Şimdi Ara

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.092
Cevap
33
Favori
150.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. server falan değilde eskiden güzeldi bazı şeyler beyler, eso gw2 gibi yeni oyunları oynamak laızm artık ki onlara bile zaman ayıramıyorum ben eskisi gibi :)
  • oyun gerçektende harika herkeze tavsiye ederim ch1 'yongbbi çölünde korsan tanaka eventi başladı 1 tanakadan 500 k civarı altın çıkıyor.
  • Dünya üzerinden binlerce oyuncunun katıldığı anketimiz üzerine yapılan yoğun çalışmalarımızın ardından beklenen o büyük sunucu,

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SG.Gazi -- 19 Temmuz 2019; 1:1:37 >

• Beyler ben yeni gördüm daha senelerdir. Bırakıp veya artık girmeyen hesap verebilirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FunSociety

Beyler ben yeni gördüm daha senelerdir. Bırakıp veya artık girmeyen hesap verebilirse sevinirim.
    singapur o kadar zor bir server değil 1 haftada rahat 60 lwl olabilir full +9 dize bilirsin. :)
  • Siz değerli hayranlarımız Eylül ayı gelse de ikinci sunucuyu oynasak diye sabırsızlıkla beklerken ben de sizlerle heyecan verici bir haberi paylaşmak isterim.

Atalarımız erken kalkan yol alır demişler, kayıtlarını da erkenden yapan oyuncularımızı ise oyun içerisinde bazı güzel sürprizler bekliyor olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SG.Gazi -- 28 Temmuz 2019; 13:29:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SG.Gazi

Siz değerli hayranlarımız Eylül ayı gelse de ikinci sunucuyu oynasak diye sabırsızlıkla beklerken ben de sizlerle heyecan verici bir haberi paylaşmak isterim.

Atalarımız erken kalkan yol alır demişler, kayıtlarını da erkenden yapan oyuncularımızı ise oyun içerisinde bazı güzel sürprizler bekliyor olacak.

Kusura bakma ama kendi adıma hiç umrumda değil açılacak sw, sizin yönetimde olmanızda extra daha sıkıntı.O yüzden ben kendi adıma kimseye tavsiye etmiyorum bu sefer.Ayrıca birinci server öldüğü için açılıyor, ya orası ile birleşir yada yine güzel yönetemez ve kapatır gider ki siz kendinizi saklasanızda kim olduğunuzu biliyorum,sizin sayenizde batar gider büyük ihtimal.

• Sabırsızlıkla bekleyen milyonların arasından zorşer bu yazıyı yazıyorum :) iyi güldürdün beni helal :) Birkaç hesapla girip post atanlar dışında diğer arkadaşları da foruma davet edinde görsün herkes
  • Sevgili oyuncularımız,

Bugün SG2 Global sunucumuz adına birçok kaliteli yayıncı ile önizleme yayınları gerçekleştirdik. Oyunumuzu tercih eden yeni oyuncularımızdan ve bizi hiçbir zaman yalnız bırakmamış olan siz değerli hayran kitlemizden aldığımız geri bildirimlerin bir çoğunun olumlu olması bizleri gerçekten çok memnun etti diyebiliriz. Başarılı geçen bu yayınlarda aynı zamanda açılış öncesi oyuncularımızın değişmesini veya geliştirilmesini istediği bazı özelliklerimizin de farkına vardık. Bugün sizlere bu özelliklerimizin son hâllerinin nasıl olacağından biraz bahsetmek isterim;

1. Yerdeki eşyaların toplanması mümkün olabildiği kadar çabuk olacak. Ayrıca diğer oyuncular üzerinde haksız avantajlar sağlayan veya bilgisayarınızın başında olmadan da kazanç elde edebilmenize olanak sunan macrolar dışında diğerlerinin (yerdeki eşyaları toplama gibi) kullanımında bir sakınca görmediğimizi de belirtmek isterim.

2. Oyun içerisindeki görevlerin ve NPC'lerin diyalogları son derece hızlı ve akıcı olacak.

3. Işınlanma Yüzüğü herhangi bir kötüye kullanımını önlemek için artık 30 saniyelik bir bekleme süresine sahip olacak.

4. Kostümler, Saç Stilleri ve Evcil Hayvanlar'ın hiç birisi PvP bonuslarına sahip olmayacak.

5. Bütün oyuncular yere düşen Yang'ları otomatik toplamanıza olanak sağlayan Üçüncü El'e ücretsiz ve sınırsız olarak sahip olacaklar.

6. Artık Çevrimdışı Pazarlarınızı korumalı bölgelerin dışında da açabileceksiniz.

7. Herkes sevdiği karakterleri sıkılmadan oynayabilsin diye Ninjalar ve Şamanalar pasif olarak Canavarlara Karşı Güç bonusuna sahip olacaklar.

8. Eğer klasik severlerden birisiyseniz, eşyaları önizlemenizi sağlayan sistemi artık isterseniz ayarlardan devre dışı bırakabileceksiniz.

9. Gece geç vakitlerde gözünüzü korumaya yardımcı olmak için gece modunu istediğiniz zaman ayarlardan aktive edebileceksiniz.

