar çıkmaz almak hayal olacak bizim için
  • bobafett kullanıcısına yanıt
    2016 için iştahla beklediğim tek oyun buydu uzun zamandır. Benzeri yok sonuçta piyasada.
    Bir de diğer AAA firmalarının yolundan gidiyorlar bu sefer, daha oyun çıkmadan season pass ve DLC haberlerini gördükçe gözüm seğiriyor benim.
  • Bugün steamı açıp oyunun fiyatını görünce cidden üzüldüm. Ön siparişte almak istiyordum halbuki. 80-90 lira bir fiyat vardı aklımda.
  • Perseus4EveR kullanıcısına yanıt
    Aynen bende çok üzüldüm.2. oyun yanlış hatırlamıyorsam 70-80 civarlarıydı, hatta Aral'da 53 lira olması lazımdı ilk defa ordan oyun almıştım kutulu.Bunu da kesin Steam'den alırım diyordum son aldığım 1-2 oyunu da iade etmiştim hatta DS3 ve Season Passı pre-purchase yapmak için (Dragon's Dogma falan) .Harbiden yaptıkları iş değil, Ubishitlere alıştık 180-200 lira olmalarına.Arada Xcom, Doom gibi oyunlarda kaynıyordu.En azından DS serisine yapmasalardı şu fiyat politikasını cidden saçmalık.
  • G2A DA 130 falandı ben steamdeki fiyatı bekliyordum belki daha uygun olur diye ama malesef 180 liradan geldi kötü oldu.
  • 180 lira edecek bir oyun değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

180 lira edecek bir oyun değil.

Hiçbir oyun 180 lirayı hak etmiyor. Ne diyelim, Aral rulez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

180 lira edecek bir oyun değil.

Hiçbir oyun 180 lirayı hak etmiyor. Ne diyelim, Aral rulez...

Tabiki etmiyor... ama genede Bf4 Gta gibi uzun yıllar oynanacak oyunlara el mahkum veriyoruz. Dark Souls böyle değil ama 20 30 saat oynadıkdan sonra suratına bakılmaz bir daha.
  • ultralisan U kullanıcısına yanıt
    o açıdan bakılırsa gta 5'i en fazla 50 saat oynamışımdır, dark souls 2'yi 260 saat oynamışım ki az bile, 500+ saat oynayan dünya kadar insan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

o açıdan bakılırsa gta 5'i en fazla 50 saat oynamışımdır, dark souls 2'yi 260 saat oynamışım ki az bile, 500+ saat oynayan dünya kadar insan var.

Ben Gta'yı 300 saat kadar oynadım onlineda devamlı içerikler geliyor.

Dark Souls bir ölçü değil genel olarak son yıllarda single player oyunlar 7 8 saat anca oynanma süresi veriyor el insaf ben bu oyuna nasıl 200 lira vereyim.
    Hocam dark souls serilerinde oldukça keyifli bir pvp sistemi var haberiniz var değil mi ? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perseus4EveR -- 16 Şubat 2016; 14:23:23 >
    ben gta 5'e 50 tl verdim ama verdiğim paraya acıdım. dark souls oyunlarında sadece senaryo 50-60 saat götürür. daha bunun pvp'si var. ds 2'de oynadığım sürenin yarısı pvp'dir. oyunların pahalı olduğu gerçek ama genel bir pahalılık var, bunun dışında sadece senaryo modu olup 10 saatte biten bazı oyunların fiyatları da ortada senin de dediğin gibi.
  • ulan 180 lira nedir nasıl alacam ben bu oyunu şimdi
  • Perseus4EveR kullanıcısına yanıt
    Single player kısmı bitince onlara girecek pek dermanın kalmamıştı açıkcası

Birde ben genel olarak ''pvp'' olayını sevmem

Genelde mmo tarzında oyunlarda olduğu içinki ben mmo dvo oyunlardan nefret ederim.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.