Şimdi Ara

Arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tum foruma selamlar arkadaslar bizim okulda okuyan yardima muhtac ogrencilerden birisi icin bir sosyal sorumluluk projesi icin bir kampanya baslattik ve sponsor bulduk yapilan her oylama icin 1 tl kazaniyor arkadasimiz tek yapmaniz gerekenhttp://odul.watsons.com.tr/oyver bu linke tiklamak ve twitter veya facebook ile login yaptiktan sonra yilin en iyi vucut bakim urunu kategorisinde eda taspinar at kili fircasina oy vermek sonrasinda da ekte gosterdigim sekilde 2 adet ss almak ve benim numarama gondermek ugrasacak olan arkadaslara cok tesekkur ederim

Not herhangi bir sekilde virus vb yoktur bizzat kendim yaptim ssleri aldiktan sonra istediginizi yapabilirsiniz

Numaram 0536 274 70 77
     Arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var Arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var

• arkadaslar ssler bu sekilde olmali numarama attiginizda arkadasimiz 1 tl kazanmis olacaktir biz de ogrenciyiz ve maddi durumumuz o kadar da iyi degil ancak birlikten kuvvet dogar iyi niyetli insanlara tesekkur ederim iyi aksamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noel Babanın Oğlu

Yıl olmuş 2010 halaaa

hocam neden baltaliyorsunuz isletme klubumuzun buldugu sponsor ve odemeler 5 dakika icerisinde yapiliyor
  • up
  • Yıl olmuş 2010 halaaa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.