Şimdi Ara

Dark Souls III (2016) [ANA KONU] (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.538
Cevap
34
Favori
50.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Gençler ben demon king i görmeden bayağı ilerledim ileride sıkıntı olur mu bu?Birde şu greatwood un kılıcını yaptım sınırlıymış boss silahları hata mı etmişim.

O adam opsiyonel boss kesmesende olur, ama bölgesinde iki tane undead bone shard var.
  • Dark souls hakkında sıfır deneyim ve sıfır bilgisi olarak balıklama oyuna atlayan şahsımın görüşleri:

1-Bu ne lan?
    Oğlum bu oyunu yapanların zoru ne ,yani hakikakten tırstım ! O karakterleri tasarlayan zihin kimdir ,kaç kişidir ,yoksa bir beyinden mi türemiştir ancak , iddia ediyorum , bu oyun atmosferinden karakterlerine kadar ızdırap.Psikopatlık,çaresizlik,ölüp ölüp dirilmek , kısaca hiç bulaşmamalıydım.

Çünkü kardeşim ,o karakterkeri ve atmosferi tasarlayan kişi/grup ya ruh hastası ya da normal kişiler gibi düşünmüyorlar , o ne yaratıcılık öyle , ancak tam bir sanat eseri çünkü adamlar ,yani tasarımcılar içimizdeki karanlık kalmış her yanı ortaya cıkarmıslar...
    doğamızda var biraz çünkü , bir düşünün : Cenneti tasarlayın dediğinizde ya da resmini çizin dediğinizde ortaya farklı farklı şeyler cıkabilir ,hepimizin cenneti farklıdır diğeriyle , sevdiğimiz şeyler farklı olabilir ve biraz da cennet yavandır ,dönüp dolaşıp keyif yapılacak bir kanepe hayalinde vücut bulur cennet oysa cehennemin dibi yoktur ve cehennem çizin dediğimizde yaratıcılığımız zirveye taşar , türlü türlü ızdıraplar ,zebaniler, yaratıklar ve bitmek bilmeyen acı ,yanış,yok olmak ve hep aynı çukurda uyanmak..Cehennem ,aman aman dillendirmeyelim !!!

Yahu arkadaşlar kısaca DS3'ün armosferi sarstı beni harbiden , kısaca sanat diye bakıyorum ben ,ancak sunu belirtmeliyim ki BU KESİNLİKLE BİR YETİŞKİN OYUNU ,etrafta kardeşleriniz ,ufaklıklar varsa göstermeyin bu oyunu ,görmesinler zira temiz ,berrak zihinler bu tür görüntler için çok bakir.

2- Kardeşim bu nasıl bir oyundur öyle? ilk 1 saat ,abartısız 15-20 kere öldüm lan!

Aaa ne güzel tek kılıçla öldürüyor diye ilerleyip durdum (ilk bölüm) sonra kale kapısı gibi bir yere geldim içeri bir girdim meydana ,ortada dizine çökmüş birinin göğsündeki kılıcı çıkardım ,heh işte orada 10 defa ölmüşümdür ..Tam dedim geberiyor ,enerjisini yarıladım adam bildiğin mısır patlağı gibi şekil değiştirdi!! e tabi bir hamlede yedi bitirdi beni ..

3- Kılıcım kırıldı ,Nasıl tamir edeceğim ya da nasıl yeni kılıc bulacagım bilmiyorum ?

4- Kısaca arkadaşlar acil bir rehber lazım,ya da 1.ds den mi baslamalıydım bilmiyorum , ancak oyun hakkında sunu söyleyebilirim.Oyun budur , baska bir sey oynanmaz zira öyle parkta yürümek gibi degıl bu sey , acık soyleyeyim baska bır oyunun yuzune bakmam zor. assasın creed vb aaa oyunlar şaka ,karıkatür gibi gelmekte gozume su an, tamam turlerı farklı ama kardesım bu oyundan sonra diğerleri pepe çizgi filmi gibi kalıyor...

sonuc , ben daha birinci bölümdeki ,magaradakı kertenkeleyi gecemedım , az ılerıdekı meydandaki lavuk da duruyor , hani biraz da tırstım acıkcası ,lan dusunuyorum kendı kendıme bu bır oyun , gözümden uyku akıyor saat gecenin 3'ü iş var güç var ,uykumu alıp gitmem lazım ,şimdi nasıl iş yapacagım ?? Dğer taraftan bu oyunu bagımlılık yapan sey su galiba ,

