Şimdi Ara

Dosya Konusu - Grand Theft Auto V Performans Testi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 4K TV'mizi aldık duruyor. Şimdilik dizüstümdeki görüntüyü 1080p olarak oraya aktarıyorum.4K destekleyen ekran kartlı bir masaüstü PC de aldık mı, değmeyin keyfime. Tabi ödemeler var, sene sonundan önce imkansız.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • beyler oyunda optimizasyon şu şekil ekran kartınız orta seviye ise bile oyun kartı kastırmıor çünkü yukarda bar çubuğunda gta 4 deki gibi kartın yaklaşık toplam belleği yazıor ve o sınırı geçemiosunuz ayarları o bar çıbuğuna göre ayarlıyosunuz buda rockstarın bi piyasa takdiğidr kanımca
  • İntel i3-4150
    4 Gb 1600 mhz Ddr3
    Nvidia Gt 720 2 GB

Arkadaslar bu sistemde gta v i low da kac fps oynayabilirim lutfen cevap alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah 660m ah 20 fps minimum :( artik ps4 almanin zamani geldi
  • ya oyunu play store dan alan varmı. ben indiremedim kaç gündür. oyunu pc'ye indiren varmı bari onu sorayım. key anahtarını rockstar'a tanıttım download çıkıyor fakat bir türlü indirmiyor.

• Keşke sadece GTA 5'i test etseydiniz farklı sistemlerde. Bu ne böyle ya, başka oyunların performansını zaten biliyoruz çıkalı yıllar olmuş oyunlar ama bu yapılan test videosu biraz ablak geldi bana!

• 6.07 den itibaren çalan parça nedir bilen var mı?

• arkadaşlar macera aramaya gerek yok iyi bir sisteminiz yoksa adam akıllı oynayamazsınız 2500 lira ya pc almak yerine 1500 lira ya PS4 aln 1080p 60 fps paşa gibi oynayın...paranız da cebinize kalsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Şehir içi çok iyi optimize edilirken şehrin dışındaki çöllük alanlarda büyük fps düşüşleri var bunlarıda göz önünde bulundurmalıydınız. /Gtx 980

Mantıken çöllük alanların daha yüksek olması lazım...Nasıl oluyor çölden bahsediyoruz bitkiden hayvandan başka bir şey yok...Şehir ise insan,araba,Hayvan,uçak falan birçok şey var..Ben ps4 ten oynadığımdan dolayı sorun yok ama dediğin saçma geliyor...Bu gidişlede pc de zor oynarım...
  • vay be kaç yıllık gta 4 hala kasıyor :D

• Keşke gtx 960-gtx 770-r9 280(x'siz olan) testleri de olsa. Ayrıca r9 280x'in very high'da Witcher 3'de 70 fps verdiğine emin misiniz? Demoda mı test ettiniz yoksa tahmin mi? r9 280x almayı düşünüyorum ama youtube'da bazı oyunlarda çok az gtx 960'ın bile gerisinde. Sizin testinizde ise en iyi f/p r9 280x'e ait.
    Lütfen cevap verin. Teşekkürler.
  • Asus x540lj 4gb 1gb ram gt 920m kaldirirmi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.