Şimdi Ara

LYS Odeme Yapamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Adresine giriyorum bütün sınavları burdan kredi kartıyla ödüyordum, lys başvuru formunu doldurdum aday işlemleri yerinden, geçen sene bir problem yoktu 2017 lisans yerleştirme sınavını seçip kimlik numaramı yazıp devam diyince tekrardan ödeme sayfasının başına geri atıyor.. herkesdemi böyle acaba?

• Belki Anlık Problem Olabilir.Akşama Doğru Bir Daha Denersin.Dün Sabah Kredi Kartı İle Ödeme Yaptım Bir Problem Çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zydrea

Belki Anlık Problem Olabilir.Akşama Doğru Bir Daha Denersin.Dün Sabah Kredi Kartı İle Ödeme Yaptım Bir Problem Çıkmadı.

3-4 kere arka arkaya kimlik no yu yazıp devam diyince kaç sınav için başvuru yaptıgımı soruyor, seçiyorum tekrardan başa atıyor :) akşam tekrar deneyim
  • Devamsızlıgın 10 günden fazla ise başvuru olmuyormuş. Bugun arkadaşımdan öyle duydum yani.Senin sınırı geçmiş mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-823DC8CD1 -- 6 Nisan 2017; 13:25:35 >
  • Seneye denersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JBrutus

Devamsızlıgın 10 günden fazla ise başvuru olmuyormuş. Bugun arkadaşımdan öyle duydum yani.Senin sınırı geçmiş mi?

Ben liseyi bitireli 3 sene felan oldu
  • LampdaLamp L kullanıcısına yanıt
    O zaman hic bilmiyorum hocam ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.