Lan sunu da deneyeyim belki oyle ölür diye aklın bır kenarında kalıyor habıre oyuna gırmek ıstıyorsun,ama yok oynayan olmeye doyamıyor bır turlu...

neyse ,gördüm ki gunumuz oyunları karıyer gıbı ,ciddi ciddi mesai harcamak lazım ,yani hayatta baska bır işin gucun olmayacak kafayı dıkkatı buna vereceksın ,sonra bır bakmıssın ,işsiz kalmıssın ,ya da sınıfta kalmıssın , neyse sizler mıktarını dozajını ayarlarsınız yanı gercek hayatımızdan calmasın hıcbırsey ama bu ne arkadas !!!

Acık soyleyeyım baska oyunlar kız oyunu gıbı kaldı . şimdi bu serının 1. veya 2.sini bulmak lazım...
    Bu arada kılıc kırılıyor hemen ,dıger ekıpmanlar da... Bu oyunu bıtırenı tespıt edıp madalya vermek lazım ,ciddiyim ,hatta toplanıp bir yerde yemek ısmarlamak lazım , teker teker anlatsın nasıl gectıgını ,olacak iş mi , habıre öl diye oyun mu yapılır!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendemail -- 4 Mayıs 2016; 3:17:06 >

• sendemail kullanıcısına yanıt
    3-)Kılıcını oyunun biraz ilerlediğinde tanışacağın Andre amcamız düzeltiyor.

Oyun ile ilgili tr rehber var mı bilmiyorum fakat varsa googleden bir araştır bulursun,onu dışında sorucağın birşeyler varsa yardımcı olmaya çalışırım.Gerçek anlamda sevdiysen,yorumlarından anladığım kadarıyla bayılmışsın seriye baştan başlamanı tavsiyee ederim diğer oyunlarıda çok güzledir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56D7221EF -- 4 Mayıs 2016; 2:02:36 >
  • 2 gün önce dancer ı 50 küsür denemede geçtim... O sinirle nameless king 3 dk tek denemede düzdüm..Şimdi şampiyon gundi ye kaymaya gidiyorum.
    1 ve 2 şimdilik düşünme oyun mekanikleri olarak 3 en iyisi, 3 ü oyna bitir beğenirsen 1-2 ye bulaş.
    oyuna Knight ile başla, en güçlü kılıç başta onda. kalkan kullanmaya ve daha önemlisi düşmanla dans etmeyi öğren,
    hamlelerinden kaçın boşluğunu bulunca birkere vur kaç. sabırsızlık adamı öldürür. Düşmanlarla tek tek savaş, tek tek üstüne çek,
    arkasına geçip backstab yapmayı öğren.

youtube den FIRTINA arkadaşın darksouls 3 rehberini izleyip takıldığın yerlerde bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

Valla bravo ancak çok calısman lazım bıraz yenısın , buraya bır göz athttps://www.youtube.com/watch?v=X6a9odk6b_c

Tabi ki çalışmam lazım ya amatör olduğumu inkar etmiyorum zaten yorum için saolun. Elimden geleni yapıyorum haftada 1 gün akademide çalabiliyorum onun dışında benim de üniversitem sınavlarım başka is güclerim var anca bu kadar oluyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayı düşünen arkadaşlara bilgi vermesi açısından ilk bakış değerlendirmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 4 Mayıs 2016; 15:49:02 >
  • whitemountain44 kullanıcısına yanıt
    He bu arada yanlış anlaşılmasın ben hiç bir şekilde yermedim ,aman ! Aksine helal olsun valla ne güzel kendine güvenin var , böyle böyle minik adımlarla başlar bir bakmışsın rahmaninof çalıyorsun...

Dilerim hiç bırakmazsın ,asla....

Kolay gelsin.

Neyse konuyu fazla mesgul etmeyeyim.
  • Arkadaşlar bilgilendirmeniz için teşekkür ederim .

