Şimdi Ara

****FORD KA SAHİPLERİ Bİ FAN CLUB OLUSTURALIMMI?**** (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
3
Favori
80.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yakında aranıza altın sarısı bır ka sahıbı olarak katılıyorum ınsallah
    benım ustumde yazmıs olan arkadasın da mesajını gorunce cok sevındım ınanın:)
    ben de alayım da hemen kuralım fun club ı:)
    ya bu arabayı ya cok sevıyor ınsanlar ya da nefret edıyorlar
    umarım bıze antı bır clup kurulmaz
    ka dan nefret edenler dernegı fılan gıbı:)
  • troubleee yok be kardeşim kurulmaz öyle bişey. ka'cıların aslında böyle focus'cular gibi çok olmasını istemiyorum. focus kullanan 100.000 kişi varsa ka kullanan 1.000 kişi var. bu da arabayı biraz özel hissetiriyor. o yüzden yolda tek tük ford ka gördüğüm zaman selamlaşırım ve bu beni mutlu eder. yanılıyormuyum arkadaşlar??
  • grafık tasarımla ılgılenen arkadaslar fılan varsa amblem yapabılırız.
    sonra bunu bastırıp arabalarımıza yapıstırmamız bıle bı gırısım.
    sonra sıteden (yanı sıte kurulduktan sonra) bulusma noktası ve zamanı belırlenıp wos wos cuların yaptıgı gıbı ege akdenız turu yapabılırız..bence muthıs olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi troubleee -- 15 Temmuz 2007; 14:04:00 >
  • klasik ama mükemmel bir fikir troublee. :) kesinlikle yapmalıyız. nerden bulabiliriz grafikçi?
  • sitedekiler huuuu.duyun sesimizi..
    ford ka fun clup grafık tasarımı ıstıyoruz..
    ben de başka yerden bulmaya ve yapırmaya çalışacağım..
    bı arkadas var aklımda..
    sızler de bakarsanız iyi olur..
  • ok araştırmaya başladım bile...
  • TROUBLEEE ;
    sari renk ford ka mi aliosun ? benim nie haberim yok bundan :))))))))))))
    arkadaslar bu arada bende ford ka mi aldim sonunda ates kirmizisi 99 model klimali. harika bir duyguymus bir ford ka sahibi olmak :) bu arada inanilmaz dikkat cekior :)
  • bu arada arkadaslar, bi problemim war; arabanin kendi teybi oldugundan, cd olayi sifir !!!! :( sonradan mp3 ya da cd player taktirabilir miyim orjinalinde fazla oynama yapmadan ? olursa eger fiyatlari ne civarda olur tahmini ??

byeee
  • tabi taktırabilirsin hemde orjinali bozmadan. zaten onun cd yeri var oraya takıcaklar. ama sana bi 200-300lira arası bir ücrete patlar gibime geliyor. çünkü ford ka servisi çok ipne piyasada bu arabadan az olduğu için sürekli kazıklamaya çalışıyolar. uyduruk bi teypçiye götürmeye kalkma sakın. arabaya teyp takıyım derken debriyaj balatasını söker.
  • sevgili complated cığım
    ben arabayı daha teslım alamadım
    alınca ve ruhsatta adım yazınca yanı olay kesınlesınce ılk ısım sana haber vermek olacaktı
    yoksa...
    aşkol haber vermemek olur mu
    cıvcıv sarı dııl altın sarı
    du bakam elıme gecsın ben burada da bıldırırırm
  • teyp ısı ıcın de nıe baska bı teyp taktırmak ıstıosun kı
    mp3 playerları kasetle teybe baglayan aparatlar var bılıosun
    ondan kullansana
    hıc 300 ytl fılan harcamana gerek yok kanımca
    o aparatlar 10 ytl bısey
    mp3 playerını bagla hallet ısını..
    yıne de sen bılırsın ben cd den dınlemek ıstıyorum dersen o ayrı
  • amanınnnn bu arada onbaşı olmusum eysttt:)
  • troubleee; hadi bakalim hemen al buraya gel :)
    bu arada su teyb olayi mevzusu; bi arkadasimda senin sozunu ettigin tarzda aparat war hatta dusunmedim de diil ama ama o kablo goruntusu pek hosuma gitmedi acikcasi.
  • ugurcan06 : werdiin bilgiler icin tskler.. hemen arastircam :)
    bu arada aramiza hosgeldin ;)
  • complated ben yeni değilim aslında burda sürekli forumu takip ediyorum ama mesaj yazmıyodum. profilime bakarsan "Katılım zamanı: 27 Mayıs 2005", ama yine de hoşbulduk :)) bu arada şu aparat olayından haberim yoktu. mp3 player takılıp dinlenebiliyosa süper. bende onu bi araştırıyım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcan06 -- 18 Temmuz 2007; 23:12:01 >
  • selam
    bu foruma Ford Ka sayesinde uye oldum.daha yeni yeni bu araba ile arastirma yapiyorum.arabanin 60 bg ligi de var 75 bg ligi de.hangi motorun su an sehir icinde ve sehir disinda ne kadar yaktigini yazan bi arkadas olursa sevinirim.bu arada mp3 ya da baska bisey dinlemek icin kaset aparatini bosverin ses kaybi cok oluyor(bende var ordan biliyorum).bi arkadas bunu kullaniyor ses kalitesi super.

