Şimdi Ara

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.093
Cevap
33
Favori
150.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an oyundayım wp grubu gibi bişwy var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efkarlandım şuan beyler , yaşlandık ulan :)
  • Yang satan veya karakter devretmek isteyen birileri var ise öm atabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Celay C kullanıcısına yanıt
    Hell run için 103 level, itemleri çok sağlam, hp yüklemesi çok iyi bir çar lazım. Tek bir oyuncu yapması çok zor. Çünkü bazı odalarda tilkiler var ve bazen kapıdan kaçıp kilitli odalara giriyorlar. O nedenle birisi slotları keserken diğer oyuncu kapıda bekleyip dışarı kaçmasını önleyecek. Yani şaman karakteini başkasının oynaması şart
  • arkadaşlar hala oynayan var mı? yeniden başlamayı düşünüyorum. server durumu nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: Yuemzera

arkadaşlar hala oynayan var mı? yeniden başlamayı düşünüyorum. server durumu nasıl
    serverden, pazarlardan resim atabilir misin?
  • uygun fiyata won satan var mı?
  • Konuyu oldurmeyelim arkadaşlar oynayanlar yazsın ve resim paylaşsın bence çünkü şuan oynamasakta hepimizin mazisi var bu swde , o yüzden paylaşımlarınızı görmek isteriz

• konu ölmüş SG ölmüş öldürenden yöneticilerdi oyuncuları oyundan soğuttular sonra herkes bir bir bıraktı ee sw tenhalaşınca pazarlarda istediğini bulamıyorsun birşey satamıyorsun doğal olarak sende bırakıyorsun 2 yılımı verdim sw ye herşey güzeldi. bazen sadece metin2 enter the east ile yetiniyorum.
  • mhmmd.ozkan kullanıcısına yanıt
    Haklısın reis. Bu serverde 61 lvl 3 pli farmlık çar ve 38 lvl full 5/5 itemli pvp çar var ama aylardır hiç girmiyorum. Hatta çarların şifresini tam hatırlayabiliyor muyum emin değilim. Arkadaş grubumda kimisi askere gitti, kimisi de oyunu bıraktı. Ben de bırakmadan önce hadi biraz ticaret yapayım dedim, al-sat işlerine girdim ama dediğin gibi piyasa diye bir şey kalmamış. Baktım yeşil changer satmak bile günlerimi alıyor ben de komple sildim oyunu.
  • Yeni başlayacak olan bu saatten sonra boşuna hiç başlamasın. Server artık ölü sayılır. 100 online oyuncu belki var belki yok. Pazarlarda değiştirmeler dışında bir şey satılmıyor. İnsanların tek hedefi artık yalnıza mükemmel efsunu yakalamak. Bir şey ne kadar kolay olursa, ne kadar az emek vererek çok şey elde edersen o kadara değersiz olur. Metin2 SG'nin sorunu da artık bu. 3P'li mükemmel itemli hesabım var ama artık yalnızca sohbet etmek için oyuna giriyorum.
  • veleciraptor kullanıcısına yanıt
    hocam ef23 oynuyor mu hala görüyor musun hiç?
  • Celay C kullanıcısına yanıt
    Evet hala oynuyor
  • Oyundaki türkler bi garip zaten, o IQ loncasının derdinin ne olduğunu hiç anlayamadım mesela çünkü hiç konuşmuyorlardı Türklerle :)
  • Bayadir oynamiyodum geri dondum. Server harbi bitmis gibi, o kadarda heveslenmistim.. komigime giden olaysa ortada bi Allahin kulu yok millet pazar acmis sanki satcakmis gibi 😂😂
    Neyse varsa hala oynayan soylesin

• Lodz L kullanıcısına yanıt
    Server bitmemiş olsa hesabını da satmazdın herhalde dostum :)
  • Lodz L kullanıcısına yanıt
    Sen yazdigin yorumu okumadin herhalde 🤣🤣 ben ne dediysem 3 katini sen soylemisin zaten. Bu arada biraz erken karar vermisim, keyif vermeye basladi yavas yavas

• Arada bir girip millete won ve item dağıtmaktan başka bir şey yapmıyorum bu aralar. Hesapta yaklaşık 60 won 1.500.000 TP :))) sayısız inci, efsun değiştirme, binlerce etkinlik kutusu, onlarca +5 taş, onlarca değerli artırma malzemesi gibi sürüsüne bereket hazine var. Bilenler bilir, serverin en mükemmel 62 level farm çarlarından birine sahibim. Ama keyif vermiyor. Bir anı olarak paslanmayı bekliyor...
  • veleciraptor kullanıcısına yanıt
    Öyle kafa dağıtmalık günde 2-3 saat ayırmalık oyun mu hocam ? Başlanılır dersen eğer arkadaşa söyleyeyim de başlayalım :D
  • Dirty Sprite kullanıcısına yanıt
    Oynayan kalmadı ne yazık ki oyunda. Son 1 ayda anca 2 saat girmişimdir. 2. sunucu açılırsa şansını denersin de ilki artık öldü sayılır. Elimdeki TP'ler parayla alınsa 800 euro tutuyor ve öylesine bekliyor. Sen düşün başlanır mı!
  • 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.