Şimdi Ara

2 gundur ugrasıyorum yapamadım.usb sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR BU SORUNU DUZELTMEK ICIN 2 GUNDUR UGRASIYORUM.BIRCOK ARKADASIN BASINA GELMIS AMA BIR COZUM BULABILENI GOREMEDIM.

HATTA BIRI DEMIS 2 GUN UGRASTIM OLMADI MAKINE MASADAN ASAGI DUSTU CALISTI.BOYLE ILGINC BIR DURUM.

SP2 YÜKLÜ OLAY AYNEN ŞÖYLE OLUYOR;-6 USB GİRİŞİNİN HEPSİNDEDE- MOTOROLA E398 DATA KABLOYU BAĞLADIĞIM ANDA SAĞ ALTTAN SARI BİR BALON İÇERİSİNDE RESIMDEDE GORULDUGU GIBI ''USB AYGITI BULUNAMADI DİYOR'' VE USB DRIVER LARIN ORDA (3 DRIVER 3HUB VAR)EN ÜSTDE BİLİNMEYEN AYGIT OLARAK DÜŞÜYOR.

SÜRÜCÜ GÜNCELLEŞTİR'DEN DİREK OLARAK CD İÇERİSİNDEKİ DEVİCE DRIVERA YÖNLENDİRİYORUM AMA NAFİLE.AYNI USB YE WEBCAM YADA YAZICI TAKDIGIMDA CALISIYOR.OYSA BAŞKA BİR PC DE TAKAR-TAKMAZ HOOOP DİYE AYGITI GÖRÜP CD'DEN OTOMATİK OLARAK DRIVER I ÇEKİYOR BIOS'U GÜNCELLEDİM USB DRIVER LARI TEKRAR YÜKLEDİM OLMUYOR HAA BU ARADA DİĞER USB AYGITLAR MAKİNEDE ÇALIŞIYOR AYGIT YÖNETİCİSİNE DE SARI SORU İŞARETİYLE OTHER DEVICES DİYE BİRŞEYDE AÇMIYOR...!????ANAKARTIN SON GUNCEL DRIVERLERINI YUIKLEDIM SETUPDAN USB BOLUMU ENABLE.

2 gundur ugrasıyorum yapamadım.usb sorunu

• motorolanın programnını da kur bi de öyle dene..kablon sağlam mı?bşk bilgsayarda denedinmi?
  • bu kadar hızlı cevap beklemıyordum acıkcası.
    tesekkur ederım cevaplar ıcın ama soylenenlerın hepsını yaptım gene yok.
    dedıgım gıbı netten arattıgımda bu sorunla karsılasan cok ınsan var kımse sorunu tam cozememıs cozenlerde tesadufen.

ben 10 snedır pc kullanırım ılk defa basıma geldım kafayı yıyecem.ısın kotu tarafı bılgı ıslemde claısıyor olmam;)

bios guncellemekten tutun butun usb cıkıslarında denemeye kadar her seyı yaptım yemedı bazı arkadaslar service pack 1 kur dıyorlar.bır bunu denemedım.
  • bence patch vs vardır bu sorun için motorola support a baktınmı?
  • motorrola supporttan kastın kendi motorola sitesinden bahsediyorsan.
    bır sık sorulan sorular bolumlerı var ondada kablonuzu takın cdnızı calıstırın turunden cumleler.

aygıt yonetıcısınde evrensel seri yol denetleyıcısının altında bilinmeyen argıt cıkıyor ordan surucu guncellestırden tanıtayım dıyorum menuel olarak dırıverlerı gosterıyorum ama belirten konum donanımınız hakkınd abılgı ıcermıyor diyor.oysa bu eletın driveri bunlar.

gercı baska pc de dırek cd sınden tanıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: UsTa_

quote:

bURAYA Bakhttp://forum.donanimhaber.com/m_9009099/mpage_1/key_USB%252CSORUNU//tm.htm#9049385

kardes orayı ınceledım

hatta durumun ılgınclıgı ordan bır kardesın su sozlerıyle belirtmis.gercı bende bır gun bıle calısmadı.

quote:

Orjinalden alıntı: beykal

PEÇİTO hocam saol aynen resimdeki uyarıyı alıyom. dün başka USB ye taktım bir gün çalıştı bugün yine aynı sorunu veriyo. bugün tüm USB leri denedim hepsinde aynı problem var. yani iki gün önce takılı olduğu USB de o hatayı veriyodu USB nin yerini değiştirdik 1 gün sorunsuz çalıştı bugün tüm USB lerde aynı sorunu veriyo

• sürücüde bir problem olabilir.başka aygıt çalışıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eloko -- 30 Ekim 2006; 10:04:29 >
  • ßenim Bu Sorun Digital Makinede Karşıma Gelmişti

Usb'yi Bağladım mı Bu Uyarıyı Alıyodum...Gene Hala bu Uyarıyı Alıyorum

Başka Usb Girişlerini Denedim. Oldu ( Kasanın Arkasındaki Usb Girişlerinin 1 tanesi Oldu )
  • format attım hala sorun devam edıyor:((
  • USB kablosunu değiştirdin mi? bir de onu dene...
  • dostum anakartın markası chipset i nedir yazmamışsın güncel chipset driverlarını yükledin mi ?
  • birşeyin tanınmaması için bişeyin tanıtılmamış olması gerekiyor.bu yüzden elinizdeki her ne ise mutlaka driverı takıp yüklemesini yapın bu driver eksikliğinden kaynaklanan bir mesajdır!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.