Şimdi Ara

****FORD KA SAHİPLERİ Bİ FAN CLUB OLUSTURALIMMI?**** (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
3
Favori
80.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaslar.. yeni uye oldum buraya.. uye olmamin da tek sebebi FORD KA oldu[simage][/simage] burada yazdiklariniz gercekten cok ilgimi cekti. FORD KA hakkinda bi cok sey ogrendim. bu arada bende bu araci almayi dusunuyorum. bugun netlesecek! umarim yakinda bende bir FORD KA sahibi olabilirm. su anda bir tane buldum. 98 model ve fiyati 8000 ytl ama arka fari kirik :( kazasinin olmadigini soyledi ama ben yine de kontrol ettiricem. kontrol sirasinda, daha nelere dikkat etmem gerektigini bana soylerseniz cok memnun olurum. bu arada direksiyonu hosuma gitmedi sungerimsi, we asinmis bi halde..direksiyonda nasil bir yenileme yapilabilir ?

by
  • cewabin icin tesekkurler.. seni msn listeme ekledim, kabul edersen satis detaylari ordan gorusebiliriz.

bye
  • arkadaşlar maalesef 2 gün önce alkollü bir vatandaşımız düz yolda gelip benim sağ kapıya çarptı.Hatta marşpiyeli bile hafif yamultmuş,kaskom var rapor da tutturdum eleman ödeyecek yada kasko parasını ondan alıcak.Ben diyorum ki kaskoyu deldirmeden yaptırsam ve seneyede kaskodan hasarslık indirimi alsam diye dşündüm,çünkü hesapladıklarına göre araç 2002 den beri kaskolu ve hiç kaza ihbarı yapılmamış dolayısıyla seneye kasko primi 350 ytl tutacak sadece,kapının değişmesi gerekiyorsa mecburen kaskoya bildirecem ama eğer değişim gerekmiyorsa çok iyi bir usta arıyorum.Bursaya gitmeyi düündüm bu yüzden bursa da tanıdığınız bldiğiniz çok iyi bir kaportacı ustası varmı?boya filan zate iyi yaparlar diyorum ama kapının çok iyi yapılması gerekiyor.
  • eeee arkadaşlar ne oldu fan club olayı..destek bizden size varwww.fordturkiye.com olarak ayrıca eşime almak için bu aralar temiz bir ka arıyorum üzerinde ufak tefek oynamalar yapıcam..
  • selam yeniden..arkadaslar bende su siralar deli gibi Ford Ka ariorum. uzerinde durdugum we olmasini cok istedigim bi Ford ne yazik ki bugun satilmis izmirde :'(
    yarin izmire gitmeyi dusunuyorum, istedigimi bulabilir miyim bilmiorum satilik ilanlarindan bakabildigim kadarina baktim. Denizliye 3-4 saat uzaklikta bildiginiz satilik ilani warsa, bana bildiriseniz cok sewinirim.
    bu arada 8000 ytl yi gecmemesi gerekiyor we mumkunse Klimali.
    cok sey mi istedim :))
  • yaklis ; mail adresini messenger adresime ekledim fakat online olmuyorsun galiba pek.
    hangi sehirdesin ve arabani kaca satmayi dusunuyorsun ?

bu arada arkadaslar, dun denizlide bi tane temiz ford ka buldum ve sanayiye goturdum baktirmak icin..
    hersey iyi fakat motorunun yarisindan fazlasinin gittigini, motorun üfürme yaptigini, yag kontrolleri v.s duzenli yapilmazsa hararet yapip motoru yakabilir dedi. bugune dek ondan daha temizini bulamadim tek sorun Motor. eger sifirdan motora bakim, tamir v.s yaptirmam gerekirse, bana ne kadara mal olur, bi bilginiz var mi?
  • complated bır suru var ya ızmır de fılan
    sen kac aralıgında bısey dusunuosun kı
  • ki bi de motorunda sorun olmaz pek ka ların
    sen gıtmıs en sorunlusunu bulmussun
    bıırsın belkı ford ların motorlarının saglamlıgını
    250 bın e kadar masallahtır dıyo herkes..ben onların yalancısıyım valla
  • pardon..yukarda ne kadarlık bırsey ıstedıgını yazmıssın aslında.şimdi gordum pardon ...
  • troubleee; ben 1 aydir arastiriorum ve izmire kadar gittim defalarca ama duzgun bi arac bulamadim, bulduklarim da ben gidene kadar satildi hep sansima. calistiim icin her an gidemiorum izmire cunku.
    ayrica bulduklarimin hemen hemen hepsinin km si 145 000 den asagi diil.
    denizlide ne yazik ki toplasak 6 tane ford ka yoktur herhalde ya da ben hic gormedim. bulduklarimin icinde en temizi oydu o da ne yazik ki motordan yana bitmis. acikcasi bence motor en onemlisi dolayisiyla bile bile onu almak istemiorum. en az 2000-3000 ytl masraf cikar sanirim.
  • biliyo musun bundan yaklasık 2 ya da 1 ay once 5.800 e ka kacırdım denızlı de
    hem de hıc bır eksıgı yoktu
    klımalı ve km sı de dusuktu
    ıstanbul dan geleceklerdı almaya
    ben tekrar aradım onlar gelmedı bız de kendı tanıdıklarımıza sattık dedı
    bı gun ıcınde oluo bunnar
    su an aynı galerı de kırmızı ıle grı karısık bı arac var onu da grmussundur
    8500 ama o
    km sı de 50 bın yazıo ama orjınal mı bılmıyorum
    ona da bak ıstersen
    http://www.araba.com/636599.html
    mesut galerı -denızlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi troubleee -- 7 Haziran 2007; 16:30:27 >
  • troubleee mesut galeriye gittim ben dun, ve kesinlikle resimlerde goruldugu gibi diil !! modifiye olmasina bisi demiorum (gerci sewmiorum da) ama ben hayatimda bu kadar rezalet kullanilmis bir arac gormedim.