http://urun.gittigidiyor.com/FM-TRANSMITTER-KUMANDALI-SD-MMC-USB-EKRANLI_W0QQidZZ5394659

bu da ayni isi yapiyor hemde daha ucuz.

http://urun.gittigidiyor.com/12-V-200-KANAL-FM-TRANSMITTER_W0QQidZZ5407221

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrnr -- 20 Temmuz 2007; 23:11:02 >

• mrnr
    ürünleri inceledim
    ilki çok hoş bişey
    karttan ve usb den de parçaları okuma işi
    ama ikincisi sadece fm fonksıyonuna sahıp zannedersem
    anlaamadım pek
    aynı ısı goruyor demıssın ama
    benım edıgım kaset kısmına takılan aparat iş goruyor evet ama dedıgın gıbı oluyordur belkı ses kaybı
    ben farketmedım
    bı de pıl bıtınce ısın bıtıo
    o yuzden ılk urun cok hoc cakmak gırısınden olması
    normalde saılan bır urun degıl mı acaba??
  • evet millet
    sonunda ben de bi ford ka sahibiyim.
    açık yeşil 2001 model şirin bir ka m var artık
    ama bi de tam olarak kullanabilsem:)
    neyse bahsedilen transmister dan da aldım
    1 gb kendınden hafızalı cok kullanıslı (ekranda sarkı adı yazmıyor ama ben bunun olumsuz bır ozellık oldugunu dusunmuyorum.zıra yolda ekrana bakmayacagız hangı parca calıyor dıye.ve de koydugumuz albumlerı veya sarkıları bılıyoruz sonucta) transmıster ı 45 ytl ye aldım dogubanktan
    umarım daha ucuzunu almıs olan yoktur..
    sıddetle tavsıye edıyorum o tur bır parcayı..saygı ile...
  • arkadaslar, yaz bitmeden ford ka larimizla bi toplansak ya hava atalim
  • Selam,

Değerli dostlar...Benim 2000 model KA'(yar)ım var. (Bu arada FORD KA'ya FORD KA'yar diyorum.Hem sevgili,"yar" manasında hem de "kay-mak" fiilinin kökü...)

Neyse, bir uzun yolculuk sonrasında su hortumu delinmiş ve ben fark etmediğimden hararet sonucu su kaynatması ve sonrasında direk tamirciye marş marş...

Yapılan muayenede "motor gitmiş" dedi,sayın uzmanımız...Söktüler motoru.Bir parça listesi çıkardılar ki,30 adet...Tanıdık bir parçacıdan,orijinal olmayan ama yerli de olmayan,avrupa menşeli parçalar için fiat aldım...Bin ytl.tuttu....Parçacım,orijinal parçada ısrar edilirse parçaların tamamını tek tek bulmamın olanaksız olduğunu söyledi.Böyle yapılacağına motor al daha iyi dedi.Motor da 4-5 bin ytl, imiş,onun söylediğine göre.Şimdi ne yapacağımı kara kara düşünüyorum.Bu konuda bir fikri olan arkadaşımız varsa,fikrini benimle paylaşırsa sevinirim.Acaba direnip bulabildiğim kadarıyla hurdacıdan,murdacıdan orijinal parça mı arayayım ? Yoksa, parçacımın tavsiye ettiği parçaları mı kullanayım ? Yoksa komple motor alma,araştırma yoluna mı gideyim ? Yahut sizin önereceğiniz başka alternatif var mı? Öte yandan,orijinal parçaları bulabilmem konusunda yardımcı olacak arkadaşlar var mı ?Ne dersiniz ?

Selam ile...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.