Şimdi Ara

Fear the Walking Dead (2015) (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.643
Cevap
42
Favori
51.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: möhendis kafası

Müzik harbiden beni de şaşırttı çünkü sarj etmek için elektrik yok telefonu hiç ellemesen bile o zamana kadar sarjini bitirmesi gerekirdi sonuçta akıllı telefon bu😅

10000 mahlık powerbank var belki yanında ? :D Mobil veride çalışmıyor zaten bence kullanabilir :D
  • Cep telefonuna neden bu kadar taktiniz ki, arac ici sarj cihazlari yok mu araçlar calisiyor, güneş enerji sistemleri yok mu outdoor tipi sarj cihazlari bile var, powerbanklar var var oglu var hangi senede yasiyorlar saniyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hubalahubhub -- 17 Eylül 2016; 9:52:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KendineAteist kullanıcısına yanıt
    Hocam buna siz bile inanıyor musunuz lütfen😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hubalahubhub kullanıcısına yanıt
    Ben Yaşandığı seneyi2013 diye biliyorum şaşırmamin sebebi durup dururken telefonun ortaya çıkması daha önce hiç kullanmadilar çünkü

• möhendis kafası kullanıcısına yanıt
    Hocam sozum size degildi ama 2013 senesinde de arac ici sarj cihazi powerbank vardi outdoor kampçılık yapanalrda bilir ki BG nin gunes paneli cihazi da var cozum çok aslinda en basitinden jeneratör bile is gorur :))

• quote:

Orijinalden alıntı: möhendis kafası

Ben Yaşandığı seneyi2013 diye biliyorum şaşırmamin sebebi durup dururken telefonun ortaya çıkması daha önce hiç kullanmadilar çünkü

Muzik dinlemisti bi ara kulakligi takip

• Tamam pes ettim hocam

• ilk sezon pek sarmasa da bitirmiştim ikinci sezonu indirsem mi diye düşünüyorum. devam etmeye değer mi?
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Twd baslasin yuzune bakmam, dusunun yeni bolum cikali kac gun oldu daha dogru durust izlemedim znation actim iki gunde iki sezon bitirdim daha keyifli geldi nerde o Twd nerde aah ah ;)

bende dizi yokluğunda seyretsem mi diyorum da boş boş muhabbetler varsa gene hiç almayayım.
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Hocam zevkler ve renkler meselesi ama ergen ergen isler cok donmeye basladi ve bu durum hakikaten cok can sıkıcı oluyo benm acimdan. Bi de bakiyorum mesela ayni zombiyi defalarca goruyorum ne makyaj ne oyunculuk var Twd citayi cok yukseltmis de olabilir ama ben artik o eski hevesle takip etmiyorum Ftwd yi. Diyorum ya znation bile iki sezon bitrdim daha ftwdnin yeni bolumunu acipta adam akilli izlemek icimden gelmedi.

• altyazıya el atan yok
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Aynen bugun iki bolumu pespese izledim, son bolumde dizimagde altyazi yoktu dizipubta da ingilizce Turkce ust uste yazmislar. Yalniz bu ergenlerin kime cektigi belli oldu aon bolmde.

• ogameci kullanıcısına yanıt
    Dizibox varken başka siteden niye izliyorsunuz defalarca yazıyoruz sabah 9 da ekliyor adamlar.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Dizimag bana yettigi yere kadar kafi hocam ;) yine de bilgi için tesekkurler.

• Bölüm orta şekerdi sıkılmadan izledim diğer bölümlere baya bi olay birikti gibi
  • 2.sezon da sıkılıp bırakan bi ben miyim ?

• Bu dizi iyice çöp oldu. Umarım 3. sezonu çekmeden bitirirler
  • furandor kullanıcısına yanıt
    Bende sıkıldım iki bolum pespese izliyorum yani yeni bölüm ciksin diye dort gozle beklemiyorm sadece twd gelene dek cerezlik yoksa yuzune bile bakmam bir twd degil tabiki ama znation ftwd den daha keyifli bence ;)

Bende çerezlik diye izliyordum ama çerezin tadı kaçtı..walking dead ismine saygısızlık bu dizi bence..neyse ki gerçek wd ye az kaldı sabır

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.