Hakikaten başka oyun oynanmıyor DS3 ten sonra : )))

DS 1 veya 2 aynı tadı veriyor mu sizce (zorluk açısından )

Tesekkurler Arkadaslar.İyi forumlar.
  • seriye bu oyunla başlamayı düşünenler varsa önce ilk oyunu oynamaları daha iyi olur. ilk sebebi, 3. oyunda ilk oyuna dair birçok gönderme var. ilk oyunu oynamış biri daha çok zevk alır bu yüzden, yeri gelir şaşırır vs. diğer sebebi 3. oyunu oynadıktan sonra ilk oyunun dövüş mekaniği, animasyonları hantal ve yavan gelebilir. eski oyun sonuçta. bence yazık olur, ilk oyun serinin en iyi oyunu bence, gerek atmosferi, harita tasarımı, npc'lerin hikayeleri yönünden müthiş bir oyun.
    Zorluk olayı oyuncuya göre değişen bir durum diğer oyunlarıda zordur yani tatmin olursun fakat oynayan birine zor gelmiyor bir süre sonra oda biraz sinir bozucu bir durum,sen yeni başladığın için onlarıda seveceğini düşünoyrum.
  • dark souls 1 de oynasan 2 de oynasan oyun sana neredeyse hiç birşey öğretmiyor oyunda görev sistemi yok gibi bir şey harita bile yok yani daha ne olsun tamamen serbestsin yüreğin el veriyorsa istediğin adama çatabiliyorsun :D oyun süper de 2. oyun o kadar uzundu ki 3. oyunun sürekli tadı damağımda kalıyor 3. kez bitircem neredeyse campion gundry ve ondan önce ki şu konuşan bossumuz öldü bile sırada nameless king ve gweyn midir nedir o var ondan sonra asıl bosslara giderim gari :D
    Kardeşim japon kafası bu adamlar böcek yiyor ne bekliyorsun :D Bu arada dark souls a hoşgeldin. Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm ben senin için ember kullanmayı göze almışım...
  • Sorcerer olmak ne zormuş bu oyunda yav.
  • Ulan bu black knight ve silver knight düşmanlar ne kadar karizmatik öyle yav.
    Adamlar cidden şekil duruyor.
    Bir çok bostan da daha güçlüler ekmek kuran çarpsın.
    Zırhları da çok güzel. Lakin düşürmek için sağlam oyuncu olmak gerek.
    Tek vuruşta yere seriyorlar seni namısızlar
  • asıl archivess bölümünde kanatlı şişman şovalyeler var onlar baya zor ama ii soul veriyorlar :D
  • ng+ başlattım. way of white circlet ortada yok.? Kullanamıyorum 0 diyor.
  • Anor Londo üzücü görüntüler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 6 Mayıs 2016; 15:08:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Maxıs

Anor Londo üzücü görüntüler.

O eski halinden eser yok şimdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

1- Oyunun yönetmeni ve fikir babası Hidetaka Miyazaki. Aynı zamanda From Software'in de başkanı şu an. Oyunu Berserk isimli animeden ve Ico, Shadow of the Colossus'tan etkilenerek yaptığını biliyoruz. Eğer oynama şansınız olmadıysa PS2 emülatörü kurarak Shadow of the Colossus'u muhakkak oynamanızı tavsiye ederim. Oyun tarihinin en iyi ve farklı oyunlarından birisidir. İlk oyundaki atmosferin bundan çok daha boğucu ve kasvetli olduğunu düşünerek bu oyunda renk paletini artırmış. Eğer seriye başlamayı düşünüyorsanız ilk oyundan oynamanızı tavsiye ederim zira 3. oyundan başlamak ile ilk oyundan gelmek çok farklı deneyim olacaktır.

3- Oyunun en sevmediğim yönlerinden birisi bu. Silahlar maalesef bonfire'a oturunca kendi kendine tamir oluyor.

4-Dediğim gibi ilk oyundan başlamanız iyi olacaktır fakat PS3 sahibiyseniz Demon's Souls'dan başlamanızı tavsiye ederim. Serinin en zor oyunudur ve From Software'ın da tuhaf bir şekilde hala en sevdikleri oyunlarıdır. Bütün oyunlarında bir takım değişikliklere gitti firma ama dönüp dolaşıp yine de Demon's Souls'a geri geliyorlar.

Souls oyunlarının en stresli zamanı ilk kez oynanılan zamanıdır ama ilk oynanışta genelde pek bir şey anlayamazsınız. Yani bir çok şey kaçırmanız yüksek ihtimal. O yüzden ikinci ve üçüncü kez oynamak çok daha keyifli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xcosworthx -- 7 Mayıs 2016; 9:04:04 >

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.