Şimdi Ara

YAHOO-MYNET-GMAİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR AZ KALDI YİYECEM Bİ ÇAREEEE.. BU ADRESLERİN MAİL SAYFALARINI AÇAMIYORUM .İŞİN ASLI MAİLLERİME GİREMİYORUM .

Bağlantı zaman aşımına uğradı

login.yahoo.com sunucusu çok geç cevap veriyor.

DİE BİŞEY YAZIYOR... ..YARDIM AEDİN

• güncelleme
  • sadece mail sitelerine girerken mi bu sorun oluyor?
  • sanırım dış hatlardan kaynaklanan bir soru yaşıyorsun bağlı olduğun port la alakalı bir problem olabilir yani bilgisayarında bir sorun olmayabilir ki zaten buyuk ihtimalle bu sayfalar hariç başka sayfalara rahatca girebiliyosundur. eger adsl kullaanıcısıysan 4440375 arayarak hattını kontrol ettir. onun oncesinde sitelere komut sisteminden ping atmayı dene. kolay gelsin.
  • arkadaşlar çok teşekkür ederim yaklaşık bir haftadır uğraşıyorum buldum .problem sygte firewall.bunu kullanıyordum.ama bir haftadır kapalı idi kullanmıyordum artık herşeyi düşündüm.bugün açtım gaha sonra artık hepsine giriyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: technician

sanırım dış hatlardan kaynaklanan bir soru yaşıyorsun bağlı olduğun port la alakalı bir problem olabilir yani bilgisayarında bir sorun olmayabilir ki zaten buyuk ihtimalle bu sayfalar hariç başka sayfalara rahatca girebiliyosundur. eger adsl kullaanıcısıysan 4440375 arayarak hattını kontrol ettir. onun oncesinde sitelere komut sisteminden ping atmayı dene. kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.