10. Sizler sadece oyuna konsantre olun diye Ayışığı sandıklarını yerden toplamanıza gerek kalmayacak, artık düştükleri zaman direkt olarak envanterinize gelecekler.

11. Envanterinizde biraz daha yer açılsın diye At Madalyonları artık üst üste birleştirilebilecek.

Şu esnada ise yayınlarımızda büyük istek geldiği için envanterinizdeki eşyaları NPC'lere hızlıca satma sistemi üzerinde çalışıyoruz.

Bizi her zaman desteklediğiniz ve sevginizi eksik etmediğiniz için çok teşekkür ederiz.

• coma gölge bu gece indirmek linklerini hazırlayacakmış .
  • M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server

Değerli Oyuncularımız, sabırla bir bekleyişin ardından işte o beklenen an yaklaştı.

Yoldaşlarınızı yanınıza almanın vakti geldi.

Oyunumuzu aşağıdaki linkler aracılığıyla indirip sizler de bu heyecana ortak olabilirsiniz.

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server

• beyler oyuna yeni bir coma aranıyor çok iyi ingilizcesi olan kesinlikle başvursun aylık 800 euro maaş verilcekmiş

800 euro 5.728,91 Türk Lirası yapıyor çok sağlam akıcı ingilizcesi olan birisini arıyorlarmış

detaylar burda
    https://www.inforge.net/forum/threads/retribuito-metin2-sg-coma-senior-staff.551148

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-894D9AB01 -- 16 Ekim 2019; 17:2:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-894D9AB01

beyler oyuna yeni bir coma aranıyor çok iyi ingilizcesi olan kesinlikle başvursun aylık 800 euro maaş verilcekmiş

800 euro 5.728,91 Türk Lirası yapıyor çok sağlam akıcı ingilizcesi olan birisini arıyorlarmış

detaylar burda
    https://www.inforge.net/forum/threads/retribuito-metin2-sg-coma-senior-staff.551148
    Bu eski ve artık geçersiz o yüzden uğraşmanıza gerek yok.

• char satın almak isteyen var mı? baya ucuza veririm iyi charlar var itemli. detaylar için mesaj atın. (tek tek item veya parayı satmak ikincil tercihim çünkü komple alan kişi için daha tatminkar bir oyun olur)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yıldan uzun süredir metin 2 oynamıyorum ve nerdense karşıma geldi "enter the east". Canım aşırı çekti ve araştırdım sg2globali buldum. Eski metin 2 gibi mi nasıldır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metinlerden münzevi düşmeye başladı baya bi münzevi biriktirdim
  • Bu sunucuda oynamayın her ne kadar resmi sunucu densede evet öyle ancak tanınan hakları aşmışlar bu videoyu izleyin
    14:35'den itibaren ingilizceniz yoksa çeviriye tıklarak türkçeye tıklayın bir miktarda olsa anlarsınız.
    https://www.youtube.com/watch?v=gbea1hVP80w&feature=youtu.be&t=875

Sadece ama sadece singapur bölgesi için lisansları var ama bu arkadaşlar sınırlarını aşıyorlar bu yüzden gameforge Metin2sg videosu çekenlerede
    telif atma hakkına sahip Tec Inveractive yani Metin2SG yayıncısıda de bunun farkında gameforge singapuru P sunucu olarak görüyor (Private-Özel yada PVP).
    buda singapur yönetiminin yolsuzluklarına dair bir başka video
    https://www.youtube.com/watch?v=H3ZMOdSBk5k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grikurtccc -- 13 Aralık 2019; 18:26:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: grikurtccc

Bu sunucuda oynamayın her ne kadar resmi sunucu densede evet öyle ancak tanınan hakları aşmışlar bu videoyu izleyin
    14:35'den itibaren ingilizceniz yoksa çeviriye tıklarak türkçeye tıklayın bir miktarda olsa anlarsınız.
    https://www.youtube.com/watch?v=gbea1hVP80w&feature=youtu.be&t=875

Sadece ama sadece singapur bölgesi için lisansları var ama bu arkadaşlar sınırlarını aşıyorlar bu yüzden gameforge Metin2sg videosu çekenlerede
    telif atma hakkına sahip Tec Inveractive yani Metin2SG yayıncısıda de bunun farkında gameforge singapuru P sunucu olarak görüyor (Private-Özel yada PVP).
    buda singapur yönetiminin yolsuzluklarına dair bir başka video
    https://www.youtube.com/watch?v=H3ZMOdSBk5k
    Hocam bildiğim kadarıyla zaten singapur bayadır pvp server statüsüne geldi.ilk açıldığında 5 yıllık haklarını almıştı ama sözleşme yenilenmedi.Zaten getirilen yenilikleri kendileri getiriyor ymir değil.Sunucu resmi olduğu zamanlar çok güzeldi.

• Hudut34 kullanıcısına yanıt
    Hocam kaynak var mı yayın haklarının sona erdiğine dair sitelerinde hala WEBZEN logosu duruyor ve bunlar resmi Singapur merkezli bir şirket TEC Interactive. Bu arada
    dikkat ettimde ticaret camları çok daha farklı ve offline pazar sistemleri var WEBZEN'in böyle bir sistemi olduğunu sanmıyorum
    eğer lisansları bittiyse geriye üç sunucu kaldı demektir gameforge, ongame, game.catv.net
  • 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.