1. dis boyasi oldugu gibi boya ( cok kotu bir isciligi war)
    2. ici rezalet; hem ck pis hemde koltuklar yirtilmis
    4. arabayi hadi bi calistiralim dedik, ek egzos taktirmis.

anlayacagin kesinlikle adam olmicak bi araba, rezalet ötesi!
    calistirmamizla kapatmamis bir oldu ve hemen ordan ayrildim :-(
    resmler cok yaniltiyor bunuda anlamis oldum ayrica.
    8500 e kadar cikti benim limit bu arada :-)
    neyse beklicem artik. ama umarim yakin zamanlarda burdan bulabilirm, bulamazsam da hoooop izmire yeniden.
  • benım ust satırlarda e maılım var eklersen daha kolay ıletısım kurabılırız.
    ben de su aralar buyuk bı arayıstayım cunku
    baglantı kuralım
    ızmır de bı tane var su ara yıne
    bugun konustum hatta
    99 model 9500 bayan arabası.yenı dogum yapmıs kadın ogretmenmıs fılan
    plasık tampon dıye ıstemedım ben
    para hazır kafama gore araba yok...
  • Troubleee; az once ekledim seni.
  • selam arkadaşlar 98 klimalı 1.3 KA aracım var.3 yıldır kullanıyorum. km'de en az 200bin yakıyor ve artık benzin masrafından bıktım. LPG taktırmayı düşünüyorum. Bilgisi olan var mı? Ankara'da bu işlerden anlayan var mı?
  • 200 bın bu devırde cok sayılıyor mu kı??
  • arkadaşlar benim sizden bir isteğim olacak Ford Ka ilk çıktığı zamanlardaki reklam filminin videosunu arıyorum hani Queen'nin show must go on parçasını çaldığı reklam elinde olan yada bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charles -- 16 Haziran 2007; 23:36:07 >
  • Değerli dostlar, daha önce de yazmıştım;ama Ford Ka ustaları hakkında. Ankara'daki tamircilerden bahsedilmiş.Bu da güzel;ama ben İstanbul'dayım.İstanbul'daki KA tamircilerini bilenler,tavsiye ettikleri usatlar varsa bildirirlerse sevinirim...teşekkürler...
  • ALLAAAHIIMMMMMMM FORD KA SEVERLERR!!!!! BEN AŞIĞIM KA'YAA KIZ ARKADAŞIMI BİLE BU KADAR SEVMİYORUM YAA MÜKEMMELL BİR ARABAA SİZİN GİBİ KAFA DENGİ FORD KA'CILAR BULDUĞUM İÇİN ÇOK ŞANSLIYIM 2 SENEDİR KULLANIYORUM VE BUNUN KADAR KULLANIŞLI, İÇ HACMİ GENİŞ, AZ YAKAN VE SPORTİF BİR ARABA DAHA TANIMAM ÜSTÜNE. HEMEN FAN CLUB KURUYORUZ ARKADAŞLAR GECİKTİK BİLE!! MSN'İMİ VERİYORUM KA HAKKINDA GÖRÜŞLERİMİZİ PAYLAŞALIM BURDAN ULAŞIN BANA; michael___scofield@hotmail.com (arada 3 altçizgi var kopyala yapıştır yapın bence :))
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.