Şimdi Ara

LYS sınavı olan gün heyet raporu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar lys sınavına gireceğim fakat bundan once de heyet raporu alıcam. 20 gün filan alsam 21 hazirana kadar sarkıyor. yani sınav günü heyet raporlu oluyorum. bunun bir faydası varmıdır tuvalet e filan gidebilirmiyim yoksa bir zararı olur mu ?
    özellikle ygs ye heyet raporlu giren arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim

• Bilen yok mu ?
  • ben 27 martta raporluydum da bir artın yok dostum aynı şartlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverscreen -- 18 Mayıs 2011; 21:30:48 >
  • cevabın için çok sağol dostum
  • ingilizce hocamız zamanında müdür yardımcılığı yapmıştı.dersin boş geçtiği bi gün muhabbet ederken heyet raporu alan arkadaşlara eğer sınav tarihine gelirse ve bunu bilen bi arkadaşınız sizi şikayet ederse sınavınız geçersiz sayılır demişti.Doğruluğunu bilemicem fakat ben inandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vadocz

ingilizce hocamız zamanında müdür yardımcılığı yapmıştı.dersin boş geçtiği bi gün muhabbet ederken heyet raporu alan arkadaşlara eğer sınav tarihine gelirse ve bunu bilen bi arkadaşınız sizi şikayet ederse sınavınız geçersiz sayılır demişti.Doğruluğunu bilemicem fakat ben inandım

hmm ilk defa duydum ilgin için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vadocz

ingilizce hocamız zamanında müdür yardımcılığı yapmıştı.dersin boş geçtiği bi gün muhabbet ederken heyet raporu alan arkadaşlara eğer sınav tarihine gelirse ve bunu bilen bi arkadaşınız sizi şikayet ederse sınavınız geçersiz sayılır demişti.Doğruluğunu bilemicem fakat ben inandım

Şikayet edilir
    kuruma soruşturma açılır
    adli tıpa yollanır raporun doğruluğu teyit edilir
    doğru olmadıgı anlaşılınca dava açılır
    itirazda bulunulur
    kurumların savunması istenir,danıştaya çıkar
    geçmiş emsaller gösterilir
    diğer raporlar incelenir eş zamanlı
    3-4 yıl sürer dava
    eğer karar aleyhimize ise sınav ancak o zaman iptal olur

yani kimse ugrasmaz,ben ygs'ye heyet raporlu girdim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: mbbatu

arkadaşlar lys sınavına gireceğim fakat bundan once de heyet raporu alıcam. 20 gün filan alsam 21 hazirana kadar sarkıyor. yani sınav günü heyet raporlu oluyorum. bunun bir faydası varmıdır tuvalet e filan gidebilirmiyim yoksa bir zararı olur mu ?
    özellikle ygs ye heyet raporlu giren arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim

Hocam merhabalar ben de bugün gidip bir hastaneden rapor aldım ama heyet raporu değil benimkisi ve rapor bugün dahil toplam 10 gün yazıldı. Yani 24 mart günü raporluyum. internette sisteme geçti mi bilmiyorum bana verilen rapor elle yazıldı ben de okula teslim etmedim fakat sisteme bilgi verildiyse bir problem olur mu? İptal ettirme şansım var mı? Sınavla ilgili bir sıkıntı yaşar mıyım? Yardımcı olursanız sevinirim acil destek bekliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.