Şimdi Ara

Dosya Konusu - Grand Theft Auto V Performans Testi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GTA V'in PC çıkışı ile birlikte ayrıntı bir FPS testi yaparak bilgisayarlarınızda nasıl çalışacağını gösteriyoruz. Elinizdeki oyunlarda aldığınız FPS değerleriyle bu videoya bakarak Grand Theft Auto 5'in nasıl çalışacağını görebilirsiniz. Beş farklı PC'de GTA V'in performansı ve aynı sistemlerde diğer oyunlarla karşılaştırması sadece BSC'de!

• video yok diyor

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • :D

• Çok güzel olmuz. Ellinize sağlık.

• medium akar o zaman :D
    Helal olsun böyle bir video.

• Hizli inceleme olmus, tesekkurler.

• teşekkürler.

• En çok beklediğim modlar

GTA KURTLAR VADİSİ
    GTA İSTANBUL CİTY
    GTA TURKEY MOD
    SARI TOFAŞ TAKSİ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çatır çatır oynatacağı aşikar olan sistemler yerine kafasında en çok soru işareti olan GT 740M, 750M GTX 765M vb ekran kartlarını kullanan kişilerin merakını giderseniz daha faydalı olur. Bunlar ülkemizde en çok satılan laptoplardaki ekran kartları. Ha en sona ayıp olmasın diye GTX 460M koymuşsunuz sağolun :)

• Arkadaşlar benim bir sorunum vardı. Oyunu steamden aldım işte yükledi falan açtım bugün. Yalnız çözünürlükte bir sorun var sanırım anlamadım neden böyle oluyor bir de acemiyim biraz. :/ Sorunum şu; normalde harita, yazılar falan ile monitörün kenarı arasında 1-2 cm uzaklık oluyor ama bende harita da çıkan yazılar da monitörün kenarları ile bitişik 1440*900 max çözünürlülüğüm. Yapıyorum lakin hala aynı diğer tüm çözünürlülükleri de denedim lakin değişen bir şey yok. Amd nin son driverini da kurdum. Düzelme yok :( en olmadı oyunun yedeğini alıyorum pc ye format atıp önceki driverla falan deneyeceğim. Bilgisi olan var ise yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar!

• Şahsen çok teşekkür ederim emeğiniz için. Sistem toplayacağım. Şu kısacık video o kadar verimli ve mantıklı olmuş ki aklımda soru kalmadı. Gtx 760 ya da r9 280 kesinlikle yeterli. 700 TL'nin üstüne hem gpu hem cpu için çıkmaya gerek yok.
  • süpper
  • Öncelikle video çok güzel olmuş emeğine sağlık abi yalnız dikkatimi Gta IV ve GtaV arasındaki fark 4 de alamadımız fps aynı kartla 5 de daha fazlasını alıyoruz :)

• 1080P 60fps akar. gtx770 4gb oc i5 3570k 16gb gskill ddr3 2133mhz ;)

• konsollar rahat hem 2 yıl öncesinden oynayıp hem de çalışır mı çalışmaz mı derdi yok.

• Optimize çok iyi .

• Hangi programla ölçtünüz onu söyleseydiniz keşke.
  • zaten bu oyun fazla abartıldı beyler. dx10 ve kaç senelik eski grafik motorunu kullanıyor bu oyun. titan x isteyecek hali yokya eski ekran kartları olanlar hd3870 gibi onlar bile açar bu oyunu.

• Siz herkesin bilgisayarında 8GB ram olduğunu düşünerek bu testi yapmışsınız ama çoğu kişide 4 GB ram var.Yine akıllarda ki soru işaretlerini kaldıramadınız.

• Arkadaşlar oyunu alıp indirdim steama yüklendi. Oyna diyorum GTA 5 oyna ve Play GTA Online seçenekleri çıkıyor. Herhangi birine tıklıyorum oyunu hiçbir şekilde açmıyor neden yapar?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.