Şimdi Ara

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server (302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.093
Cevap
33
Favori
150.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    artık metin2 de istediğiniz dili seçebiliyorsunuz
  • Bi ara bende singapur da oynamıştım ama pek devam etmedim. Şu an oynanabilirlik nasıl para harcanmadan keyif alınır mı yoksa çok şeyler değişti hiç kafa yormaya değmez mi dersiniz? Hangi ülke hangi serverda şu an güzel ortam var acaba..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • canoner17 kullanıcısına yanıt
    1 haftadır oynuyorum Yeni başlayanlar için çok cazip hale gelmiş sv eskisine göre, bu tarafını çok beğendim. O derece ki bildiğin seve seve level görevi yapar oldum Lâkin Sg nin en sevilmeyen tarafı online sayısı... Online sayısı yerlerde geziyor hâlâ, 6 yılda hiçbir şey değişmemiş Rarity sistem almış başını yürümüş, bizim zamanımızda hiç pahaya satılan 8 avg mystic abanoz küpe şimdi birkaç won değerinde satılır olmuş vs. Dikkatimi çeken başka bir nokta da haritalardaki metin spawn sayısının artması, rahatlıkla farma olanak sağlıyor. Gözlemlediklerim bu kadar şimdilik. Sg şu an akşam işten gelip birkaç saat farm yapayım rahatlarım kafasındaki biri için çok ideal, aksi hâlde insan olmadığından dolayı birlikte bir şeyler yapmanın zor olduğu bir sv... Ah ah, eskiden orc maze, kule vs yapardık, güzel günlerdi vesselam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .PAINKILLER kullanıcısına yanıt
    Vay be seni görünce hüzünlendim reis. Tüm dh'lileri bu servere sen başlatmıştın, çok nezih çok eğlenceli ortam vardı. İtemlerimi ve hesabımı karşılıksız olarak sana devretmek isterdim ama ıd şifre mail adresini hiç hatırlamıyorum maalesef. Çok uzun süre girmeyince akılda kalmıyor doğal olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celay -- 15 Şubat 2020; 21:45:26 >
  • Celay C kullanıcısına yanıt
    Haha eyvallah Maziyi unutmak, bundan mütevellit iç çekmemek mümkün mü? Kurduğumuz dostluklar baki kalsın yeter ki :) Bu arada oynamaya hâlâ devam ediyorum, Wom2'de kaotik bir durum var gibi gözüküyor, buradan devam edeyim dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: .PAINKILLER

Haha eyvallah Maziyi unutmak, bundan mütevellit iç çekmemek mümkün mü? Kurduğumuz dostluklar baki kalsın yeter ki :) Bu arada oynamaya hâlâ devam ediyorum, Wom2'de kaotik bir durum var gibi gözüküyor, buradan devam edeyim dedim
    Burda sakin sakin oynayın bencede. İyi seçim yapmışsın. Womdaki dramalar çekilmez. Yıllardır herkes şikayetçi ve adamlar koltuklarında oturabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .PAINKILLER

1 haftadır oynuyorum Yeni başlayanlar için çok cazip hale gelmiş sv eskisine göre, bu tarafını çok beğendim. O derece ki bildiğin seve seve level görevi yapar oldum Lâkin Sg nin en sevilmeyen tarafı online sayısı... Online sayısı yerlerde geziyor hâlâ, 6 yılda hiçbir şey değişmemiş Rarity sistem almış başını yürümüş, bizim zamanımızda hiç pahaya satılan 8 avg mystic abanoz küpe şimdi birkaç won değerinde satılır olmuş vs. Dikkatimi çeken başka bir nokta da haritalardaki metin spawn sayısının artması, rahatlıkla farma olanak sağlıyor. Gözlemlediklerim bu kadar şimdilik. Sg şu an akşam işten gelip birkaç saat farm yapayım rahatlarım kafasındaki biri için çok ideal, aksi hâlde insan olmadığından dolayı birlikte bir şeyler yapmanın zor olduğu bir sv... Ah ah, eskiden orc maze, kule vs yapardık, güzel günlerdi vesselam
    Reyisi unutur muyuz yaa :) Hocam swye tekrar başlatacaksın az daha yazarsan

