Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.485
Cevap
61
Favori
381.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serhatsoylu kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim. Ben de cok ayrintili deneyemedim. Ama bi kez oylesine bi bakabildim. Onda da komut verdi. Kendisi cevirmedi. Satis temsilcisi de direksiyonu kendi kendine cevirmedigini soylemisti

• gunaydinfn kullanıcısına yanıt
    Tekrardan hayırlı olsun, güle güle arkadaşım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gunaydinfn

herkese merhaba. ben de geçen hafta astroid gri cosmo+park&go paketli 2015 insignia ile aranıza katıldım. henüz 400 km oldu. ben de kullandıkça bu platformdan paylaşımlarda bulunmaya almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıcam. kauçuk paspas kullanan var mı? ne marka kullanıyorsunuz? halı paspaslar çok kirlenmeye başladı.

Hayirli olsun ..gule gule binin araciniza....
    103 bin tl ye aldim demişsiniz,bu fiyatatrafik sigortası ve ek garanti dahilmi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • taylor1956 T kullanıcısına yanıt
    tesekkurler. Hayir onlar dahil degil fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunaydinfn -- 24 Şubat 2016; 14:17:48 >
  • Merhaba..! Bende 1.6 cdti otomatik, cosmo , sunroof, flexi, çevregörüş2, bose, ergonomik perforje bej baldır destekli deri koltuklar ve 19' jantlı araç sahibiyim, öncelikle daha sessiz bir dizel motor ben kullanmadım , (alt komşumda b8 passat var denedim) buna premium bmw 3 audi a4 te dahil, yol sesi motor sesi izalasyonu çok iyi, şanzıman hiçte öyle cansız değil ben konfor açısından dsg ile pek fark göremedim son derece sarsıntısız, enson hız olarak 210'u gördüm, daha gidemedim bilemiyorum. Diğer bahsi geçen araçları 19' jantla deneyin öyle karar verin, hem yakıt hem konfor olarak, yol tutuş bence sınıfının en iddialısı diyebilirim, fiyatı en makul, fonksiyonellik ve teknoloji bence Gayet iyi ,
    Eksileri, kasa değişecek, iç mekan özellikle arka taraf küçük, bagaj kapağından dolayı zorlanılıyor, sunroof , panaromik olmalı, ağırlık
    OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DEOPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DEOPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Iyi aksamlar. Bu projeksiyon ozelligini androidde kullanabiliyor muyuz ya da ileride kullanabilecek miyiz? Iphone u kullandiklari bi video gordum. Bikac menu vardi sadece.mesela navigasyon yoktu. Bilgisi olan var mi?
  • Şu an için desteklenmiyor ama gelecek düzenleme ile kullanılabilecek, ios taki harita fonskiyonu apple kaynaklı, dünyada 4 ülkede henüz çalışmıyor ama ben yazıştım önümüzdeki dönemde o da yazılımla çalışacak

• Sedat8266 S kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim. Zaman zaman tecrubelerinizden faydalanmak isteriz:)

• gb0004 G kullanıcısına yanıt
    AFL güncellemesini yaptırdıysanız, merakla yorumlarınızı bekliyorum.

• gunaydinfn kullanıcısına yanıt
    Gm firması teypleri için android yükseltmesini birkaç gün önce yayınladı, Türkiye'deki servislerede yakında gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtagucu

Gm firması teypleri için android yükseltmesini birkaç gün önce yayınladı, Türkiye'deki servislerede yakında gelir.

Android yükseltmesi mevcut müzik sistemine yapilasada internet için donanim olmadigi için ,navigasyon içinde gps ve anteni olmadigi için kullanilacagini sanmiyorum...yeni araçlarda donanimiyla gelen android yazilim mükemmel olur ana diyecek birsey olmaz zaten...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taylor1956

Android yükseltmesi mevcut müzik sistemine yapilasada internet için donanim olmadigi için ,navigasyon içinde gps ve anteni olmadigi için kullanilacagini sanmiyorum...yeni araçlarda donanimiyla gelen android yazilim mükemmel olur ana diyecek birsey olmaz zaten...

Sistemi yanlış anlamışsınız ; Android yükseltmesi teybi android yapmıyor, Android cep telefonunun ekranını arabanın ekranına yansıtmayı sağlıyor. Android'li bir cep telefonun browser'ını, navigasyonunu vs. arabanın ekranından görüp kullanabiliyorsunuz. Apple carplay gibi. Iphone'da kullandım çok kullanışlı bir özellik.
  • telefonum eskidi yenisini almayı düşünüyorum. eğer bu android güncellemesi olursa yine android alıcam yoksa iphone alıcam mecburen. inşallah çabuk çıkar bu güncelleme
  • alarm anahtarsız giriş ile kapı kolundan kapılar kilitlenince aktif oluyor mu yoksa kumandadan iki kez basmak mı gerekiyor?

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gtagucu kullanıcısına yanıt
    internetten opelin sss lerinde bu andoid outo ile ilgili bölümü okudum. orda bu uygulama Türkiyede sunulmaya başlanıldığında direk olarak uygulamayı indirip kullanabilirsiniz herhangi bir güncelleme gerekmemektedir diyordu. kaynak: http://www.opel.com.tr/deneyim-opel/opel-bilgi-ve-eglence-sistemleri/bilgi-ve-eglence-sistemleri/sss/radio-intellilink.html#android_auto
    ayrıca astra k formunda bu uygulamayı apk olarak internetten indirip kuran ve android auto yu aktif olarak kullanabilenler mevcut. ben de biraz önce kurdum. ancak araba yanımda değil. yarın akşam deneyebileceğim ancak. daha önce deneyen varsa boş yere umutlanmıyım:) sonucu yarın sizlere de söylerim

• Dün gittiğim Kocaeli Ek-Can'da ki bayan Insignia'nın kasasının 2019 yılında değişeceğini söylüyor, yanlışlık olmasın bu sene tanıtılacak yeni kasa diyorum, yok 2019da değişecek kesin diyor. Bol keseden mi sallıyor arkadaş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Dün gittiğim Kocaeli Ek-Can'da ki bayan Insignia'nın kasasının 2019 yılında değişeceğini söylüyor, yanlışlık olmasın bu sene tanıtılacak yeni kasa diyorum, yok 2019da değişecek kesin diyor. Bol keseden mi sallıyor arkadaş?

Bence sallamış. o zaman insignia 2009'dan tam 10 yıl sonra kasa değiştirmiş olacak demektir. bu da imkansız birşey. zaten 2013'te makyaj yedi kasa değişim zamanı şu anda.
  • Evet sallamış. Bugün 2 farklı bayiye daha sordum ikiside 2017 sonu gelir dediler.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.