• Sg eskilerini toplamak amaçlı ve yeni kişileri de almak maksadıyla bir Türk loncası kurdum, takılıyorum Gelmek isteyen buyurup gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .PAINKILLER -- 27 Şubat 2020; 16:0:52 >
  • Bende tıpkı eskisi gibi start verdim Başkan hangi loncadasın geleyim

• traourmevran T kullanıcısına yanıt
    Hocam beni kastettiğini düşünerek cevap veriyorum: Loncamızın adı RulingTurks, herhangi birini görürsen pm atman yeterli, herkeste davet yetkisi var
    Vay be yıllar olmuş beraber oynayalı ben de indirip tekrar başlayayım madem günde 1-2 saat takılırım. Japonya'ya taşındım ama saatlerimiz tutar mı bilmem
  • HKnatas kullanıcısına yanıt
    Belki çoktan loncaya girmişsindir, bilmiyorum, hoşgeldin servera
    Bu arada ta 2014'ten tanıdığım bazı abilerimin servera döndüğü haberlerini alıyorum, karantina sayesinde anılar tekrardan depreşiyor Arkadaşlarla servera hâlâ devam ediyoruz, RulingTurks loncası olarak 39 üyeye, yaklaşık 20 farklı Türk arkadaşa ulaşmış bulunmaktayız. Yukarılarda da bahsettiğim üzere servera sıfırdan başlayan arkadaşlar 1 ay gibi bir süre içinde üst seviye farma(+75 seviye) başlayabiliyorlar. Bugünden itibaren düzenli Şeytan Kulesi 12. kat yapmayı planlıyoruz, bunun yanında düzenli ejder için de hazırlıklarımız var. Ayrıca PvP arenasında da görünmek amacıyla bi kara büyü suram, çok para harcandı Onu da bu pazar Nation War'da test edeceğim, bakalım neler olacak

• Merhabalar hocam gün içinde online kaç kişi oluyor ortalama?
  • Oyuna baslamak istiyorum. Hala aktif olarak oynayan varsa birlikte oynayabiliriz

• ben de geliyorum hadi bakalım :D
  • Masarifane kullanıcısına yanıt
    Discord'tan da soruluyor bu soru sürekli ama kesin bir cevap verilmiyor, bana soracak olursan SG tarihinin, doğal olarak karantinadan dolayı, en kalabalık hâli diyebilirim Gelmek isteyen arkadaşlar mavi bayrakta RulingTurks loncasından herhangi biriyle kontakta geçebilir
    Dün indirdim biraz kaslıyalım dedim 15 level olana kadar 2 kere aşırı kasma yaptı ve oyun dondu bu genel olarak mı var yoksa sorun bende mi?
  • Masarifane kullanıcısına yanıt
    Dostum dediğine benzer bi sorunu ben itemlara bakarken yaşıyordum, onu da System Options -> Item Preview -> Off diyerek kurtuldum. Onun haricinde lag e sebep olan pazarları da Game Options -> Shop Name -> Hide diyerek kapatabilirsin. Bunlar işe yaramazsa pm atabilirsin, daha gelişmiş ayarlara bakabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masarifane

Dün indirdim biraz kaslıyalım dedim 15 level olana kadar 2 kere aşırı kasma yaptı ve oyun dondu bu genel olarak mı var yoksa sorun bende mi?
    fULL packlar sorunlu hocam anladığım kadarıyla, eğer direk full pack indirdiyseniz onu silip patcher olarak indirip kendisinin indirmesini sağlayın.
  • Arkadaşlar selam, bu sg2global yıllar önce oynadığımız metin2sg den farklı pvp sunucu mu?

Edit:Konu pvp tanıtımlarındaymış zaten şimdi gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canoner17 -- 26 Nisan 2020; 21:5:8 >
  • 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.